Zamknij

Horoskop tygodniowy od 16 do 22 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

14.05.2022 23:10
Horoskop tygodniowy od 16 do 22 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop tygodniowy od 16 do 22 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień. 

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 16 do 22 maja 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 16 do 22 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą miały teraz skłonność do podejmowania ryzyka, co może sprawić, że to, co zbudowaliście do tej pory, zwiśnie na włosku. Zastanówcie się, czy warto to poświęcać.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe w tym tygodniu pod opieką Jowisza, a to bardzo dobry znak. Aura sprzyja odważnym decyzjom i nieszablonowym działaniom. Nie obawiaj się podejmować ryzyka.

Zdrowie:  Zdrowie nie będzie sprawiać ci teraz żadnych problemów. Poczujesz przypływ sił witalnych i będziesz mieć mnóstwo dobrej energii. Gwiazdy ci sprzyjają.

Przeczytaj także: Horoskop na maj 2022 dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop tygodniowy Ryby od 16 do 22 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby będę musiały teraz wykazać się większą cierpliwością niż zwykle, jeśli chcą, by ich relacja z kimś, na kim im zależy, przetrwała. Ta osoba przechodzi teraz trudny czas. Musicie okazać jej wsparcie.

Praca i finanse: Uważaj na to, co podpisujesz, i dokładnie czytaj każdy dokument. Ktoś może próbować cię oszukać i umieścić w umowie zapisy, które nie będą dla ciebie korzystne.

Zdrowie: Tydzień zaczniesz w dobrym zdrowiu i humorze, ale w drugiej połowie tygodnia planetarna aura w twoim znaku się zmieni, przez co możesz odczuwać drobne dolegliwości związane z bólem głowy.

Horoskop tygodniowy Baran od 16 do 22 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Barany  nie powinny wstydzić się okazywania uczuć. Pamiętajcie, że nikt nie domyśli się tego, co tak naprawdę czujecie. Pokażcie to. Najlepszym dniem na to będzie środa.

Praca i finanse: W pracy będziesz miał teraz okazję, by zrobić spory krok na przód w swojej karierze. Musisz tylko wykazać się odwagą i podjąć ryzyko. Gwiazdy mówią, że warto to zrobić.

Zdrowie: Będziesz teraz w świetnym nastroju, a dobre zdrowie będzie ci dopisywać. To idealna forma na nowe wyzwania, również te sportowe.

Horoskop tygodniowy Byk od 16 do 22 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Byki będą tęsknić za kimś z przeszłości. Pod koniec tygodnia pojawi się szansa, by odnowić tę znajomość. Zanim to zrobicie, zastanówcie się jednak, czy na pewno warto.

Praca i finanse: To dobry moment, by nadrobić zaległości w pracy. Będziesz miał teraz nieco luźniejszy czas, więc uporządkuj wszystkie sprawy, których jeszcze nie pozamykałeś.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie teraz bez zarzutu. Możesz spokojnie realizować swoje wszystkie plany bez obaw, że pokrzyżują ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 16 do 22 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą podekscytowane tym, co ma nadejść i co sobie zaplanowały. Gwiazdy mówią, że możecie spokojnie realizować swoje plany – nikt wam ich nie pokrzyżuje.

Praca i finanse: W pracy wszystkie twoje sprawy będą posuwać się do przodu spokojnym rytmem. Nie będziesz musiał się o nic martwić, bo nad twoją pracą czuwa przedsiębiorczy Merkury, a to dobry znak.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w wyśmienitej formie, a twoje zdrowie będzie bez zarzutu. Gwiazdy ześlą ci mnóstwo dobrej energii i pozytywne myślenie.

Horoskop tygodniowy Rak od 16 do 22 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Raki mogą spodziewać się, że w tym tygodniu wiele zmieni się w ich sprawach sercowych. Wskutek wydarzeń najbliższych dni nic już nie będzie takie samo – wasze uczucia również.

Praca i finanse: Szef doceni cię, a być może nawet przeprosi za niektóre zachowania wobec ciebie, które miały miejsce w ostatnim czasie. Przyjmij przeprosiny i puść te sytuacje w niepamięć.

Zdrowie: Możesz czuć się teraz nieco przemęczony. Pozwól sobie na odpoczynek i do niczego się nie zmuszaj. Pamiętaj, że twoje zdrowie jest najważniejsze.  

Horoskop tygodniowy Lew od 16 do 22 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy  mogą teraz liczyć na szczególne zaangażowanie partnera w sprawy rodzinne. Będziecie zadowoleni, bo dzięki temu wiele obowiązków spadnie z waszych barków. Będziecie mogli ten czas poświęcić sobie.

Praca i finanse: Ktoś udzieli ci w tym tygodniu dobrej zawodowej rady. Ty jednak uznasz, że wiesz lepiej i zrobisz po swojemu. Niestety będziesz tego żałował, bo wpakujesz się w kłopoty.

Zdrowie: Będziesz musiał pogodzić się z tym, że twój organizm będzie wymagał teraz od ciebie więcej uwagi. Będziesz musiał wreszcie zadbać o rzeczy, które jakiś czas temu zaniedbałeś.

Horoskop tygodniowy Panna od 16 do 22 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Panny w miłości na pierwszym miejscu powinny stawiać swoje potrzeby, a nie partnera. Jeśli będziecie postępować odwrotnie, szybko zauważycie, że zatraciliście samych siebie w tym związku.

Praca i finanse: Ktoś poprosi cię o radę w sprawach zawodowych. Postaraj się jej udzielić, ale jednocześnie zastrzeż, że nie możesz wziąć odpowiedzialności za konsekwencje jej w cielenia w życie.

Zdrowie: Zdrowie będzie ci dopisywać. Będziesz czuł się wyśmienicie i nie będziesz mieć żadnych powodów do zmartwień. Korzystaj więc z tego czasu.

Horoskop tygodniowy Waga od 16 do 22 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi nie powinny tracić czasu na kogoś, kto otwarcie mówi, że nie jest gotowy na poważny związek. Nie łudźcie się, że zmienicie tę osobę swoją miłością. Nic takiego się nie stanie.

Praca i finanse: Uważaj na „przyjaźnie” w pracy. Gwiazdy mówią, że wiele z nich jest powodowana tylko wzajemnymi interesami. Nie ufaj nadmiernie tym ludziom.

Zdrowie:  Nie przejmuj się tym, co mówią inni. Nie masz na to wpływu, a słuchanie ich słów tylko pogarsza twój nastrój. Nie warto zaprzątać sobie tym głowy.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 16 do 22 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony powinny bardziej otworzyć się przed bliską im osobą. Nie stworzycie dobrego związku pełnego intymności, jeśli nie pozwolicie się do końca poznać drugiej osobie.

Praca i finanse: Ktoś, kto do tej pory był zawsze dla ciebie bardzo miły, może teraz obrócić się przeciwko tobie. Nie wnikaj, czym jest to spowodowane. Zadbaj po prostu o swoje interesy.

Zdrowie: Postaraj się w tym tygodniu nieco zwolnić tempo życia i zająć się swoim zdrowiem. Ono powinno być dla ciebie najcenniejsze. Nie poświęcaj go dla pracy.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 16 do 22 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny uważać na kogoś, kto będzie składał im wiele obietnic. Wszystkie one będą jednak bez pokrycia. Lepiej nie pokładajcie w nich nadziei.

Praca i finanse: W tym tygodniu działaj dopiero wtedy, kiedy jesteś absolutnie pewien swoich racji. Najmniejsza pomyłka może cię wiele kosztować. Nie spiesz się z podejmowaniem decyzji.

Zdrowie: To dobry tydzień, by skupić się bardziej na swoim wnętrzu i spróbować lepiej zrozumieć siebie. To przyniesie ci ulgę zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 16 do 22 maja 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożec będą głowić się, jak zaimponować komuś, kto wpadł im w oko. Odpowiedź jest prosta: zróbcie coś, na co zdaniem tej osoby was nie stać. I nie chodzi tu o wymiar materialny.

Praca i finanse:  W pracy musisz przygotować się na spore zamieszanie. Możliwe, że w twojej firmie dojdzie do dużej reorganizacji lub zmiany kierownictwa. Będzie to miało bezpośredni wpływ na ciebie.

Zdrowie: Twoje sprawy związane ze zdrowiem mogą się teraz mocno skomplikować. Będziesz musiał poświęcić trochę czasu na wizyty u lekarzy oraz zajęcie się sobą.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris