Zamknij

Horoskop tygodniowy od 16 do 22 sierpnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

16.08.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 16 do 22 sierpnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop tygodniowy od 16 do 22 sierpnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 16 do 22 sierpnia 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 16 do 22 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą w tym tygodniu pochłonięte same sobą, przez co mogą nie zauważyć, że ktoś jest nimi żywo zainteresowany. Rozejrzyjcie się uważniej wokół. Ktoś tęsknie zerka w waszą stronę.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych zapowiada się dobry tydzień. Będziesz brać udział w kilku spotkaniach negocjacyjnych, które uda ci się zakończyć sukcesem. Szef będzie z ciebie dumny.

Zdrowie:  W kwestii zdrowia nie słuchaj rad innych, tylko skup się na sygnałach, które wysyła ci twoje ciało. Ono najlepiej wie, czego w danej chwili potrzebuje. Podążaj za tym.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku    

Horoskop tygodniowy Ryby od 16 do 22 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby będą mogły znów nacieszyć się kimś po dość długiej rozłące. Postarajcie się jak najlepiej przywitać tę osobę i okazać jej, jak wiele dla was znaczy, bo nie zawsze o tym pamiętacie.

Praca i finanse: Nie stwarzaj w tym tygodniu sztucznej presji czasu, bo to nikomu nie służy i wbrew pozorom wcale nie sprawia, że zadania są wykonywane szybciej. Przeciwnie, zestresowani pracownicy są mniej efektywni.

Zdrowie: Będziesz mieć w tym tygodniu wrażenie, jakby kamień spadł ci z serca. Zaczniesz znów odczuwać radość i nie będziesz mieć pesymistycznych czarnych myśli. Gwiazdy ci sprzyjają.

Horoskop tygodniowy Baran od 16 do 22 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Barany  nie powinny dawać bliskiej osobie pożywki do pretensji i wyciągania starych historii z przeszłości. Jeśli będziecie się zachowywać bez zarzutu, unikniecie takich przykrych sytuacji.

Praca i finanse: Ten tydzień może być dla ciebie wyjątkowo trudny. Choć gwiazdy nie przewidują żadnych nieprzyjemnych wydarzeń, to ty będziesz nastawiony negatywnie, przez co wiele rzeczy będzie szło ci jak po grudzie.

Zdrowie: Pamiętaj, że jedyną osobą, która ma wpływ na to, jak się czujesz, jesteś ty sam. Nie wpędzaj się więc w zły nastrój, wmawiając sobie rzeczy, które nie są prawdą, tylko jej interpretacją.

Horoskop tygodniowy Byk od 16 do 22 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Byki będą starały się komuś zaimponować, jednak efekt będzie… zupełnie odwrotny. Niestety okaże się, że wybraliście najgorszy z możliwych sposobów.

Praca i finanse: Uważaj na to, co mówisz, bo każde słowo w tym tygodniu może zostać obrócone przeciwko tobie. Lepiej daruj sobie ploteczki ze współpracownikami, a zamiast tego skup się na pracy.

Zdrowie: Jowisz, który ma w tym tygodniu silny wpływ w twoim znaku, zatroszczy się o twoje dobre samopoczucie. Dzięki temu twoje zdrowie nie będzie sprawiało ci żadnych kłopotów.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 16 do 22 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta poczują, że są dla kogoś ważne i że ktoś szczerze za nimi tęskni. Dzięki temu będziecie chcieli jeszcze bardziej zaangażować się w tę relację. Wszystko będzie układać się tak, jak powinno.

Praca i finanse: To będzie bardzo intensywny tydzień. Będziesz mieć mnóstwo zadań do wykonania i początkowo nie będziesz wiedzieć, w co włożyć ręce. Jeśli jednak postawisz na dobrą organizację, ze wszystkim poradzisz sobie śpiewająco.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu pełen dobrej energii, którą ześlą ci gwiazdy. Nic i nikt nie będzie w stanie popsuć ci twojego dobrego humoru. Wszystko będzie układać się po twojej myśli, a ty będziesz zrelaksowany i spokojny.

Horoskop tygodniowy Rak od 16 do 22 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Raki będą zmuszone pogodzić się z tym, że ktoś, kogo kochają, nie odwzajemnia ich uczuć. Prawda jest jednak lepsza niż ciągłe oszukiwanie się. Dzięki temu będziecie mogli zacząć żyć od nowa.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych będziesz musiał wykazać się sporą asertywnością, bo w przeciwnym razie ktoś wejdzie ci na głowę. Nie pozwól na to i walcz o swoje. Musisz się wreszcie tego nauczyć.

Zdrowie: Uważaj podczas treningów, bo możesz nabawić się poważnej kontuzji. Dostosuj ich tempo oraz intensywność do swoich realnych możliwości.

Horoskop tygodniowy Lew od 16 do 22 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą w tym tygodniu otoczone miłością i troską przez bliska im osobę. Będziecie czuć się kochane i potrzebne, a dzięki temu bezpieczne i spokojne. Nie zabraknie też miłej niespodzianki.

Praca i finanse: Ten tydzień nie będzie dla ciebie najlepszy pod względem zawodowym. Nowe zadania, które otrzymasz od szef, ujawnią twoje braki w kompetencjach. Jeśli chcesz utrzymać posadę, musisz je jak najszybciej nadrobić.

Zdrowie: Twoje zdrowie da ci w tym tygodniu mocno się we znaki. Ból pleców, który będzie ci towarzyszył od poniedziałku, nasili się w drugiej połowie tygodnia. Konieczna będzie wizyta u lekarza.

Horoskop tygodniowy Panna od 16 do 22 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Panny będą mogły liczyć na troskę i opiekę ze strony bliskich. Poczujecie się naprawdę kochani i będziecie mieć pewność, że cokolwiek się stanie, nie zostaniecie sami.

Praca i finanse: Będzie ci się wydawało, że w poniedziałek twoje obowiązki zwaliły się na ciebie ze zdwojoną siłą. To jednak tylko wrażenie. Jeśli dobrze wszystko zorganizujesz, zobaczysz, że wcale nie ma tego aż tak dużo.

Zdrowie: Będziesz czuł się wypoczęty i zrelaksowany, a dzięki temu bardziej optymistycznie spojrzysz w przyszłość i nie będziesz aż tak się wszystkim przejmował. To będzie dobry tydzień.

Horoskop tygodniowy Waga od 16 do 22 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi nie powinny narzekać na to, że nie wszystko idzie po ich myśli. Przez ostatni czas w waszym życiu panowała sielanka, więc teraz los zsyła wam klika bardziej gorzkich chwil, byście docenili to, co mieliście.

Praca i finanse: Uważaj na to, co obiecujesz, bo ktoś może potraktować twoje słowa bardzo poważnie. Potem będziesz musiał gęsto się tłumaczyć, dlaczego nie zrealizowałeś swoich obietnic. Lepiej sobie tego zaoszczędzić.

Zdrowie:  Uważaj na to, co robisz, bo nic nie pozostaje bez konsekwencji dla twojego zdrowia. Postaraj się o tym pamiętać i wybieraj mądrze – tylko te rzeczy, które ci służą.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 16 do 22 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą tęsknić za kimś, kogo nie umiały zatrzymać w swoim życiu. Postarajcie się odezwać do tej osoby. Gwiazdy mówią, że jeszcze nie wszystko stracone.

Praca i finanse: W pracy bądź stanowczy i zdecydowany. Nie przejmuj się, jeśli ktoś odbierze to jako bycie niemiłym. Praca to w końcu nie spotkanie towarzyskie. Musisz dbać o swoje interesy.

Zdrowie: Nie bagatelizuj bólu dziąsła. Od razu zapisz się na wizytę do dentysty, bo gwiazdy mówią, że to może być objaw poważniejszych kłopotów ze zdrowiem.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 16 do 22 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce zrozumieją, co dla nich jest naprawdę ważne w życiu  i pójdą za głosem serca, a nie rozumu. Choć wszyscy będą krytykować tę decyzję, gwiazdy mówią, że w dłuższej perspektywie okaże się, że dokonaliście dobrego wyboru.

Praca i finanse: Uważaj na to, co obiecujesz, bo jeśli nie będziesz w stanie potem dotrzymać słowa, może to bardzo negatywnie wpłynąć na twoja opinię w pracy. Lepiej zadeklaruj mniej, a potem wszystkich pozytywnie zaskocz.

Zdrowie: W kwestii zdrowia nie musisz się o nic martwić. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy ześlą radość i wewnętrzny spokój. To będzie dobry czas. Wykorzystaj go.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 16 do 22 sierpnia 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec będą w swoim żywiole. Ten tydzień sprzyja poznawaniu nowych osób, zwłaszcza płci przeciwnej, i flirtowaniu. Jedynym waszym zmartwieniem będzie to, z kim umówić się na randkę.

Praca i finanse:  W pracy nieustające pasmo sukcesów. Wszystkie twoje pomysły będą zaskakująco dobre, a ty sam będziesz zdziwiony swoją kreatywnością. Szef z pewnością cię za to wynagrodzi.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie bez zarzutu. Będziesz w doskonałym nastroju i żadna sytuacja nie będzie w stanie odebrać ci optymistycznego spojrzenia na otaczającą cię rzeczywistość.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris