Zamknij

Horoskop tygodniowy od 20 do 26 czerwca 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

20.06.2022 00:01
Horoskop tygodniowy od 20 do 26 czerwca 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop tygodniowy od 20 do 26 czerwca 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień. 

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 20 do 26 czerwca 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 20 do 26 czerwca 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki w tym tygodniu nie powinny zamiatać rodzinnych problemów pod dywan, tylko odważnie stawić im czoła. Nawet jeśli to nie będzie łatwe ani przyjemne, to przynajmniej oczyści atmosferę i pozwoli ruszyć do przodu.

Praca i finanse: W tym tygodniu dostaniesz szansę od losu na poprawienie swojej sytuacji materialnej i zawodowej. Gwiazdy radzą, byś nie wahał się ani chwili i przyjął tę ofertę, bo podobna może już długo Ci się nie trafić.

Zdrowie: Nie będziesz miał większych powodów do narzekania na Twoje zdrowie. Planetarna aura będzie Ci sprzyjać, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata.

Horoskop tygodniowy Ryby od 20 do 26 czerwca 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby muszą wiedzieć, że to dobry czas, by załatwić wszystkie rodzinne sprawy i zażegnać trwające od lat waśnie i spory. Planetarna aura sprzyja spotkaniom z bliskimi i szczerym rozmowom, dzięki którym uda się wyjaśnić zadawnione żale.

Praca i finanse: To będzie bardzo dobry tydzień pod względem zawodowym. Wszystkie sprawy i projekty będą uporządkowane i dobrze zorganizowane, przez co będziesz mieć wrażenie, że nic nie musisz robić, a wszystko toczy się samo w pożądanym kierunku.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz odczuwać spore zmęczenie i brak energii do działania, ale to w dużej mierze jest wynikiem tego, jak sam siebie traktujesz. Nie pozwalasz sobie na odpoczynek i ciągle jesteś na najwyższych obrotach. Koniecznie musisz wyluzować i zwolnić tempo.

Horoskop tygodniowy Baran od 20 do 26 czerwca 2022

Miłość i życie prywatne: Barany w tym tygodniu powinny być stanowcze i zdecydowane. Jeśli czegoś chcecie, nie słuchajcie tego, co na ten temat sądzą inni, tylko dążcie do swojego celu. Nikt nie jest wami i nie wie, co tak naprawdę was uszczęśliwia.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz miał poczucie, że wszyscy sprzysięgli się przeciwko Tobie i rzucają Ci kłody pod nogi. Choć ten tydzień faktycznie nie będzie dla ciebie łatwy, to spróbuj zmienić swoje nastawienie – wtedy wszystkie problemy wydadzą Ci się mniejsze.

Zdrowie:  Twój organizm da Ci do zrozumienia, że jest przemęczony i potrzebuje odpoczynku. Nie bagatelizuj tego sygnału. Gwiazdy radzą, byś wziął kilka dni wolnego i wyjechał gdzieś za miasto zregenerować siły witalne.

Horoskop tygodniowy Byk od 20 do 26 czerwca 2022

Miłość i życie prywatne: Byki powinny zwrócić większą uwagę na potrzeby partnera w związku. Jeśli tego nie zrobicie, to może okazać się, że zrobi to za was ktoś inny, a wasza relacja zawiśnie na włosku.

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo intensywny i pracowity tydzień. Spodziewaj się, że szef będzie miał mnóstwo uwag do Twojej pracy i będzie oczekiwał, że wszystkie wdrożysz jeszcze przed weekendem. Przygotuj się na nadgodziny.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz doświadczyć lekkiego spadku nastroju i gorszego samopoczucia. Będzie to skutek niezbyt przychylnej planetarnej aury i niekorzystnego wpływu Marsa w Twoim znaku. Na większe i mniejsze smutki powinna pomóc rozmowa z przyjacielem.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 20 do 26 czerwca 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta w tym tygodniu zaczną nowy etap i wprowadzą wiele zmian, których się nawet nie spodziewały. Potrzebujecie teraz dużo przestrzeni dla siebie i realizacji swoich marzeń, więc pozbądźcie się rzeczy, których już nie potrzebujecie i które trzymają was w miejscu.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz świętował sukces za sukcesem, spijał śmietankę i zbierał pochwały za ostatnie dni wytężonej pracy. Możesz spodziewać się, że szef doceni Cię za Twój trud i wynagrodzi Twoje starania.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie Ci w tym tygodniu sprawiało żadnych problemów, jeśli tylko zadbasz o siebie i będziesz dla siebie dobry. Nie odmawiaj sobie odpoczynku i przyjemności, nie przejmuj drobiazgami i ciesz się z małych rzeczy.

Horoskop tygodniowy Rak od 20 do 26 czerwca 2022

Miłość i życie prywatne: Raki muszą wiedzieć, że w tym tygodniu gwiazdy wspierają tych, którzy odważnie dążą do celu, dlatego nie oglądajcie się na nic i na nikogo i bez strachu idźcie po to, czego pragniecie. Planetarna aura wam sprzyja, więc jeśli będziecie konsekwentni, uda wam się to osiągnąć.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dość spokojny tydzień. Nikt nie będzie wywierał na Ciebie presji czasu, a wszystko będzie układało się po Twojej myśli. Możesz spokojnie realizować swoje zadania i mieć pewność, że nic nie zakłóci Ci spokoju.

Zdrowie: Możesz być spokojny o swoje zdrowie. Opiekuje się nim Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku i zdana o to, by nie nękały Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości. Nie musisz niczego się obawiać – wszystko jest pod kontrolą.

Horoskop tygodniowy Lew od 20 do 26 czerwca 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą musiały zmierzyć się z iluzją, która tworzy wasze życie i przekłuć mydlaną bańkę, w której żyją i przez którą dostrzegacie zniekształconą rzeczywistość. Choć nie będzie to łatwe, gwiazdy mówią, że jest niezbędne, by coś zmienić.

Praca i finanse: Miej się w tym tygodniu na baczności i nie osiadaj na laurach, bo rozleniwienie bardzo niekorzystnie wpłynie na jakość Twojej pracy, co nie umknie uwadze szefa. Jeśli nie chcesz spotkać się z przykrymi konsekwencjami, pracuj sumiennie.

Zdrowie: Nie będziesz w tym tygodniu w najlepszej kondycji fizycznej. Od początku tygodnia będą nękać Cię silne bóle głowy, które nasilą się w okolicach weekendu i mogą skutecznie pokrzyżować Ci plany na sobotę i niedzielę.

Horoskop tygodniowy Panna od 20 do 26 czerwca 2022

Miłość i życie prywatne: Panny nie powinny szczędzić czułości sobie i bliskim. Wspólne rozmowy, nawet na błahe tematy, spędzanie razem czasu czy miłe gesty takie jak przytulenie czy uśmiech czasem znaczą więcej, niż może się wydawać.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz wątpił w swoje siły i miał poczucie, że do niczego się nie nadajesz i że nic Ci nie wychodzi. Porzuć takie myślenie i nastaw się bardziej optymistycznie, a wtedy wszystko zacznie układać się po twojej myśli.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz mieć tendencję do przesadnego krytykowania samego siebie. To bardzo niekorzystanie wpływa na Twoją samoocenę i samopoczucie. Nie bądź dla siebie taki surowy i postaraj się bardziej optymistycznie spojrzeć na siebie i świat.

Horoskop tygodniowy Waga od 20 do 26 czerwca 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi będą tym tygodniu zmagał się ze sporym konfliktem wewnętrznym wywołanym pewną niespodziewaną sytuacją, której będą świadkiem. Gwiazdy radzą, byście podejmując decyzje, kierowały się swoją intuicją.

Praca i finanse: Będziesz potrzebował stabilizacji i spokoju w swoim życiu zawodowym, dlatego nie wykonuj żadnych gwałtownych ruchów i nie wchodź w konflikty, zwłaszcza z szefem. Gwiazdy zalecają w tym tygodniu zachowawczą i dyplomatyczną postawę.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie da Ci w tym tygodniu powodów do narzekań. Możesz spokojnie cieszyć się każdą chwilą i realizować swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zapewnią mnóstwo dobrej energii.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 20 do 26 czerwca 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony powinny słuchać uważnie tego, co mówi bliska osoba i starać się zapamiętywać jak najwięcej, bo w jej słowach są cenne wskazówki dotyczące tego, czego oczekuje od Waszej relacji oraz od was. Jeśli je zbagatelizujecie, nie liczcie na długą znajomość.

Praca i finanse: Uważaj na pewną osobę, która będzie próbowała manipulować Tobą i wkupić się w Twoje łaski, by osiągnąć swoje korzyści. Nie daj się wciągnąć w tę grę. Bądź asertywny i unikaj z nia kontaktu, bo możesz narobić sobie kłopotów.

Zdrowie: W kwestii zdrowia nie musisz się o nic martwić. Możesz spokojnie robić wszystko, co sobie zmierzyłeś, bo planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zapewniają, że nie zabraknie Ci dobrej energii i sił witalnych.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 20 do 26 czerwca 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą stale myślał o pewnej osobie, która wpadła im w oko. Nie wahajcie się, by zagadać i zaprosić ją na spotkanie. Możesz liczyć na entuzjastyczne przyjęcie tej propozycji. Gwiazdy mówią, że wszystko ułoży się po waszej myśli.

Praca i finanse: Będziesz miał w tym tygodniu poważny zawodowy kłopot. Zamiast się zamartwiać i gryźć z nim sam, lepiej poradź się kogoś zaufanego i bardziej doświadczonego. Dzięki temu uda Ci się wyjść z tej sytuacji obronną ręką.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Nie musisz obawiać się, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości pokrzyżują Ci plany. Możesz spokojnie realizować wszystko, co sobie zamierzyłeś.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 20 do 26 czerwca 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożec w tym tygodniu będą oczekiwać, że bliska osoba będzie tańczyć tak, jak jej zagracie, i robić wszystko pod wasze dyktando. Gwiazdy radzą, byście byli ostrożni, bo wasza roszczeniowa postawa może mieć bardzo złe skutki dla tej relacji.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się wyjątkowo ciężki tydzień. Będziesz mieć mnóstwo rzeczy do zrobienia, a szef będzie Cię ponaglał i naciskał, byś ze wszystkim wyrobił się przed weekendem. Przygotuj się na nerwową atmosferę i nadgodziny.

Zdrowie: Twoje samopoczucie nie będzie w tym tygodniu najlepsze. Możesz odczuwać chroniczne zmęczenie i zaczniesz przez to zamartwiać się o swój stan zdrowia. Gwiazdy radzą, byś tego nie bagatelizował i jak najszybciej skonsultował się z lekarzem.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris