Zamknij

Horoskop tygodniowy od 17 do 23 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

17.05.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 17 do 23 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop tygodniowy od 17 do 23 maja 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, co czeka cię w tym tygodniu.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 17 do 23 maja 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 17 do 23 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie powinny naciskać kogoś w sprawie złożenia ważnych deklaracji. Presja tylko pogorszy sprawę, a ta osoba poczuje się przyparta do muru. Nie róbcie tego.

Praca i finanse: W tym tygodniu na poważnie podejdź do swoich obowiązków. Nie licz na taryfę ulgową od szefa. Przeciwnie – przełożony będzie chciał sprawdzić twoją wydajność.

Zdrowie:  Będziesz miał w sobie w tym tygodniu duże pokłady nagromadzonego żalu i złości, które wybuchną teraz ze zdwojoną siłą. Musisz oczyścić się z tych emocji.

Przeczytaj także: Horoskop na maj 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 17 do 23 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby powinny pamiętać o kimś, kto zawsze o was myśli i stara się, aby ważne dla was chwile miały odpowiednią oprawę. Zróbcie coś miłego dla tej osoby.

Praca i finanse: W tym tygodniu możliwe są niespodziewane wydarzenia i nagłe zwroty akcji, których finał bardzo cię zaskoczy. Nie nastawiaj się jednak to wszystkiego negatywnie, a obrót spraw wyjdzie na twoją korzyść.

Zdrowie: Warto w tym tygodniu zastosować dietę oczyszczającą. To wpłynie pozytywnie nie tylko na Twoje ciało, lecz także umysł. Poczujesz się lżej.

Horoskop tygodniowy Baran od 17 do 23 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Barany powinny pamiętać, że nie każdy jest taki sam jak wy i nie każdy lubi te same rzeczy. Jeśli chcecie zrobić coś miłego dla bliskiej osoby, kierujcie się jej preferencjami, a nie własnymi.

Praca i finanse: Będziesz dziś musiał w tym tygodniu kogoś zastąpić lub przeszkolić młodszego pracownika.Nie nastawiaj się jednak do tego negatywnie – sam możesz na tym wiele skorzystać.

Zdrowie: Nie wstydź się swoich emocji i nie ukrywaj ich, nawet jeśli są bardzo intymne. Mów odważnie o tym, co czujesz. To pozwoli innym odpowiednie zareagować.

Horoskop tygodniowy Byk od 17 do 23 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Byki nie powinny uczestniczyć w konfliktach, które ich nie dotyczą. Jeśli będziecie próbować być rozjemcą, sami źle na tym wyjdziecie.

Praca i finanse: Pewna wpływowa osoba w tym tygodniu zwróci na ciebie uwagę i pomoże ci rozwinąć zawodowe skrzydła. To twoja wielka szansa na rozwój i awans. Nie zmarnuj jej.

Zdrowie: W tym tygodniu planetarna aura sprzyja aktywności fizycznej. Koniecznie zaplanuj ją sobie w swoim harmonogramie i trzymaj tego, co postanowiłeś. Efekty zobaczysz niebawem.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 17 do 23 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta czeka wspaniały tydzień pełen emocjonujących wydarzeń. Szczególnie dobrze zapowiada się weekend – spodziewaj się uroczej niespodzianki od kogoś bliskiego.

Praca i finanse: Swoje plany zawodowe trzymaj w ukryciu tak długo, jak długo nie będziesz pewien ich realizacji. Ktoś, kto nie jest ci życzliwy, może próbować zniweczyć to, co sobie zaplanowałeś.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w znakomitej formie. Do tego bliscy zadbają o to, by uśmiech nie schodził z twojej twarzy i byś czuł się wyjątkowo. Zapowiada się dobry czas.

Horoskop tygodniowy Rak od 17 do 23 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Raki zapragną w tym tygodniu zrobić coś szalonego, ale to spotka się ze sprzeciwem ze strony waszych bliskich. Będziecie musieli zdecydować, co jest dla was ważniejsze – ich opinia czy własne pragnienia.

Praca i finanse: Ktoś będzie próbował przeszkodzić ci w twojej drodze do celu i uniemożliwić jego osiągnięcie. Nie pozwól na to i koniecznie walcz o swoje. Mars da ci do tego siłę i energię.

Zdrowie: Będziesz odczuwał w tym tygodniu wiele sprzecznych emocji, z którymi będziesz musiał jakoś sobie poradzić. Nie będzie to łatwe, ale gdy ci się to uda, staniesz się silniejszy.

Horoskop tygodniowy Lew od 17 do 23 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą miały wrażenie, że wszyscy wtrącają się w ich sprawy i komentują ich decyzje. Nie zgadzajcie się na to i wyraźcie jasny sprzeciw.

Praca i finanse: To nie będzie najlepszy tydzień pod względem zawodowym. Musisz spodziewać się wytężonej pracy oraz wysokich oczekiwań szefa, które będziesz musiał spełnić. Zapowiada się trudny dzień.

Zdrowie:  Zapowiada się wspaniały tydzień. Ktoś zadba o to, by uśmiech nie schodził z twojej twarzy. Możesz też spodziewać się uroczej niespodzianki w weekend.

Horoskop tygodniowy Panna od 17 do 23 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Panny będą cieszyć się spokojnym i pełnym miłości tygodniem, który upłynie wam pod znakiem miłości i czułości. Wenus sprzyja romantycznym chwilom i randkom.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych bądź zdecydowany i konsekwentnie dąż do tego, czego chcesz. Chwila wahania może wiele cię kosztować i sprawić, że ktoś ubiegnie cię w wyścigu po wszystko.

Zdrowie: W tym tygodniu otrzymasz pewną pozytywną wiadomość, która bardzo poprawi wasze samopoczucie i pozwoli bardziej optymistycznie spojrzeć w przyszłość. Planetarna aura ci sprzyja.

Horoskop tygodniowy Waga od 17 do 23 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi  dostaną w tym tygodniu nową szansę od losu. Ktoś będzie zabiegał o wasze względy. Nie odrzucajcie tej osoby i koniecznie umówcie się z nią na randkę.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz zajęty snuciem planów dotyczących twojej kariery. Dbaj tylko o to, by były one realistyczne i mierz siły na zamiary. W przeciwnym razie mocno się rozczarujesz.

Zdrowie:  Nie powinny w tym tygodniu przelewać swoich emocji na kogoś innego i obwiniać tej osoby za swoje niepowodzenia. Musicie poradzić sobie sami z tymi uczuciami, choć nie będzie to łatwe.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 17 do 23 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony powinny odezwać się w tym tygodniu do kogoś, z kim dawno się nie widziały. Będzie dobra okazja do spotkania i rozmowy. Nie zmarnujcie jej.

Praca i finanse: W pracy czeka cię w tym, tygodniu sporo nieprzewidzianych sytuacji, na które nie będziesz wiedział jak zareagować. Gwiazdy mówią, że najlepiej będzie jeśli będziesz kierować się swoją intuicją.

Zdrowie: Nie oszczędzaj na swoim zdrowiu i dbaj o własną wygodę. Najwyższy czas poświęcić sobie należną uwagę i zainteresowanie. Dbaj o siebie.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 17 do 23 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce jeśli nie potrafią zrobić dla kogoś czegoś miłego, nie powinny przynajmniej psuć komuś wyjątkowego dla tej osoby dnia. To będzie dla niej najlepszy prezent.

Praca i finanse:  W tym tygodniu dostrzeżesz nowe możliwości zawodowe i doskonale je wykorzystasz. Możesz spodziewać się, że te działania przyniosą pożądane rezultaty.

Zdrowie:  W tym tygodniu zdrowie nie będzie dawało ci żadnych powodów do narzekań. Możesz po prostu cieszyć się każdym dniem i realizować swoje plany. Gwiazdy ci sprzyjają.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 17 do 23 maja 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec nie zachować się taktowanie i nie psuć wyjątkowego dla pewnej osoby dnia swoją obecnością. Niestety nie jesteście już u niej mile widzianą osobą.

Praca i finanse:  Ten tydzień minie ci pod znakiem zawodowego kryzysu. Nie będziesz wiedział, dokąd zmierza twoja kariera i będziesz miał poczucie marazmu. Warto, by wspierała cię teraz bliska osoba.

Zdrowie:  Będziesz dziś zazdrościł pewnej osobie tego, co ma, a zawiść odbierze ci radość z życia. Pamiętaj jednak, że sam jesteś sobie winien. Mogłeś przecież mieć to wszystko.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris