Zamknij

Horoskop tygodniowy od 17 do 23 stycznia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

16.01.2022 21:43
Horoskop tygodniowy od 17 do 23 stycznia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop tygodniowy od 17 do 23 stycznia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 17 do 23 stycznia 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 17 do 23 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki w tym tygodniu mogą próbować odzyskać swojego byłego partnera. Gwiazdy mówią jednak, że to nie jest dobry pomysł. W waszej relacji nic się nie zmieniło. Napotkacie te same problemy.

Praca i finanse: Jeśli nie będziesz postępować rozważnie, możesz narobić sobie sporych długów, które później trudno będzie ci spłacić. Lepiej zachowaj zdrowy rozsądek.

Zdrowie:  Gwiazdy ześlą ci w tym tygodniu dobre zdrowie i świetne samopoczucie. Nie będziesz musiał o nic się martwić w tym obszarze.

Przeczytaj także: Horoskop na styczeń 2022

Horoskop tygodniowy Ryby od 17 do 23 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby będą czuły się zamknięte w potrzasku, bo dojdą do wniosku, że relacja, w której są, jest dla nich zbyt trudna, a jednocześnie, że nie potrafią bez niej żyć. Będziecie musieli podjąć decyzję, co zrobić.

Praca i finanse: Gwiazdy stanowczo odradzają ci teraz zaciąganie większych zobowiązań finansowych, bo możesz mieć poważne problemy z ich spłatą. Lepiej zrezygnować z części rzeczy, a na resztę po prostu oszczędzać.

Zdrowie: Zadbaj o swój wzrok, zwłaszcza jeśli długie godziny spędzasz przez ekranem komputera. Odwiedź okulistę i postaraj się ograniczać korzystanie z ekranów.

Horoskop tygodniowy Baran od 17 do 23 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Barany  powinny bardziej się postarać, jeśli chcą zwrócić na siebie uwagę kogoś, na kim im zależy. Nie spoczywajcie na laurach i zaimponujcie tej osobie. Znacie przecież sposób.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych wszystko będzie układać się po twojej myśli. Nie będziesz musiał się o nic martwić, bo przedsiębiorczy Merkury zadba o twoje interesy.

Zdrowie: Zdrowie będzie ci w tym tygodniu dopisywać. W weekend postaraj się zaplanować sobie więcej aktywności fizycznej. To sprawi, że zrelaksujesz się po całym tygodniu.

Horoskop tygodniowy Byk od 17 do 23 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Byki będą musiały wykazać się lojalnością wobec kogoś bliskiego. Problem w tym, że będzie to sprzeczne z waszymi interesami. Będziecie musieli podjąć odważną decyzję.

Praca i finanse: To dobry czas na poważne rozmowy i negocjacje. Twój szczęśliwy dzień to środa, wiec właśnie wtedy zaplanuj sobie wszystkie sprawy, na których pozytywnym załatwieniu najbardziej ci zależy.

Zdrowie: Twoje zdrowie w tym tygodniu nie będzie sprawiać ci żadnych kłopotów. Będziesz mógł spokojnie realizować swoje wszystkie plany bez obaw, że pokrzyżują ci je jakieś dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 17 do 23 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta nie powinny wracać w tym tygodniu myślami do przeszłości. Sami wiecie doskonale, że nic się w niej nie zmieniło i nie zmieni. Patrzcie przed siebie zamiast wstecz.

Praca i finanse: W pracy możesz spodziewać się gratyfikacji za wytrwałość i pracę , którą włożyłeś w ostatnie projekty. To sprawi, że twoja motywacja do działania jeszcze bardziej wzrośnie.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Nie myśl tylko o rzeczach, które wywołują w tobie złe wspomnienia. Patrz z optymizmem w przyszłość.

Horoskop tygodniowy Rak od 17 do 23 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Raki nie powinny dawać sobą manipulować. Nie pozwólcie, by ktoś wpływał na wasze decyzje oraz na to, do czego dążycie. Myślcie własnym rozumem i nie sugerujcie się przesadnie opinią innych.

Praca i finanse: Twój sprawy zawodowe mocno ruszą w tym tygodniu do przodu, a tobie będzie trudno nadążyć za tym szalonym tempem. Postaraj się jednak nie odpuszczać i trzymać rękę na pulsie. Możesz teraz wiele zyskać.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz zmagał się z poważnym bólem kręgosłupa, który może utrudnić ci funkcjonowanie. Koniecznie zajmij się tym problemem i znajdź jego przyczynę, zamiast walczyć z objawami.

Horoskop tygodniowy Lew od 17 do 23 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą w tym tygodniu świętować pewne ważne wydarzenie z bliską im osobą. Będziecie stawać na głowie, aby zrobić jej wspaniałą niespodziankę. Zapowiada się tydzień pełen emocji.

Praca i finanse: W pracy możesz napotkać teraz pewne trudności, gwiazdy jednak mówią, że będą t przejściowe kłopoty. Pod koniec tygodnia sytuacja się wyprostuje i wszystko obróci na twoją korzyść.

Zdrowie: Zdrowie będzie w tym tygodniu ci dopisywać. W piątek możesz jednak poczuć się wyczerpany i pozbawiony energii. To będzie intensywny czas, więc  w weekend warto zaplanować sobie odpoczynek.

Horoskop tygodniowy Panna od 17 do 23 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Panny nie powinny wymuszać na innych określonych zachowań szantażem. Choć może wydawać ci się, że to skuteczna metoda, tak naprawdę to krótkowzroczne myślenie. Psujesz tym sobie relacje z otoczeniem.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe zaczną się teraz układać dokładnie tak, jak tego chciałeś. Jowisz, który ma teraz silną pozycję w twoim znaku, sprawi, że nic nie stanie na twojej drodze do celu.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Korzystaj z tego i zaplanuj sobie jak najwięcej aktywności na świeżym powietrzu.

Horoskop tygodniowy Waga od 17 do 23 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi będą tęsknie wzdychać do kogoś, kogo już dawno nie ma w ich życiu. Przez to możecie nie dostrzec kogoś, kto jest tu obok was i patrzy na was maślanym wzrokiem.

Praca i finanse: Uważaj w tym tygodniu na nieżyczliwe ci osoby, bo mogą one próbować pokrzyżować twoje plany. Nie dziel się więc z nikim swoimi zamiarami, bo nie wiesz, komu tak naprawdę możesz zaufać.

Zdrowie:  W tym tygodniu będziesz potrzebował więcej niż zwykle odpoczynku i relaksu. Postaraj się tak zaplanować sobie tydzień, by codziennie znaleźć choć chwilę dla siebie.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 17 do 23 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony w tym tygodniu próbować odzyskać swojego byłego partnera. Nie ma to jednak większego sensu. Gwiazdy mówią, że zakończy się to niepowodzeniem, a wy się tylko wygłupicie.

Praca i finanse: Wskutek wydarzeń z tego tygodnia możesz stracić wiarę w swoje możliwości. Nie załamuj się jednak i uparcie idź do przodu. Gwiazdy mówią, że to tylko chwilowe niepowodzenia.

Zdrowie: Uważaj w tym tygodniu na przeziębienia, bo twoja odporność nie będzie w najlepszej kondycji. Powinieneś wspierać ją odpowiednią dietą i suplementami.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 17 do 23 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce poczują, że to dobry czas na miłosne deklaracje. Będziecie gotowi, by wyznać komuś swoje uczucia i spróbować stworzyć z tą osobą poważny związek.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych będziesz mieć teraz kilka poważniejszych dylematów do rozwiązania. Od tego, jakie decyzje podejmiesz, zależy twoja dalsza kariera zawodowa.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie w tym tygodniu sprawiać ci większych problemów. Będziesz mógł spokojnie realizować swoje plany bez obaw, że pokrzyżują ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 17 do 23 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą mieć w tym tygodniu powody do świętowania. Możecie też spodziewać się miłej niespodzianki od ukochanej osoby. Uznacie, że nie mogliście trafić lepiej.  

Praca i finanse: W tym tygodniu zorientujesz się, że twoje konto prawie świeci pustkami. To skutek tego, że ostatnio folgowałeś bez opamiętania swoim zachciankom. Będziesz musiał teraz mocno zacisnąć pasa, by dotrwać do wypłaty.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu znakomitym nastroju, a humor będzie ci dopisywał. Planetarna aura będzie ci sprzyjać, a ty nie będziesz mieć powodów do narzekań.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris