Zamknij

Horoskop tygodniowy od 19 do 25 kwietnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

19.04.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 19 do 25 kwietnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop tygodniowy od 19 do 25 kwietnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jaki będzie dla Ciebie ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 19 do 25 kwietnia 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 19 do 25 kwietnia 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą w tym tygodniu bardzo dociekliwe, dzięki czemu nie umknie Wam żaden sekret, a ważna tajemnica się przed wami nie ukryje. Uważajcie jednak bo możecie dowidzieć się rzeczy, które wcale wam się nie spodobają.

Praca i finanse: Nie sprzeciwiaj się w tym tygodniu szefowi i nie polemizuj z nim za bardzo, bo możesz narobić sobie kłopotów. Lepiej wykonuj polecenia i nie wychodź przed szereg. To najlepsza strategia na ten tydzień.

Zdrowie:  W tym tygodniu warto pamiętać o przysłowiu „spiesz się powoli” i stosować do tej zasady, zwłaszcza za kierownicą. Licho nie śpi, bądź więc ostrożny i nie przejmuj się, jeśli inni zarzucą Ci, że przesadzasz.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 12 do 18 kwietnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 19 do 25 kwietnia 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby powinny uważać na kogoś, kto będzie cały czas powtarzał, że zależy mu na waszym szczęściu. To fałszywe zapewniania. O swoje szczęście najlepiej zadbacie sami.

Praca i finanse:  W pracy bądź uparty i konsekwentny. Twoja dociekliwość sprawi, że uda ci się zajść znacznie dalej niż innym. Musisz jednak nie ustawać w swoich wysiłkach.

Zdrowie: W tym tygodniu będzie Ci się trudno skupić i będziesz miał poczucie, że wszystko leci Ci z rąk. To skutek przemęczenia. Koniecznie pomyśl o dłuższym urlopie.

Horoskop tygodniowy Baran od 19 do 25 kwietnia 2021

Miłość i życie prywatne: Barany  powinny popracować nad swoim nastawieniem do życia. Pamiętaj, że pozytywne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość często sprawia, że przyciągamy dobre rzeczy. Wypróbuj ten sposób.

Praca i finanse: W pracy nie przemęczaj się i nie rób więcej niż to, za co Ci płacą. Niestety nie możesz liczyć na żadną dodatkową gratyfikację ani nawet pochwałę od szefa, więc szkoda poświęcać swój prywatny czas.

Zdrowie: Dbaj o siebie i wzmacniaj swoją odporność. Dużo odpoczywaj, nie forsuj się i nie przemęczaj, a będziesz czuł się dobrze i cieszył zdrowiem przez cały tydzień.

Horoskop tygodniowy Byk od 19 do 25 kwietnia 2021

Miłość i życie prywatne: Byki powinny uważać, czego pragną, bo może się to spełnić w tym tygodniu. Okaże się jednak, że wcale nie będziecie dzięki temu szczęśliwsi tak jak zakładaliście.

Praca i finanse: W tym tygodniu będzie Ci trudno zachować work-life balance. Wybierając między pracą a życie rodzinnym, kieruj się w tym, co dla Ciebie najważniejsze i z czego będziesz miał długofalowe korzyści.

Zdrowie: Uważaj, by nie przekroczyć cienkiej granicy między odwagą a brawurą. Jeśli to zrobisz, możesz poważnie zaszkodzić swojemu zdrowiu. Lepiej bądź ostrożny.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 19 do 25 kwietnia 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta zadbają w tym tygodniu o swoich bliskich i zrobią wszystko, by czuli się oni jak pączki w maśle. Nie przesadzajcie tylko i nie zapomnijcie w tym wszystkim o sobie.

Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy czeka Cię miła niespodzianka. Okaże się, że szef bardzo docenia Twoją pracę i zaangażowanie i postanowi Cię dodatkowo za to wynagrodzić. Zapowiada się dobry tydzień.

Zdrowie: Będziesz w znakomitej formie i poczujesz przypływ sił i dobrej energii. To zasługa przychylnego układu Księżyca i Jowisza na twoim niebie. Korzystaj z tego, co zsyłają Ci planety.

Horoskop tygodniowy Rak od 19 do 25 kwietnia 2021

Miłość i życie prywatne: Raki powinny w tym tygodniu postawić na szczerość i mówić samą prawdę, nawet jeśli miałaby być bolesna. To najlepsze, co możecie teraz zrobić zarówno dla siebie, jak i dla innych.

Praca i finanse: W pracy okaże się, że pewna sprawa, która intryguje Cię od dawna, ma swoje drugie dno i… jest w pewien sposób związana z Tobą. Zapowiada się bardzo ciekawy i pełen zmian tydzień. Przygotuj się na spore zamieszanie.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu rozczarowany, bo pewna kuracja, którą stosujesz nie przynosi pożądanych rezultatów. Gwiazdy zalecają, byś uzbroił się w cierpliwość – na efekty czasem trzeba trochę poczekać.

Horoskop tygodniowy Lew od 19 do 25 kwietnia 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą bawić się w tym tygodniu w detektywa i odkrywać rodzinne sekrety. Uważajcie, bo możecie trafić na coś, co może nieodwracalnie zmienić Wasze życie.

Praca i finanse: Będziesz w tym tygodniu próbował osiągnąć coś, na czym Ci od dawna zależy. Niestety ktoś Cię ubiegnie. Pokaż, że umiesz przegrywać z klasą i zamiast strzelać focha, po prostu pogratuluj tej osobie.

Zdrowie:  Problemy z cerą, które będą dokuczać Ci w tym tygodniu, mogą być spowodowane złą dietą, małą dawką ruchu. Na wypryski powinny pomóc ziołowe kompresy np. z szałwii.

Horoskop tygodniowy Panna od 19 do 25 kwietnia 2021

Miłość i życie prywatne: Panny będą w tym tygodniu czuły się szczęśliwe iż zaopiekowane. Bliscy pomyślą o tym, by o Was zadbać, i zrobią wszystko, byście nie musieli się o nic martwić.

Praca i finanse: W tym tygodniu przydadzą się wasze dobre relacje ze współpracownikami. Będziecie mogli liczyć na ich pomoc oraz na to, że wyręczą Was w pewnych obowiązkach. Będziecie mieli czas, by zająć się ważniejszymi sprawami.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w doskonałej formie i dobrym zdrowiu fizycznym. Do tego odzyskasz wewnętrzny pokój i poczujesz się lepiej. Nie musisz się o nic martwić i możesz po prostu  cieszyć się każdym dniem.

Horoskop tygodniowy Waga od 19 do 25 kwietnia 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi  będą w tym tygodniu empatyczne i skoro do pomocy innym. Nie wpadajcie tylko w przesadne zatroskania i panikę, jeśli coś pójdzie nie po Waszej myśli. Przyda Wam się trochę luzu.

Praca i finanse: W poniedziałek ustal sobie priorytety, spisz listę zadań i trzymaj się jej do końca tygodnia. W przeciwnym razie trudno będzie Ci nad wszystkim zapanować, a w Twoją pracę może wkraść się chaos.

Zdrowie:  Nie słuchaj rad innych dotyczących zdrowia, tylko kieruj się tym, co jest dla Ciebie najlepsze. Wsłuchaj się w swoje ciało. Ono samo powie Ci, jakie ma potrzeby.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 19 do 25 kwietnia 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą mieć w tym tygodniu poważne wątpliwości co do uczuć kogoś, na kim im bardzo zależy. Zamiast się zamartwiać, po prostu porozmawiajcie z tą osobą i wszystko wyjaśnijcie.

Praca i finanse: Bądź dociekliwy i jeśli czegoś nie wiesz, drąż temat. Tylko w ten sposób ud Ci się zdobyć istotne informacje, które pomogą Ci wyprzedzić konkurencję i osiągnąć to, a czym Ci zależy.

Zdrowie: Nie grożą Ci w tym tygodniu żadne kłopoty ze zdrowiem. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by wszystkie dolegliwości trzymały się od Ciebie z daleka.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 19 do 25 kwietnia 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą zastanawiać się, co zrobić, by zwrócić na siebie czyjąś uwagę. Gwiazdy mówią, że czasem najprostsze sposoby bywają najlepsze. Nie przekombinujcie więc tego.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się tydzień pełen wyzwań. Będziesz musiał sprostać bardzo wysokim wymaganiom szefa, który pokłada w Tobie wielkie nadzieje. Przygotuj się na pracowity czas.

Zdrowie:  Pamiętaj o odpoczynku i codziennie znajdź chociaż kwadrans, by się zrelaksować. Czasem wystarczy krótka sesja jogi czy medytacja, by odzyskać siły i energię.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 19 do 25 kwietnia 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec będą dziwić się, że kto, kto kiedyś robił dla ich wszystko, teraz stał się niemiły i opryskliwy. Prawda jednak jest taka, że zmiana w tej osobie zaszła wskutek waszego zachowania wobec niej. Nie powinniście więc się dziwić.

Praca i finanse:  Będziesz miał poczucie, że mimo Twojego misternego planu, to ktoś inny zgarnął główną wygraną. Jesteś jednak w błędzie. Ta osoba zapracowała na wszystko sama, więc jedyne, czego możesz jej zazdrościć, to upór i determinacja.

Zdrowie: Poczujesz się w tym tygodniu pozbawiony energii i zmęczony. Najwyższy czas zaplanować kolejny urlop. Majówka tuż-tuż, a to przecież doskonała okazja, by odpocząć i spędzić więcej czasu z rodziną. 

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris