Zamknij

Horoskop tygodniowy od 2 do 8 sierpnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

02.08.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 2 do 8 sierpnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop tygodniowy od 2 do 8 sierpnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i dowiedz się, jak minie ci ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 2 do 8 sierpnia 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 2 do 8 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie będą mieć w tym tygodniu szczęścia w miłości. Niestety wszystkie wasze plany zdobycie czyjegoś serca spalą na panewce. Będziecie musieli się z tym pogodzić.

Praca i finanse: To będzie bardzo intensywny tydzień pełen biznesowych spotkań i ważnych negocjacji. Będziesz musiał uważnie pilnować swojego kalendarza, by nie spóźnić się na żadne spotkanie ani o niczym nie zapomnieć.

Zdrowie:  Pod koniec tygodnia możesz poczuć się przemęczony i pozbawiony energii. To skutek bardzo intensywnego trybu życia. Zwolnij trochę tempo i w weekend odpocznij.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku    

Horoskop tygodniowy Ryby od 2 do 8 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby będą w tym tygodniu miały wiele okazji do poznania nowych osób. Wykorzystajcie je i nawiążcie nowe znajomości. Wśród nich może kryć się prawdziwa miłość.

Praca i finanse: To będzie dla ciebie trudny tydzień, bo nie będziesz mógł liczyć na wsparcie kogoś, kto doskonale się na wszystkim zna. Jeśli jednak dasz z siebie wszystko, gwiazdy mówią, że na pewno sobie poradzisz.

Zdrowie: Będziesz czuł się zmęczony i przytłoczony wszystkimi bieżącymi sprawami. Będziesz musiał znaleźć jakiś sposób na regenerację swoich sił. Sport może być dobrym rozwiązaniem.

Horoskop tygodniowy Baran od 2 do 8 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Barany  powinny szczególnie dbać o kogoś, kogo kochają. Jeśli nie będziecie spełniać potrzeb tej osoby, wasza relacja może na tym ucierpieć.

Praca i finanse: Naucz się delegować obowiązki i nie bierz wszystkiego na siebie, bo nie dasz rady sam wszystkiego udźwignąć. Podziel zadania i po prostu przypilnuj ich realizacji.

Zdrowie: W y tygodniu postaw na aktywność fizyczną. Będziesz miał wiele okazji, by zadbać o swoją kondycję, koniecznie więc je wykorzystaj.

Horoskop tygodniowy Byk od 2 do 8 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Byki będą miały poważne wątpliwości co do tego, czy w ogóle chcą być w związku. Będzie brakować wam swobody i przestrzeni dla siebie i rozwijania swoich zainteresowań.

Praca i finanse: To doby czas, by zadbać o swoje sprawy finansowe. Porozmawiaj z szefem o podwyżce i przedstaw mu swoje argumenty, które za tym przemawiają. Najlepszy dzień na taką rozmowę to środa.

Zdrowie: Nie trać czasu na robienie rzeczy, które nie służą ani twojemu ciału, ani umysłowi. Porzuć złe nawyki i zacznij nowe lepsze życie.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 2 do 8 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta poczują wielką ulgę, bo nie będą musiały wysłuchiwać już od kogoś komplementów wątpliwej jakości oraz próśb, których spełnić nie możecie. Zapowiada się naprawdę dobry i spokojny tydzień.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych to będzie bardzo leniwy i beztroski czas. Nie będziesz musiał się niczym przejmować – inni zajmą się problemami, a ty będziesz mógł po prostu odpocząć. Wykorzystaj dobrze ten czas.

Zdrowie: W tym tygodniu postaw na relaks i odpoczynek. Potrzebujesz zresetować umysł. Wyloguj się ze wszystkich urządzeń, bądź offline i ciesz się chwilą.

Horoskop tygodniowy Rak od 2 do 8 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Raki będą musiały zrozumieć, że nie zawsze można mieć to, czego się chce, a czasem to, czego się chce wcale nie jest dla nas dobre. To będzie trudna, ale ważna dla was lekcja.

Praca i finanse: W pracy musisz przygotować się na trudny tydzień. Będziesz mieć mnóstwo zadań do wykonania, a szef będzie miał wobec ciebie nierealne oczekiwania. Postaraj się nie wpadać w panikę, tylko spokojnie z nim porozmawiaj.

Zdrowie: To dobry czas, by zrobić sobie postanowienia związane ze zdrowiem. Merkury, twój planetarny opiekun ci sprzyja i wesprze wszystkie twoje działania. Nie wahaj się!

Horoskop tygodniowy Lew od 2 do 8 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą zadowolone, bo wreszcie będą mieć ukochaną osobę tylko dla siebie. Nikt nie będzie zakłócał wam spokoju i burzył rodzinnej sielanki. Przynajmniej przez jakiś czas…

Praca i finanse: W tym tygodniu przekonasz się, jak wiele prawdy jest w powiedzeniu, że łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Na początku tygodnia będziesz chwalony przez szefa, pod koniec – zostaniesz przedstawiony jako antywzorzec pracownika.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu szczęśliwy i pełen optymizmu. Wszystko w twoim życiu będzie układać się tak jak sobie tego życzysz. Nie będziesz mieć powodów do narzekań także na zdrowie.

Horoskop tygodniowy Panna od 2 do 8 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Panny będą bardzo szczęśliwe. Ktoś spełni wasze małe marzenie i sprawi, że ten tydzień minie wam wspaniale. Nie będziecie musieli się o nic martwić i będziecie mogli po prostu cieszyć obecnością bliskiej osoby.

Praca i finanse: To będzie bardzo spokojny tydzień. Wszystkie sprawy będą toczyć się swoim rytmem, a ty będziesz mógł zająć się najważniejszymi i kluczowymi projektami. Wykorzystaj dobrze ten czas.

Zdrowie: W tym tygodniu jak najwięcej czasu poświęć na relaks i odpoczynek. Chodź na długie spacery na łonie natury i ciesz się każda chwilą. Korzystaj też ze słonecznej pogody.

Horoskop tygodniowy Waga od 2 do 8 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi nie będą zbyt zadowolone z tego, jak ułożą się ich sprawy sercowe. Nie wszystko pójdzie po waszej myśli, ale nie zrażajcie się. Pod koniec tygodnia zła passa się odmieni.

Praca i finanse: W pracy unikaj plotkarzy i sam nie powtarzaj zasłyszanych plotek. Możesz tym zepsuć swoją reputację, a także sam paść ofiarą tych, którzy teraz obgadują innych. Lepiej bądź ostrożny.

Zdrowie:  Zadbaj o swoją dietę. Zbyt częste jedzenie dużych ilości smażonych i tłustych potrwa może sprawić, że będziesz mieć nieprzyjemne dolegliwości żołądkowe. Zmień dietę na lekko strawną.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 2 do 8 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą zbierać się, by odezwać się do kogoś z przeszłości. Nie zwlekajcie tylko za długo, bo potem może być za późno. Czwartek jest dobrym dniem na telefon lub smsa do tej osoby.

Praca i finanse: Nie dziel się z nikim swoimi planami zawodowymi, póki nie będziesz u progu ich realizacji. Ktoś, kto nie jest ci życzliwy, może próbować pokrzyżować ci szyki.

Zdrowie: Zastanów się, co zrobić, by poprawić swoją kondycję fizyczną. To wcale nie jest takie trudne jak ci się wydaje. Wystarczy trochę konsekwencji i upór.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 2 do 8 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą czuły się odrzucone przez kogoś, na kim im zależy. Zastanówcie się jednak, czy nie nadinterpretowujecie faktów. Przecież odmowa jednego spotkania to jeszcze nie danie kosza.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych nie powierzaj nikomu ważnych zadań, bo możesz być rozczarowany jakością ich wykonania. Lepiej zrób to sam – przynajmniej będziesz mieć pewność, że wszystko jest perfekcyjnie.

Zdrowie: To dobry czas, by zadbać o swoje zdrowie i zrobić badania przesiewowe. Umów się do lekarza i wykonaj podstawowe badania. Nie odkładaj tego na później, bo możesz żałować.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 2 do 8 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec będą spokojnie i szczęśliwe, bo wreszcie osoba, której szczerze nie cierpią, nie będzie zawracała im głowy i zabierała ich cennego czasu. Będziecie mogli się skupić na osobach, które są dla was naprawdę ważne.

Praca i finanse:  W życiu zawodowym nadciągają poważne zmiany, ale wyłącznie na lepsze! Nie będziecie musieli już użerać się z niekompetentnymi osobami i będziecie mogli rozwinąć skrzydła pod okiem bardziej doświadczonych i mądrzejszych leaderów.

Zdrowie: W kwestii zdrowia zapowiada się bardzo dobry tydzień. Będziesz w świetnym nastroju, a twojego szampańskiego humoru nic i nikt nie będzie w stanie zepsuć. Korzystaj z tego.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris