Zamknij

Horoskop tygodniowy od 19 do 25 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

19.09.2022 00:01

Poznaj horoskop tygodniowy od 19 do 25 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Horoskop tygodniowy od 19 do 25 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 19 do 25 września 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 19 do 25 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki powinny uważać w tym tygodniu na to, co mówią, bo ich kąśliwa uwaga może kogoś naprawdę zaboleć. Postarajcie się bardziej ważyć słowa i zwracać uwagę na uczucia innych osób. Pamiętajcie, że słów nie można cofnąć.

Praca i finanse: W obronie swojej pozycji w firmie oraz dochodów możesz stać się nieufny, podejrzliwy, a nawet agresywny. Nie idź tą drogą. Gwiazdy mówią, że taka strategia w ogóle Ci się nie opłaci.

Zdrowie:  Możesz być teraz w gorszym nastroju, a to za sprawą wpływu Marsa w Twoim znaku. Postaraj się dostrzegać pozytywne aspekty każdego dnia, a mniej skupiać na negatywnych.

Horoskop tygodniowy Ryby od 19 do 25 września 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby w sprawach sercowych powinny dać się teraz prowadzić swojej intuicji. Ona podpowie wam najlepsze rozwiązanie każdej sytuacji, nawet tej wyglądającej na patową.

Praca i finanse: W pracy nie będziesz w tym tygodniu tracić czasu na długie rozmyślania i zastanawianie się nad drobiazgami. Uważaj, bo nieprzemyślane decyzje mogą Cię wiele kosztować i ściągnąć na Ciebie gniew przełożonego.

Zdrowie:  Stres, który będzie towarzyszył Ci w tym tygodniu w większości jest wygenerowany przez… Ciebie samego. Niepotrzebnie stwarzasz sztuczną presję czasu. Wyluzuj i daj odpocząć sobie i innym.

Horoskop tygodniowy Baran od 19 do 25 września 2022

Miłość i życie prywatne: Barany  w związkach będą cieszyć się spokojnym dniem u boku partnera. Single mogą liczyć na poznanie kogoś interesującego w bardzo nietypowym miejscu. To może być początek czegoś więcej.

Praca i finanse: Będziesz teraz odważny i przedsiębiorczy. Wszystko, czego się w tym tygodniu podejmiesz, zakończy się sukcesem. Planetarna aura Ci sprzyja, wykorzystaj więc ten czas, by poprawić swoją pozycję w firmie.

Zdrowie:  Planetarna aura sprzyja w tym tygodniu aktywności fizycznej. Na wolne wieczory zaplanuj sobie zajęcia, które poprawią Twoje krążenie i zwiększą wydolność krążeniowo-oddechową.

Horoskop tygodniowy Byk od 19 do 25 września 2022

Miłość i życie prywatne: Byki zorientują się że ktoś, kto od dawna podawał się za ich przyjaciela, tak naprawdę chce być kimś więcej. Zastanówcie się, czy też coś czujecie do tej osoby, a jeśli nie – jasno wyznaczcie granice.

Praca i finanse:  Nie daj się wykorzystywać. Kiedy ktoś próbuje zrzucić na Ciebie swoje obowiązki, powiedz stanowczo „nie”. Wprawdzie nie przysporzy Ci to przyjaciół, ale za to będziesz mieć więcej czasu dla siebie i na odpoczynek.

Zdrowie:  Gwiazdy zalecają Ci teraz ostrożność i zwrócenie szczególnej uwagi na stan swojego układu pokarmowego. Dolegliwości żołądkowe, które możesz odczuwać w tym tygodniu, mogą być spowodowane jedzeniem w pośpiechu.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 19 do 25 września 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta w sprawach sercowych powinny kierować się wyłącznie własnym dobrem i tym, co podpowiada im intuicja. Jeśli czegoś nie chcecie, po prostu tego nie róbcie, bez względu na to, czy komuś się to podoba czy też nie.

Praca i finanse:  Będziesz w tym tygodniu niezwykle skuteczny w działaniu. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych i uda Ci się zrobić wszystko, cokolwiek sobie postanowisz. Planetarna aura Ci sprzyja i wspiera Twoje wszystkie działania.

Zdrowie:  Gwiazdy radzą, byś teraz skupił się na sobie i zajrzał głębiej w swoje wnętrze. Odpowiedzi na wszystkie ważne pytania, które nurtują Cię od jakiegoś czasu, są właśnie w Tobie.

Horoskop tygodniowy Rak od 19 do 25 września 2022

Miłość i życie prywatne: Raki muszą wiedzieć, że ten tydzień sprzyja załatwianiu spraw rodzinnych. Jeśli podejdziecie do nich z odpowiednią rozwagą, uda wam się osiągnąć to, co sobie zamierzyłyście, a może nawet więcej.

Praca i finanse: Zajmiesz się w tym tygodniu sprawami, które wymagają świeżego spojrzenia i nowych innowacyjnych pomysłów. Masz szansę na wymyślenie czegoś, co podbije serce szefa, a także całego zespołu.

Zdrowie: Nie będziesz mieć teraz powodu, by narzekać na swoje zdrowie. Za sprawą przychylnego wpływu Jowisza w Twoim znaku będziesz cieszyć się bardzo dobrym samopoczuciem zarówno fizycznym, jak i psychicznym.

Horoskop tygodniowy Lew od 19 do 25 września 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy będą teraz wyjątkowo egoistyczne i skoncentrowane na sobie. Kompletnie zapomnicie o tym, że wasi bliscy też mają swoje potrzeby, o które należy zadbać. To może doprowadzić do konfliktu.

Praca i finanse: To nie jest najlepszy czas na podejmowanie się nowych wyzwań zawodowych. Za sprawą negatywnego wpływu Jowisz w Twoim znaku, Twój umysł nie jest zbyt otwarty na uczenie się nowych rzeczy.

Zdrowie:  Będziesz podchodzić teraz do wszystkiego w bardzo emocjonalny sposób. Gwiazdy radzą Ci wyciszyć się i powściągnąć emocje, bo one nigdy nie są najlepszym doradcą.

Horoskop tygodniowy Panna od 19 do 25 września 2022

Miłość i życie prywatne: Panny wskutek wydarzeń tego tygodnia wreszcie zrozumieją, jak ważni są dla swoich bliskich i jak bardzo oni się o was troszczą. Lepiej późno niż wcale. Gwiazdy radzą, byście nigdy więcej o tym nie zapominały ani w to nie wątpiły.

Praca i finanse: Postępuj w tym tygodniu wbrew utartym schematom i nie idź wydeptanymi ścieżkami. Jeśli będziesz kreatywny i odejdziesz od starych wypracowanych rozwiązań, masz szansę wpaść na nowatorski pomysł i odnieść sukces.

Zdrowie:  W tym tygodniu postaw na relaks i odpoczynek. Poleniuchuj i postaraj się kłaść się wcześniej spać, by zregenerować siły po wyczerpujących dniach.

Horoskop tygodniowy Waga od 19 do 25 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi mogą spodziewać się w tym tygodniu pewnej niezapowiedzianej wizyty, która całkowicie zmieni ich dzień, a może i… całe życie. Jedno jest pewne – teraz będzie się u was dużo działo.

Praca i finanse: Zanim podejmiesz ważne decyzje zawodowe, poradź się zaufanej osoby. Jej świeże i zdystansowane spojrzenie pomoże Ci dostrzec różne aspekty sytuacji z zupełnie nowej perspektywy.

Zdrowie:  Nieestetyczne ciemne przebarwienia na zębach mogą być spowodowane dużymi ilościami kawy i herbaty, które wypijasz w ciągu dnia. Spróbuj ograniczyć spożycie tych napojów i wymienić je na zdrowszą wodę.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 19 do 25 września 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą teraz szczególnie wyrozumiałe i wielkoduszne. Uważajcie jednak, by ktoś nie wykorzystał waszej życzliwości tylko po to, by osiągnąć w ten sposób własne cele lub by… wam zaszkodzić.

Praca i finanse:  Będziesz teraz ambitny i chętnie podejmiesz się nowych zadań. Zostanie to docenione przez przełożonego, a dzięki temu Twoja pozycja w firmie umocni się. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Jeśli ciągle wracają do Ciebie w myślach sytuacje z przeszłości, na którymi rozmyślasz godzinami i nie możesz przestać się nimi zadręczać, skorzystaj z konsultacji psychologa. Są problemy, z którymi możesz nie być w stanie poradzić sobie samemu.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 19 do 25 września 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce w tym tygodniu otrzymają dobrą wiadomość, która bardzo poprawi im humor. Postarajcie się jednak nie obnosić za bardzo ze swoją radością, bo nic tak nie kole w oczy ludzi jak szczęście innych.

Praca i finanse: Postanowisz szybko uporać się z zaległościami i bieżącymi zadaniami, dlatego od poniedziałku ostro weźmiesz się do pracy. Niestety nowych zadań będzie przybywać tak szybko, że wykreślając z listy jedno, dopiszesz trzy kolejne.

Zdrowie: Dbaj o swoje zęby i stosuj pasty z odpowiednią dawką fluoru. Warto także używać specjalnych płukanek, które nie tylko odświeżają oddech, lecz także zapobiegają próchnicy.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 19 do 25 września 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożec powinny być ostrożne, by nie pomylić pewności siebie z arogancją. Uważajcie, by nie popełnić tego błędu, bo możecie stracić w oczach osoby, na której wam zależy.

Praca i finanse:  Mierz w tym tygodniu siły na zamiary. Jeśli wiesz, że nie podołasz jakiemuś zadaniu, po prostu się go nie podejmuj. Zawsze lepiej odmówić zrobienia czegoś, niż nie dotrzymać obietnicy, zwłaszcza tej danej szefowi.

Zdrowie:  Jeśli podczas jedzenia ciepłych lub zimnych pokarmów odczuwasz ból zębów, może to oznaczać, że cierpisz na nadwrażliwość. Stosuj specjalne pasty wzmacniające szkliwo, a jeśli to nie pomoże – skonsultuj się ze stomatologiem, bo przyczyna może być poważniejsza.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris