Zamknij

Horoskop tygodniowy od 20 do 26 września 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

20.09.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 20 do 26 września 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop tygodniowy od 20 do 26 września 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 20 do 26 września 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 20 do 26 września 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki mogą mieć pewność, że nowo zawarte znajomości będą rozwijać się w szybkim tempie i bez przeszkód. Będziecie tylko musieli zastanowić się, dokąd chcecie, by one was zaprowadziły.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe będą w tym tygodniu pod kontrolą Jowisza, a to bardzo dobry znak. Wszystko zacznie układać się po twojej myśli, a ty nie będziesz mieć powodów do narzekań. Ciesz się tym i korzystaj z tego.

Zdrowie:  Uważaj w tym tygodniu na przeziębienia, bo twoje odporność może nie być w najlepszej kondycji i nietrudno będzie o infekcję. Ubieraj się ciepło i dbaj o siebie.

Przeczytaj także:  Horoskop na wrzesień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 20 do 26 września 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby będą mieć wrażenie, że znajomi nie są w stanie obejść się bez nich w tym tygodniu. Ktoś cięgle będzie prosił cię o pomoc lub o radę. Nie odmawiaj, ale nie pozwól też wejść sobie na głowę.

Praca i finanse: Będziesz musiał wziąć się w tym tygodniu ostro do pracy, jeśli chcesz podołać wszystkim wyzwaniom. Szczególnie intensywny będzie początek tygodnia. W drugiej połowie będziesz mógł trochę zwolnić tempo.

Zdrowie: Poczujesz przypływ wewnętrznej radości oraz spokoju, który wprawi cię w dobry nastrój i pozwoli ci podejmować decyzje w zgodzie ze sobą. Zapowiada się dobry czas.

Horoskop tygodniowy Baran od 20 do 26 września 2021

Miłość i życie prywatne: Barany  nie powinny wtrącać się w cudze sprawy, bo mogą na tym źle wyjść. Zaoferujcie swoją pomoc i wsparcie, ale jeśli ktoś je odrzuca, odpuścicie.

Praca i finanse: W pracy w tym tygodniu uważaj na kogoś, kto miga się przed praca i próbuje uniknąć wykonywania swoich obowiązków. Ta osoba może próbować wrzucić swoje zadania na ciebie. Nie pozwól na to.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Będziesz cieszył się wspaniałym samopoczuciem, a humor będzie ci dopisywał. Gwiazdy ci sprzyjają.

Horoskop tygodniowy Byk od 20 do 26 września 2021

Miłość i życie prywatne: Byki powinny przygotować się na tydzień pełen spotkań towarzyskich. Będziecie mieć zajęte wszystkie wieczory i popołudnia. Weekend natomiast poświęćcie tylko sobie.

Praca i finanse: Zadbaj w ty tygodniu o swoje sprawy, bo nikt inny za ciebie tego nie zrobi. Nie licz na to, że komuś będzie zależało na tym, by wszystko szło po twojej myśli. Sam musisz się o to zatroszczyć.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Będziesz cieszyć się przychylnością planetarnej aury, która ześle ci radość i wewnętrzny spokój.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 20 do 26 września 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta w miłości czekają gorące randki i ekscytujące niespodzianki. Planetarna aura sprzyja miłości i romantycznej atmosferze. Będziesz zadowolony.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie układać się po twojej myśli, a problemy zaczną się same rozwiązywać i znikać. Zapowiada się naprawdę dobry tydzień. Wykorzystaj to i złap trochę wiatru w żagle.

Zdrowie: Odpoczniesz w tym tygodniu i nabierzesz sił na nowe wyzwania. Szczególnie relaksująco zapowiada się końcówka tygodnia i weekend. Poczujesz wreszcie, że żyjesz pełną piersią.

Horoskop tygodniowy Rak od 20 do 26 września 2021

Miłość i życie prywatne: Raki nie powinny zmieniać swojego zdania tylko dlatego, że ktoś bliki tego by od nich oczekiwał. Postarajcie się wytrwać w swoich postanowieniach. Sami przecież wiecie najlepiej, co jest dla was dobre.

Praca i finanse: Będziesz w tym tygodniu bardziej podatny na sugestie i prośby innych. Uważaj, by przez to nie zboczyć z obranej już ścieżki, która jest dla ciebie dobra. Krocz nią i nie daj się namówić do zmiany.

Zdrowie: Uważaj w tym tygodniu na toksyczne osoby, które będą żerować na twojej dobrej energii i będą chciały czerpać z twojego optymizmu. Nie pozwól odebrać sobie tego, na co sam tak długo pracowałeś.

Horoskop tygodniowy Lew od 20 do 26 września 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą robić w tym tygodniu dobrą minę do złej gry i udawać, że wszystko jest w porządku, choć wcale tak nie będzie. Zastanówcie się jednak, po co tak postępujecie. Przecież wcale nie musicie. To wasza decyzja.

Praca i finanse: Sprawy zawodowe zaczną się komplikować, a kumulacja problemów będzie miała miejsce pod koniec tygodnia. Problemy w pracy położą się cieniem także na twój weekend – nie będziesz w stanie dobrze odpocząć.

Zdrowie: Poczujesz się przytłoczony problemami i przeciwnościami losu, z którymi będziesz zmagać się w pojedynkę mimo że nie jesteś przecież sam. Twój nastrój będzie więc daleki od optymistycznego.

Horoskop tygodniowy Panna od 20 do 26 września 2021

Miłość i życie prywatne: Panny będą w tym tygodniu uczyć się okazywać uczucia najbliższym i mówić o swoich potrzebach. Gdy opanujecie te umiejętności, okaże się, że bliskie relacje są o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze niż do tej pory.

Praca i finanse: W pracy możesz liczyć na dobrą passę. Planetarna aura ci sprzyja, a ludzie okażą się pomocni i życzliwi. Dzięki temu osiągniesz zamierzone cele, a pod koniec tygodnia będziesz mieć powody do dumy.

Zdrowie: Postaw w tym tygodniu na odpoczynek i relaks. Mimo że twojemu ciału nic nie dolega, to umysł dramatycznie potrzebuje resetu. Odetnij się od wszystkiego i poświęć dużo czasu tylko sobie.

Horoskop tygodniowy Waga od 20 do 26 września 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi nie będą mieć w tym tygodniu powodów do narzekań na sprawy sercowe. Będziecie cieszyć się powodzeniem u płci przeciwnej, a w weekend zapowiada się romantyczna randka.

Praca i finanse: Nie trać czasu na rzeczy, które nie przynoszą ci żadnych korzyści i zamiast tego, zajmij się tym, z czego w niedługiej perspektywie możesz mieć spore profity. Przeanalizuj swoje priorytety i ustaw je na nowo. To wyjdzie ci na dobre.

Zdrowie:  Nie przejmuj się tym, co mówią inni, bo to negatywnie wpływa na twój nastrój. Żyj po swojemu i ciesz się każdą chwilą. Wszystkich i tak nie zadowolisz, dbaj więc o to, byś sam był zadowolony.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 20 do 26 września 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony powinny zastanowić się, czego tak naprawdę pragną, bo w tym tygodniu będą miotać się między różnymi decyzjami i nie będą potrafiły się zdecydować na żadną opcję. Musicie zajrzeć do swojego wnętrza – tam znajdziecie wszystkie odpowiedzi.

Praca i finanse: Ktoś będzie chciał się o tobie dowiedzieć jak najwięcej, aby mieć na ciebie haka. Pilnuj swoich prywatnych spraw, a o zawodowych nie rozmawiaj z osobami, których nie znasz zbyt dobrze. Lepiej miej się na baczności.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu domagać się tego, byś się nim pilnie zajął. Nie bagatelizuj tego, bo potem będziesz miał większe problemy do rozwiązania.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 20 do 26 września 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce w sprawach sercowych będą niezdecydowane i kapryśne. Uważajcie, bo druga osoba nie wytrzyma tego zbyt długi i możecie w końcu stracić to, co macie.

Praca i finanse: Będziesz w tym tygodniu bardzo roztargniony przez co może ci się zdarzyć zapomnieć o paru ważnych sprawach. Szef potraktuje to jednak bardzo poważnie, więc uważaj – możesz dostać reprymendę.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu cieszył się dobrym zdrowiem, a twoje samopoczucie będzie bez zarzutu. Korzystaj ze sprzyjającej planetarnej aury i realizuj swoje plany.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 20 do 26 września 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec będą w tym tygodniu intensywnie myśleć o kimś z przeszłości. Będziecie żałować decyzji, które podjęliście, ale czasu nie da się już cofnąć. Przeszłości nie zmienicie, ale przyszłość – jeszcze możecie.

Praca i finanse:  Będziesz w tym tygodniu niezwykle roztargniony i będzie trudno ci się skupić na swoich zadaniach. Twoje myśli będą krążyć wokół zupełnie innego tematu niż sprawy zawodowe. Nie umknie to uwadze szefa, który może zechcieć o tym z tobą porozmawiać.

Zdrowie: Twoje zdrowie fizyczne będzie dziś bez zarzutu, jednak samopoczucie będzie pozostawiało wiele do życzenia. Nie będziesz w najlepszym humorze i dopadną cię czarne myśli, szczególnie wieczorami.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris