Zamknij

Horoskop tygodniowy od 16 do 22 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

10.11.2020 21:32
Horoskop tygodniowy od 16 do 22 listopada 2020
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 16 do 22 listopada 2020 i sprawdź.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 16 do 22 listopada 2020 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 16 do 22 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu planetarna aura sprzyja wyrażaniu uczuć, nawet tych najbardziej skrytych. Nie musisz się obawiać, że zostaniesz odrzucony – gwiazdy mówią, że ktoś odwzajemnia Twoje uczucia.

Praca i finanse: Wodniki mogą być w tym tygodniu roztrzepane i bardziej zapominalskie niż zwykle, co nie dobije się korzystnie na ich pracy. Niestety z powodu swoich pomyłek będziecie musieli spędzić w pracy więcej czasu.

Zdrowie:  Twoje zdrowie w tym tygodniu nie będzie dawało Ci żadnych powodów do narzekań. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i cieszyć się każdą chwilą tego tygodnia.

Przeczytaj także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 16 do 22 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ryby będą w tym tygodniu skupione na sobie i swoich potrzebach. Bliscy mogą mieć o to do Ciebie pretensje, ale nie powinieneś się tym przejmować – najwyraźniej potrzebujesz zająć się sobą.

Praca i finanse: Zapowiada się naprawdę intensywny tydzień i możesz być pewien, że nie będziesz się nudzić. Masz na szczęście przy sobie kogoś, na kogo zawsze możesz liczyć, i kto bardzo dociąża Cię ważnych zadaniach.

Zdrowie: Dbaj o swoje zdrowie i ubieraj się ciepło. Jedno wyjście z za cienkiej kurtce czy bez czapki może się skończyć poważnym przeziębienie. Lepiej nie ryzykuj i dbaj o siebie. Zdrowie jest najważniejsze.

Horoskop tygodniowy Baran od 16 do 22 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Barany skupią się w tym tygodniu na pomaganiu bliskiej osobie w bardzo ważnych dla niej sprawach. Będziecie dla kogoś prawdziwą podporą i możecie być pewni, że bez Was by sobie nie poradziła.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny tydzień. Będziesz mógł nieco wyluzować i nie będziesz musiał przejmować się presją czasu. Pamiętaj, by samemu nie stwarzać sztucznego ciśnienia.

Zdrowie: Twój horoskop na ten tydzień w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie cieszyć wszystkim, co wydarzy się w tych dniach, a będzie z czego.

Horoskop tygodniowy Byk od 16 do 22 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Byki, zwłaszcza te samotne, mają w tym tygodniu szansę poznać kogoś, kto zawładnie Waszymi myślami. Może się okazać, że to będzie naprawdę wielkie uczucie i wspaniała znajomość.  

Praca i finanse: W pracy może być nieco nerwowo w tym tygodniu, bo okaże się, że nie wszystko idzie zgodnie z planem szefa. Przez to Ty będziesz miał nieco więcej rzeczy do zrobienia. Postaraj się jednak podejść do tego zadaniowo.

Zdrowie: Nie musisz się martwić swoim zdrowiem. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego myślenia – wszystko będzie układało się tak, jak chcesz.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 16 do 22 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Życie uczuciowe Bliźniąt nabierze w tym tygodniu rumieńców oraz… tempa. Sam będziesz zaskoczony tym, jak szybko potoczą się niektóre wydarzenia w Twoim życiu. I równie zadowolony.  

Praca i finanse: Zawodowo zapowiada się intensywny tydzień, ale im więcej będziesz mieć rzeczy do zrobienia, tym więcej zarobisz, a więc nie będziesz wcale narzekać na nadmiar pracy. Co więcej, weekend wynagrodzi Ci zmęczenie.

Zdrowie: Będziesz tryskać pozytywną energią, a wszyscy wokół będą oczarowani Twoim uśmiechem i umiejętnością cieszenia się z drobiazgów. Będziesz w świetnym nastroju, a dobrego samopoczucia nic nie będzie w stanie Ci zepsuć.

Horoskop tygodniowy Rak od 16 do 22 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Raki czeka wspaniały tydzień, w którym przekonają się, jak wiele cudownych ludzi mają wokół siebie. Będziesz zachwycony tym, jak wielu ludziom zależy na Twoim szczęściu.

Praca i finanse: W pracy bądź ostrożny i nie podejmuj pochopnych decyzji, zwłaszcza takich, które będzie ciężko odwrócić. Lepiej dwa razy się zastanów, bo w przeciwnym razie możesz narobić sobie poważnych kłopotów.

Zdrowie: Gwiazdy mówią, że Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów i że możesz spokojnie cieszyć się każdym dniem i nie musisz niczym martwić. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop tygodniowy Lew od 16 do 22 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy będą w tym tygodniu działać komuś na nerwy i nieświadomie robić wszystko, by tą osobą do siebie zniechęcić. Jeszcze trochę i naprawdę Wam się to uda. Chyba że taki właśnie jest plan.

Praca i finanse:  Zamiast generować problemy – szukaj rozwiązań. Utyskiwanie, że sytuacja jest fatalna i że nic nie da się zrobić wcale w niczym nie pomaga, a potęguje tylko nerwową atmosferę i ogólne zniechęcenie.

Zdrowie:  Z powodu niezbyt korzystnego układu Marsa w twoim znaku będziesz w tym tygodniu rozdrażniony i będziesz mieć tendencję do czepiania się drobiazgów. Spróbuj zapanować nad negatywnymi emocjami.

Horoskop tygodniowy Panna od 16 do 22 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Panny skupią się w tym tygodniu na pomocy bliskiej osobie i będą z tego czerpać mnóstwo radości. To pozwoli Wam oderwać myśli od tego, co dzieje się wokół, i nieco się zrelaksować.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się naprawdę spokojny tydzień. Zwłaszcza jego druga połowa będzie dość leniwa, a piątek spędzisz na rozmyślaniu o tym, co będziesz robić w weekend. Zaplanuj coś fajnego.

Zdrowie: Twoich planów na ten tydzień nie pokrzyżują żadne kłopoty ze zdrowiem. Możesz spokojne realizować wszystkie swoje zamierzenia i robić to, co sprawia Ci radość. Dbaj o swoje dobre samopoczucie.

Horoskop tygodniowy Waga od 16 do 22 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Wagi nie powinny się martwić tym, że ktoś ich unika. Wcale nie chodzi o to, że uczucia tej osoby wobec Was się zmieniły, ale o to, że… ona nie wiem, jak Wam o nich powiedzieć. Zróbcie pierwszy krok.

Praca i finanse: W pracy w tym tygodniu musisz być skupiony i bardzo dokładny, bo nietrudno będzie o błędy, które mogą zaważyć na twojej dalszej karierze zawodowej. Lepiej bądź skrupulatny i nie pozwól, by cokolwiek Cię rozpraszało.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu żadnych problemów. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy wspierają.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 16 do 22 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą musiały w tym tygodniu zastanowić się, co czują do kogoś, komu bardzo na Was zależy. Nie możecie dłużej trzymać tej osoby w niepewności i powinniście w końcu się określić.

Praca i finanse: Unikaj biurowych intryg i pracowych wojenek, które mogą niekorzystnie wpłynąć na to, jak jesteś postrzegany przez innych. To będzie w tym tygodniu bardzo ważne. Dbaj więc o swój wizerunek.

Zdrowie: Dobry humor będzie Ci dopisywał zwłaszcza w pierwszej połowie tygodnia, kiedy będziesz pod silnym wpływem Jowisza. Wykorzystaj ten czas na załatwienie ważnych spraw praz spotkania, które musisz odbyć.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 16 do 22 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą z niecierpliwością czekać na kontakt od kogoś, kto obiecał, że się odezwie. Niestety telefon będzie uparcie milczał. Jeśli naprawdę Wam zależy, zadzwońcie sami. Pytanie tylko, czy jest sens?

Praca i finanse: Nie pozwól, by ktoś wykorzystywał Cię do osiągnięcia swoich celów. Gwiazdy mówią, że pewna osoba może mieć takie zakusy. Lepiej więc bądź ostrożny i miej się na baczności. Wtedy będziesz mógł w porę zareagować.

Zdrowie: W tym tygodniu mogą dokuczać Ci bóle kręgosłupa. Nie bagatelizuj tego i zdaj o to, w jakiej pozycji pracujesz, bo może się okazać, że to jest przyczyną dolegliwości. Postaraj się zbadać ten problem.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 16 do 22 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Koziorożce nie powinny tracić więcej czasu i w tym tygodniu podjąć ważne decyzje dotyczące swojej przyszłości. Co z tego, że macie bezpieczną przystań, skoro nie czujecie się w niej komfortowo? 

Praca i finanse: W pracy czeka Cię bardzo intensywny tydzień. Możesz mieć pewność, że szef zadba o to, byś się nie nudził, choć zadania, które otrzymasz, wcale nie przypadną Ci do gustu. Musisz się z tym pogodzić.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu odczuwał ogromna pustkę i brak czegoś, co mogłoby wnieść powiew świeżości do Twojego życia. Gwiazdy mówią, że już to miałeś, ale… odprawiłeś to z kwitkiem.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris