Zamknij

Horoskop tygodniowy od 18 do 24 października 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

18.10.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 18 do 24 października 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop tygodniowy od 18 do 24 października 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 18 do 24 października 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 18 do 24 października 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą w ty  tygodniu potrzebować bliskości i oparcia w kimś, komu mogłyby zaufać. Niestety okaże się, że takich osób wokół was nie ma. Ze wszystkim będziecie musieli poradzić sobie sami.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych bądź ostrożny, bo ktoś może próbować pokrzyżować twoje plany. Rozglądaj się uważnie wokół siebie i nie powiadaj wszystkim o sowich zawodowych planach, zanim ich nie zrealizujesz.

Zdrowie:  Będziesz w tym tygodniu w bardzo dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, byś czuł się znakomicie. Zapowiada się dobry czas.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2021 dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop tygodniowy Ryby od 18 do 24 października 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby mogą mieć w tym tygodniu kłopoty z komunikacją z bliskimi. Wy będziecie wszystko brać za bardzo do siebie, inni – bagatelizować. Czeka was mnóstwo spięć.

Praca i finanse: Nie czekaj, aż to, czego pragniesz spadnie ci z nieba, tylko odważnie idź po to. Gwiazdy sprzyjają w tym tygodniu tym, którzy bez wahania idą do przodu. Korzystaj z tego i nie stój w miejscu.

Zdrowie: To dobry tydzień na postanowienia związane z aktywnością fizyczną. Jeśli teraz podejmiesz wyzwanie, gwiazdy będą cię wspierać w tym, byś nie zrezygnował z dążenia do swojego celu. Wykorzystaj to!

Horoskop tygodniowy Baran od 18 do 24 października 2021

Miłość i życie prywatne: Barany  będą musiały nauczyć się w miłości trudnej sztuki kompromisów, bo w przeciwnym razie zostaniecie sami. Gwiazdy mówią jednak, że ten kompromis wyjedzie wam nawet na dobre.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych postaw na dyplomację, bo dzięki niej osiągniesz więcej, niż tupaniem nogą. Jeśli ułożysz sobie dobry plan, okaże się, że uda ci się sięgnąć po rzeczy, które pozostawały poza zasięgiem innych.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Będziesz mógł cieszyć się tym dniem i korzystać ze sprzyjającej planetarnej aury. Dobry humor też będzie ci dopisywał.

Horoskop tygodniowy Byk od 18 do 24 października 2021

Miłość i życie prywatne: Byki będą się w tym tygodniu upierać przy swoim, aż w końcu uda im się wymóc to na innych. Niestety okaże się, że to wcale was nie uszczęśliwiło. Może nawet przeciwnie.

Praca i finanse: W pracy nadejdzie czas porządków i ważnych decyzji. Nie wahaj się ich podjąć. Gwiazdy mówią, że potrzebujesz zmian, a teraz jest na nie najlepszy moment

Zdrowie: Bez względu na pogodę, zrób sobie codziennie chociaż krótki spacer. Potrzebujesz więcej ruchu, bo bez tego stajesz się apatyczny i brakuje ci energii. Zadbaj o to.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 18 do 24 października 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta nie powinny ulegać ułudzie. Może wam się wydawać, że komuś na was zależy, ale tej osobie zależy tylko na sobie. Lepiej zróbcie to samo, co ona – dbajcie wyłącznie o siebie.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych wszystko będzie układać się wspaniale. Dostaniesz nowe, odpowiedzialne zadania, co będzie wiązało się z gratyfikacją finansową. Nie będziesz mieć powodów do narzekań.

Zdrowie: Twój organizm jest przemęczony i ledwo już wytrzymuje tempo, które mu narzucasz. Zwolnij i odpocznij, bo w przeciwnym razie będziesz mieć poważne kłopoty ze zdrowiem.

Horoskop tygodniowy Rak od 18 do 24 października 2021

Miłość i życie prywatne: Raki będą w tym tygodniu mocno testować bliska im osobę i sprawdzać jego wytrzymałość na fochy. Uważajcie, bo gdy przekroczycie granicę, może już nie być powrotu. Lepiej nie przeginajcie.

Praca i finanse: W tym tygodniu zachowaj zimną krew w każdej sytuacji. Nie pozwól, by puściły ci nerwy, bo możesz zapłacić za to wysoką cenę. Staraj się trzymać je na wodzy.

Zdrowie: Możesz mieć w tym tygodniu niezwykle zmienny nastrój, co będzie drażnić zarówno ciebie, jak i twoje otoczenie. To skutek wpływu Neptuna, który ma silną pozycję w twoim znaku.

Horoskop tygodniowy Lew od 18 do 24 października 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  w sprawach sercowych będą cieszyć się niezwykłą przychylnością gwiazd. Wszyscy wokół będą wam zazdrościć, że macie u boku kogoś, kto jest wpatrzony w was jak w obrazek i zrobiłby dla was wszystko.

Praca i finanse: W pracy trzymaj się z daleka od dodatkowych obowiązków i zbyt ambitnych zadań. Planetarna aura ci nie sprzyja i możesz tylko pokazać brak swoich kompetencji w pewnej dziedzinie. Lepiej tego uniknąć.

Zdrowie: Nie będziesz w tym tygodniu w najlepszym nastroju. Mars, który ma silny wpływ w twoim znaku, sprawi, że będziesz marudny i rozkapryszony. Na szczęście obok będzie ktoś, kto spełni każdą twoją zachciankę.

Horoskop tygodniowy Panna od 18 do 24 października 2021

Miłość i życie prywatne: Panny powinny dwa razy pomyśleć, zanim coś powiedzą, bo słowa mogą bardzo ranić, a nie da się ich już cofnąć. Nawet jeśli przeprosicie, to, co powiedzieliście, zostanie w drugiej osobie na zawsze.

Praca i finanse: Druga połowa tygodnia to dobry czas na rozmowy o pieniądzach. Spotkania biznesowe i negocjacje zaplanuj więc sobie od środy. Wtedy możesz być pewien, że będą owocne.

Zdrowie: Bądź dla siebie wyrozumiały i dbaj o siebie. Pamiętaj, że nie musisz robić wszystkiego perfekcyjnie i że drobne błędy i pomyłki nie wpływają na twoją wartość jako człowieka.

Horoskop tygodniowy Waga od 18 do 24 października 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi będą przyciągać do siebie ludzi swoim czarującym uśmiechem. Będziecie cieszyć się niezwykłym powodzeniem u płci przeciwnej. W weekend możliwa udana randka.

Praca i finanse: Nie odkładaj zawodowych spraw na później, bo pod koniec tygodnia przytłoczy cię lawina zadań, które ciężko będzie ci wykonać w terminie. Lepiej pracuj sumiennie od początku tygodnia.

Zdrowie:  Będziesz w tym tygodniu borykał się z emocjonalną huśtawką. Nietrudno będzie cię doprowadzić od śmiechu do łez i odwrotnie. To będzie dla ciebie spory wydatek energetyczny, przez co pod koniec tygodnia poczujesz się przemęczony.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 18 do 24 października 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą starały się zdobyć serce kogoś, kto do tej pory pozostawał obojętny na wasze zaloty. Gwiazdy mówią, że musicie wziąć tę osobę pod włos, wtedy na pewno się uda.

Praca i finanse: Ten tydzień przyniesie ci smutne refleksje na temat twojego życia zawodowego. Poczujesz, że od jakiegoś czasu stoisz w miejscu i przestałeś się rozwijać. Najwyższy czas coś z tym zrobić.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać ci w tym tygodniu żadnych problemów. Będziesz czuć się wyśmienicie i nic nie będzie w stanie zepsuć twojego dobrego humoru. Gwiazdy ci sprzyjają.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 18 do 24 października 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce zanim wywrócą swoje życie do góry nogami, powinny posłuchać rad przyjaciół i krewnych. Oni mają wiele racji, warto uwzględnić ich zdanie.

Praca i finanse: Konsekwencja i cierpliwość to dwie cechy, które będą ci bardzo potrzebne w tym tygodniu. Dzięki nim będziesz mógł przetrwać przeciwności losu i postawić na swoim.

Zdrowie: To dobry tydzień, by zadbać o swoje zdrowie. Zaplanuj sobie badania profilaktyczne i umów się na wizytę do lekarza. Będziesz dzięki temu mieć pewność, że nic ci nie dolega.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 18 do 24 października 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec nie będą przejmować się za nadto czyimiś uczuciami i wyjdą na tym znacznie lepiej niż ci, którzy podobno tych uczuć w ogóle nie mają. Wam niezwykle łatwo przyjdzie wzruszenie ramionami i pójście w swoją stronę.

Praca i finanse:  Nie licz w tym tygodniu na zapał i motywację do pracy. Mars, który ma silny wpływ w twoim znaku, sprawi, że będziesz rozleniwiony i wszystko będziesz robić dwa razy wolniej niż zwykle. Szefowi się to nie spodoba.

Zdrowie: Będziesz cieszył się dobrym zdrowiem i wspaniałym humorem. To, że nie przejmujesz się innymi, zdejmuje ci z barków ogromny ciężar i sprawia, że możesz uśmiechać się nawet wtedy, gdy innym wokół ciebie wcale nie jest do śmiechu.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris