Zamknij

Horoskop tygodniowy od 14 do 20 marca 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

14.03.2022 00:01

Poznaj horoskop tygodniowy od 14 do 20 marca 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień. 

Horoskop tygodniowy od 14 do 20 marca 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 14 do 20 marca 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 14 do 20 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą musiały w tym tygodniu przewartościować wiele spraw i ustalić priorytety. Dzięki temu będzie wam łatwiej podejmować decyzje w zgodzie z tym, w co wierzycie.

Praca i finanse: Zanim wydasz osąd w jakiejś sprawie, lepiej najpierw dokładnie się z nią zapoznaj. Nie wszystko będzie takie, jakie będzie wydawać się na pierwszy rzut oka. Działaj z rozwagą.

Zdrowie:  Zadbaj o odpowiednia ilość snu – zarwane noce w tym tygodniu mogą odbić się na Twoim samopoczuciu i efektywności w pracy.

Horoskop tygodniowy Ryby od 14 do 20 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby w tym tygodniu będą skupione na sprawach rodzinnych tak bardzo, że w końcu zapomną o sobie. To nie jest dobry kierunek. Postarajcie się znaleźć w tym złoty środek.

Praca i finanse: Uważaj na to, co mówisz, bo ktoś może wykorzystać twoje słowa przeciwko tobie. Postaw na dyplomacje i nie bądź zbyt radykalny w swoich osądach.

Zdrowie: W tym tygodniu dopadnie Cię niegroźne, acz uciążliwe przeziębienie, więc Twoje plany mogą stanąć pod dużym znakiem zapytania. Nie zwlekaj i idź do lekarza.

Horoskop tygodniowy Baran od 14 do 20 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Barany mogą być spokojne o swoje sprawy sercowe, bo w tym tygodniu silny wpływ w waszym znaku będzie mieć Wenus, a to bardzo dobra wróżba. Możecie liczyć na jej wsparcie we wszystkich miłośnych kwestiach.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dobry i spokojny tydzień. W drugiej połowie uda ci się dopiąć ważny dla ciebie projekt. Będziesz miał powody do świętowania.

Zdrowie: Nie będziesz mieć powodów, by martwić się o swoje zdrowie. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy będą dbać o twoje dobre samopoczucie.

Horoskop tygodniowy Byk od 14 do 20 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Byki nie powinny nikomu się narzucać. Jeśli ktoś odmawia spotkania z wami kilka razy pod rząd, powinniście odpuścić. Najwyraźniej daje wam do zrozumienia, że nie jest zainteresowany bliższą znajomością.

Praca i finanse: W pracy nie bądź zbyt wylewny i nie zwierzaj się innym ze swoich kłopotów zawodowych. Nikt ci w nich nie pomoże, za to ktoś może próbować wykorzystać to przeciwko tobie.

Zdrowie: Na nadmiar stresu pomogą Ci techniki relaksacyjne, medytacja i ćwiczenie jogi. Rób to regularnie, a szybko poczujesz się lepiej.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 14 do 20 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta w tym tygodniu będą prowadzić bujne życie towarzyskie. Dzięki temu poznacie wielu nowych ludzi, a wśród nich może znaleźć się też ktoś, kto wpadnie wam w oko.

Praca i finanse: W tym tygodniu postaw na rozwój osobisty i wykorzystuj każdą możliwość, by nauczyć się nowych rzeczy lub zdobyć potrzebne kompetencje. To najlepsza inwestycja, jaką możesz poczynić.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Gwiazdy ześlą ci dobrą energie i pozytywne nastawienie do ludzi i świata.

Horoskop tygodniowy Rak od 14 do 20 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Raki mogą czuć się teraz odrzucone i nierozumiane przez najbliższe otoczenie. Przyczyną może być jednak to, że jesteście bardzo zamknięci w sobie i nie pozwalacie innym lepiej się poznać.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych wszystko może się teraz zmienić. Wszystko, co jeszcze niedawno wydawało ci się pewne, teraz już wcale takie nie będzie. Będziesz musiał przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości.

Zdrowie: Zdrowie będzie Ci dopisywać, a Twoja kondycja fizyczna będzie bez zarzutu. Pamiętaj jednak, by nie przestawać dbać o siebie.

Horoskop tygodniowy Lew od 14 do 20 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą miały już dość gry, w którą ktoś sobie z nimi pogrywa. Postanowicie wyłożyć wszystkie karty na stół i powiedzieć „sprawdzam”. Niestety będziecie rozczarowani rezultatem.

Praca i finanse: Gwiazdy przestrzegają cię w tym tygodniu przed ryzykownymi decyzjami i brawurowymi działaniami. To nie jest na nie miejsce i czas. Możesz tylko sobie zaszkodzić.

Zdrowie: W kwestii zdrowia bądź ostrożny i jeśli coś ci dolega, nie lecz się sam, tylko lepiej zasięgnij porady specjalisty. Sam nie zdiagnozujesz dobrze przyczyny problemów.

Horoskop tygodniowy Panna od 14 do 20 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Panny będą mieć w sobie mnóstwo empatii i dobrego serca dla innych, przez co wiele osób będzie się do nich zgłaszać po pomoc. Nie pozwólcie tylko się wykorzystać.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe będą układać się teraz po twojej myśli. To nie znaczy jednak, że możesz przestać o nie dbać. Cały czas trzymaj rękę na pulsie.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać ci żadnych kłopotów. Możesz więc się wyluzować i po prostu cieszyć życiem. Gwiazdy ci sprzyjają.

Horoskop tygodniowy Waga od 14 do 20 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi będą otrzymywać w tym tygodniu liczne propozycje towarzyskie. Nie odmawiajcie i korzystajcie z życia. To poprawi wam samopoczucie.

Praca i finanse: W pracy uważaj komu ufasz, bo nie wszyscy są ci tak życzliwi, jak deklarują. Powinieneś być bardziej powściągliwy, zwłaszcza jeśli chodzi o twoje dalsze plany zawodowe.

Zdrowie:  Zacznij regularnie ćwiczyć, a jeśli już ćwiczysz – zwiększ częstotliwość i intensywność treningów – tylko w ten sposób uda Ci się osiągnąć wymarzoną sylwetkę przed latem.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 14 do 20 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony muszą w tym tygodniu zdecydować, czego tak naprawdę chcą od życia. Czy ważniejsza jest dla nich ciągła zabawa, czy stały i stabilny związek. Od tego będzie zależeć przyszłość waszej relacji.

Praca i finanse: Korzystaj z okazji i jeśli ktoś zaproponuje ci ciekawą propozycję zawodową, nie wahaj się jej przyjąć. Nie bój się zaryzykować  - gwiazdy mówią, że ci się to opłaci.

Zdrowie: To bardzo dobry czas na wprowadzenie zmian w trybie życia. Gwiazdy Ci sprzyjają, więc możesz być pewien, że podjęte postanowienia, uda Ci się konsekwentnie realizować.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 14 do 20 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą pełne radości i optymizmu, który będzie udzielał się tez ludziom wokół was. Dzięki temu zjednacie sobie otoczenie i macie szasnę poznać wielu nowych przyjaciół.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych musisz przygotować się na dość trudny tydzień. Planetarna aura ci nie sprzyja, więc sprawy mogą się komplikować i nie iść tak, jakbyś sobie tego życzył.

Zdrowie: Pamiętaj, że nie samą pracą żyje człowiek. Zadbaj o siebie i swoje zdrowie i postaraj się więcej czasu w tygodniu poświęcać na odpoczynek.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 14 do 20 marca 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożec muszą przygotować się teraz na trudne doświadczenia w kwestii spraw sercowych. Ktoś odpłaci wam pięknym za nadobne i zachowa się wobec was tak samo, jak kiedy wy wobec tej osoby. Nie będzie to dla was przyjemne.

Praca i finanse:  W pracy sumiennie wykonuj swoje obowiązki, bo szef będzie patrzył ci na ręce i uważnie śledził każdy twój krok. Nawet jedno drobne potknięcie może cię wiele kosztować.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać ci teraz większych kłopotów. Stare dolegliwości pozwolą o sobie zapomnieć, tylko humor nie będzie za bardzo ci dopisywać.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris