Zamknij

Horoskop tygodniowy od 11 do 17 stycznia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

11.01.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 11 do 17 stycznia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, czy w tym tygodniu planetarna aura będzie dla Ciebie łaskawa? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 11 do 17 stycznia 2021 i sprawdź.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 11 do 17 stycznia 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 11 do 17 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki muszą przygotować się na to, że w tym tygodniu odejdzie od nich bliska im osoba. Niestety nie uda Wam się jej zatrzymać.

Praca i finanse: Musisz uważać w tym tygodniu na kogoś, kto będzie chciał wspinać się po szczeblach kariery po… Twoich plecach. Nie pozwól na to.

Zdrowie:  Nie będziesz miał w tym tygodniu żadnych kłopotów ze swoim zdrowiem. Planetarna aura będzie Ci sprzyjać, a Ty możesz realizować swoje plany.

Przeczytaj także: Horoskop na styczeń 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 11 do 17 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby powinny w tym tygodniu skupić się na sprawach rodzinnych i nie odpuszczać tych tematów, które są dla nich ważne. Jeśli będziecie cierpliwi, dopniecie swego.

Praca i finanse: Ktoś będzie potrzebował w tym tygodniu Twojego wsparcia. Nie wahaj się go okazać – zrób, co możesz, by ułatwić tej osobie poradzenie sobie z jej zadaniami. To Ci się opłaci.

Zdrowie: Nie będziesz musiał martwić się o swoje zdrowie, bo wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Jowisz, Twój planetarny opiekun, nad Tobą czuwa.

Horoskop tygodniowy Baran od 11 do 17 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Barany powinny w tym tygodniu poświęcić więcej uwagi bliskiej osobie. Ona nie powie Wam tego, ale bardzo potrzebuje teraz Waszej obecności.

Praca i finanse: To będzie bardzo spokojny i leniwy tydzień. Nie będziesz mieć zbyt wiele zadań do wykonania, przez co będziesz mieć czas, by nabrać oddechu i… wiatru w żagle.

Zdrowie: Będziesz w doskonałej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej, a wszystkie dolegliwości i choroby będą omijać Cię szerokim łukiem.

Horoskop tygodniowy Byk od 11 do 17 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Byki nie powinny zastanawiać się dłużej nad tym, co czują, tylko wreszcie zacząć działać. Inaczej, ktoś sprzątnie Wam okazję sprzed nosa.

Praca i finanse: Bądź w tym tygodniu skupiony na swoich celach i nie pozwól, by cokolwiek Cię rozpraszało, bo w przeciwnym razie nie uda Ci się ich osiągnąć.

Zdrowie: Uważaj na przeziębienia, bo Twoja odporność może być nieco obniżona. Ubieraj się ciepło i unikaj zbyt długiego przebywania na mrozie.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 11 do 17 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta  będą w tym tygodniu po prostu szczęśliwe. Bardzo romantycznie zapowiada się wtorek oraz weekend. Korzystajcie z tego.

Praca i finanse: To będzie tydzień pełen zawodowych wyzwań. Niełatwy za to bardzo rozwijający. Pomoże on Ci stać się jeszcze lepszym w tym, co robisz, i twardszym w negocjacjach. W końcu stal hartuje się przecież w ogniu.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu tryskał pozytywną energią, a Twojego optymizmu nie będą w stanie zgasić żadne przeciwności losu. Planetarna aura Ci sprzyja bardziej niż kiedykolwiek.

Horoskop tygodniowy Rak od 11 do 17 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Raki będą cały tydzień miotać się między tym, co podpowiada im serce, i tym, co mówi rozum. Gwiazdy radzą, byście kierowali się tym drugim.

Praca i finanse: Możesz poczuć się sfrustrowany tym, że masz coraz więcej pracy, a nie wiąże się to z większym wynagrodzeniem. Gwiazdy mówią, że warto porozmawiać o tym z szefem. Dobry dzień na takie spotkanie to czwartek.

Zdrowie:  Powinieneś bardziej zadbać o swoje zdrowie i nie bagatelizować różnych drobnych dolegliwości, które możesz odczuwać. Lepiej sprawdź, co jest ich przyczyną.

Horoskop tygodniowy Lew od 11 do 17 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą żyć w słodkiej nieświadomości tego, co za ich plecami robi partner. Single zaś powinny uważać na nieuczciwe osoby, których intencje nie są szczere.

Praca i finanse: Jeśli czegoś chcesz, musisz przygotować się na to, że czeka Cię wiele pracy, byś to osiągnął. Nikt nie da Ci nic za darmo.

Zdrowie: Nie będziesz w tym tygodniu w najlepszej kondycji. Będą męczyć Cię dziwne sny, przez które nie będziesz się wysypiać. Gwiazdy chcą Ci coś powiedzieć w ten sposób.

Horoskop tygodniowy Panna od 11 do 17 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Panny nie powinny dać się w tym tygodniu ponieść emocjom, bo to może skończyć się poważną awanturą z bliskimi. Powód nie będzie wart nerwów.

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo dobry tydzień. Wszystko będzie układać się po twojej myśli, a ty będziesz mógł sprawnie realizować swoje zadania.

Zdrowie: Postaraj się wyciszyć i odzyskać wewnętrzną harmonię. Dzięki temu spojrzysz bardziej obiektywnie i z większym dystansem na różne otaczające Cię sprawy.

Horoskop tygodniowy Waga od 11 do 17 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi będą musiały zmierzyć się z własnymi demonami przeszłości. Jeśli tego nie zrobicie teraz, nigdy nie ruszycie do przodu.

Praca i finanse: W pracy nie będziesz mógł w tym tygodniu liczyć na wsparcie współpracowników, którzy będą zainteresowani tylko własnymi sprawami. Musisz polegać na sobie.

Zdrowie: Nie musisz się martwić o swoje zdrowie. Wszystko będzie układało się po Twojej myśli i nikt ani nic nie zepsuje Ci ani minuty z tego tygodnia.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 11 do 17 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony muszą spodziewać się w tym tygodniu dość przykrej dla nich wiadomości. Ona spowoduje, że będziecie musieli zmienić plany.

Praca i finanse: Pamiętaj, by traktować innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Pilnuj tego zwłaszcza, jeśli jesteś na kierowniczym stanowisku, bo role mogą się szybko odwrócić…

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu powodów do narzekania na swoje zdrowie. Żadne dolegliwości nie będą Ci dokuczać.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 11 do 17 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce nie będą wiedziały, co mają zrobić z wyznaniem, które usłyszą od bliskiej osoby. Nie postępujcie pochopnie.

Praca i finanse: Nie dawaj się w tym tygodniu w żadne konflikty i pilnuj tego, by zajmować się wyłącznie własnymi sprawami. Inaczej możesz wpakować się w kłopoty.

Zdrowie: Twój horoskop na ten tydzień w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny. Możesz cieszyć się każdym dniem i korzystać z niego na maksa, bo planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 11 do 17 stycznia 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec zauważą, że ich relacja z kimś, kto kiedyś był im bliski, bardzo osłabła. Nie powinniście się jednak dziwić – sami się o to postaraliście.

Praca i finanse: W tym tygodniu dotrą do Ciebie bardzo dobre wieści. Znacznie zwiększy się Twój komfort pracy, a dzięki zmianom, które nadejdą, nikt nie będzie przeszkadzał Ci w wykonywaniu zawodowych obowiązków.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w szampańskim nastroju. Będziesz w końcu mieć do tego powody. Uśmiech nie będzie schodził z Twojej twarzy.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?