Zamknij

Horoskop tygodniowy od 12 do 18 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

12.09.2022 00:01

Poznaj horoskop tygodniowy od 12 do 18 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Horoskop tygodniowy od 12 do 18 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 12 do 18 września 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 12 do 18 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki w tym tygodniu za największą wartość uznają rodzinę, a spotkania i rozmowy z bliskimi podniosą je na duchu i sprawią, że poczują, że życie ma sens. Zadbajcie o osoby, które dbają o was.

Praca i finanse:  Nie pozwól nikomu wchodzić w Twoje kompetencje i wtrącać się w Twój zakres obowiązków. Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie i znasz się na tym co robisz. Za taką życzliwą „pomoc” serdecznie podziękuj.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Nie przejmuj się tylko napiętymi relacjami w pracy, a tydzień uda Ci się przeżyć bez większych stresów. Planetarna aura Ci sprzyja.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 12 do 18 września 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby w sprawach sercowych czekają teraz ważne i trudne decyzje. I choć podjęcie ich będzie dla was ogromnym wysiłkiem emocjonalnym, to gwiazdy mówią, że gdy już zrobicie to, co trzeba, poczujecie ulgę.

Praca i finanse: Zapowiada się pracowity tydzień. Bądźcie skupione i precyzyjnie notujcie wszystkie ważne ustalenia, bo w przeciwnym razie pogubicie się w tym, co i jak trzeba zrobić, a to z kolei może wprowadzić spory chaos.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci teraz powodów do narzekań. Żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci tego tygodnia. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany i zamierzenia.

Horoskop tygodniowy Baran od 12 do 18 września 2022

Miłość i życie prywatne: Barany  w sprawach uczuciowych powinny być ostrożne i nie naciskać bliskiej im osoby. Więcej zyskacie taktownym i troskliwym podejściem niż natarczywym dopytywaniem się, co się dzieje. Znajdźcie w sobie pokłady empatii.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się spokojny i nieco luźniejszy tydzień. Nie będziesz musiał się niczym martwić ani denerwować. Będziesz miał czas, żeby wykonać wszystkie swoje obowiązki, a nawet nadrobić zaległości.

Zdrowie: Nie przemęczaj się i zadbaj o to, by odpowiednio zrelaksować się po pracy. Najlepszym pomysłem będą wieczory spędzone w domowym zaciszu z książką lub dobrym filmem. Cokolwiek wybierzesz, czerp z tego maksimum przyjemności.

Horoskop tygodniowy Byk od 12 do 18 września 2022

Miłość i życie prywatne: Byki powinny stanowczo odmówić, jeśli ktoś zaproponuje im ochłapy swojego czasu czy uwagi. Zasługujecie na wszystko, co najlepsze, i nie pozwólcie wmówić sobie, że jest inaczej. Jeśli ktoś tak uważa, nie jest was wart.

Praca i finanse:  W pracy wystrzegaj się plotek i plotkarzy, bo możesz narobić sobie kłopotów. Postaraj się trzymać z daleka od taki osób i zajmij się sumiennym wykonywaniem swoich obowiązków.

Zdrowie:  Będziesz teraz w bardzo dobrej formie i żadne kłopoty zdrowotne nie będą zaprzątać Ci głowy. Możesz spokojnie cieszyć się tym tygodniem i nie musisz o nic martwić. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 12 do 18 września 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta w tym tygodniu spojrzą nieco refleksyjnie na to, co ostatnio działo się w ich życiu, i dojdą do wniosku, że podjęły najsłuszniejsze decyzje, jakie mogłeś. I choć nadal nie będzie im łatwo, nareszcie zaczną odczuwać ulgę.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a wszystko, co tylko będziesz robić, zakończy się sukcesem. Możesz być pewien, że szef to doceni i odpowiednio wynagrodzi Twój wysiłek i zaangażowanie.

Zdrowie:  Zdrowie będzie Ci teraz dopisywać, a Ty nie musisz się o nic martwić. Poczujesz także wewnętrzny spokój, który ześlą Ci gwiazdy, i odzyskasz harmonię, której tak bardzo Ci brakowało. Będziesz znów tryskać energią i humorem.

Horoskop tygodniowy Rak od 12 do 18 września 2022

Miłość i życie prywatne: Raki w związkach muszą przygotować się na poważną rozmowę z partnerem, w czasie której będziecie musieli ustalić kluczowe sprawy dla Waszego związku. Single nie powinny szukać miłości, bo ona znajdzie Was sama.

Praca i finanse:  W pracy uważaj na nieżyczliwych Ci ludzi, bo mogą próbować Ci zaszkodzić. Bądź czujny i nie wyjawiaj nikomu swoich zawodowych zamiarów. Polegaj tylko na sobie i uważaj na każdym kroku.

Zdrowie: Nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Jesteś pod opieką Jowisza, a to bardzo dobry znak. Wystarczy, że będziesz o siebie dbał i troszczył się o swoją dietę, a żadne nieprzyjemne dolegliwości nie popsują Ci tego tygodnia.

Horoskop tygodniowy Lew od 12 do 18 września 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą mogły cieszyć się zwycięstwem. Macie, czego chciałyście, i już nikt wam tego nie zabierze. Gwizdy przestrzegają jednak przed zbytnim entuzjazmem – taka sytuacja nie potrwa długo.

Praca i finanse: To nie będzie Twój najlepszy tydzień. Przez roztargnienie podpiszesz dokument, który zawiera sporo niekorzystnych zapisów, przez co narazisz firmę na poważne straty. Niestety nie unikniesz konsekwencji.

Zdrowie: Stres związany z napiętą sytuacją w pracy może dać Ci się we znaki. Poczujesz się pozbawiony energii i zniechęcony do wszystkiego. Najlepszym rozwiązaniem będzie wcześniejsze kładzenie się spać i dbanie o czas na relaks.

Horoskop tygodniowy Panna od 12 do 18 września 2022

Miłość i życie prywatne: Panny powinny rozejrzeć się wokół siebie i docenić wszystkich życzliwych ludzi, którzy są przy nich. Macie prawdziwy skarb, którego na co dzień nie dostrzegacie. Pamiętajcie jednak, że to, co wam wydaje się oczywiste, wcale takie nie jest dla innych.

Praca i finanse:  To będzie wyjątkowy tydzień na Twojej ścieżce zawodowej. Dostaniesz bardzo interesująca propozycję zawodową, która pozwoli Ci zwielokrotnić Twoje dochody. Nie wahaj się ani chwili i korzystaj z niej.

Zdrowie:  Nie zamartwiaj się swoim zdrowiem i ciesz się tym, co daje Ci los. Masz naprawdę wiele, a ciągle narzekasz na to, za co inni oddali by każde pieniądze. Doceń dary, które zsyłają Ci gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Waga od 12 do 18 września 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi jeśli czują znudzenie czy zmęczenie jakąś relacją, to ważny sygnał, by przyjrzeć się jej lepiej oraz spróbować zmienić lub… zakończyć. Szkoda życia na spędzanie czasu z ludźmi, którzy was nie fascynują.

Praca i finanse: Jeśli czyjś sposób komunikacji Ci nie odpowiada, nie wahaj się o tym powiedzieć głośno. Bądź uprzejmy, ale stanowczy i nie pozwól, by ktoś Cię obrażał lub wyładowywał na Tobie swoje frustracje.

Zdrowie: Nie będziesz mieć powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Wszystko będzie się toczyć po Twojej myśli i żadne nieprzyjemne dolegliwości nie popsują Ci humoru. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają dobrą energię.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 12 do 18 września 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony mają obok siebie prawdziwy skarb – doceńcie go i dbajcie o niego, by nie wyślizgnął wam się z rąk. Jeśli na moment stracicie czujność, może okazać się, że ktoś wam go ukradnie. Nie pozwólcie na to.

Praca i finanse:  Gwiazdy sprzyjają teraz odważnym i tym, którzy wiedzą, czego chcą. Jeśli wyznaczysz sobie jasny cel i będziesz konsekwentnie do niego dążył, możesz mieć pewność, że uda Ci się osiągnąć wszystko, co sobie zamierzyłeś.

Zdrowie:  Będziesz w tym tygodniu w szampańskim nastroju, a to za sprawą bardzo przychylnej planetarnej aury oraz pozytywnego wpływu Jowisza, który zadba o to, by dobrego nastroju nie popsuły Ci żadne przykre dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 12 do 18 września 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny otaczać się pozytywnymi ludźmi i ładować sobie baterie ich dobra energią. Będzie wam to potrzebne, bo gwiazdy mówią, że druga połowa tygodnia przyniesie złe wieści i smutne doświadczenia. Będziecie musiały to przetrwać.

Praca i finanse: Uważaj na to co i komu mówisz i nie wyjawiaj wszystkim służbowych tajemnic, bo może się okazać, że wpadną w niepowołane ręce, przez co napytasz sobie biedy. Lepiej bądź bardzo dyskretny.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu większych kłopotów, a drobne bóle głowy, które możesz odczuwać, będą spowodowane nagłymi skokami ciśnienia atmosferycznego. Nie musisz się tym przejmować, to nic groźnego.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 12 do 18 września 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożec powinny pamiętać, że nic nie jest nam dane raz na zawsze i o wszystko trzeba stale zabiegać. Jeśli nie dbaliście odpowiednio o bliską wam osobę i relację z nią, nie dziwcie się, że w końcu poczuła się tym zmęczona.

Praca i finanse:  Przez cały tydzień będzie Ci towarzyszyło silne poczucie bezsensu Twojej pracy i tego, co robisz. Gwiazdy radzą, byś zamiast rozmyślać o takich rzeczach, po prostu zajął się wykonywaniem swoich obowiązków.

Zdrowie: Od początku tygodnia będzie dokuczał Ci silny ból głowy. Zamiast jednak faszerować się tabletkami, wypróbuj naturalnych metod, takich jak np. masaż głowy. Pamiętaj tylko, by wybrać dobrego i doświadczonego masażystę.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris