Zamknij

Horoskop tygodniowy od 11 do 17 października 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

11.10.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 11 do 17 października 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop tygodniowy od 11 do 17 października 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 11 do 17 października 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 11 do 17 października 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie zmuszaj się do niczego i jeśli czegoś po prostu nie czujesz, nie rób tego. Podążaj za tym, co podpowiada ci twoja intuicja – to dobry kierunek.

Praca i finanse: W tym tygodniu uda ci się zapanować nad wszystkimi ważnymi sprawami, które ostatnio spędzały ci sen z powiek. Wreszcie poczujesz, że wokół ciebie panują ład i porządek, czyli dokładnie tak jak lubisz.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu kłopotów ze zdrowiem. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by nie niepokoiły cię żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2021 dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop tygodniowy Ryby od 11 do 17 października 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby będą twardo stąpać po ziemi. Dzięki temu uda wam się uniknąć sercowych zawodów i rozczarowań, ale z drugiej strony odbierzecie sobie tym szansę na niezapomniane miłosne uniesienia.

Praca i finanse: Tydzień sprzyja mądrym inwestycjom. Nie zwlekaj więc i zajmij się swoimi finansami. Szczególną przychylnością planetarnej aury będziesz cieszyć się w drugiej połowie tygodnia.

Zdrowie: Nie będziesz musiał martwić się w tym tygodniu o swoje zdrowie. Planetarna aura ci sprzyja, a Jowisz, który ma silny wpływ w twoim znaku, ześle ci wewnętrzną radość.

Horoskop tygodniowy Baran od 11 do 17 października 2021

Miłość i życie prywatne: Barany  powinny postawić w tym tygodniu na relacje rodzinne i starać się je poprawić. Dbajcie o bliskie wam osoby i zadbajcie o to, by czuły się przy was komfortowo.

Praca i finanse: W pracy warto porozmawiać o podwyżce i wycenić swoje umiejętności i kompetencje na nieco więcej, niż zwykle. Merkury sprzyja odważnym i tym, którzy znają swoją wartość. Możesz wiele zyskać.

Zdrowie: Nie będziesz musiał martwić się w tym tygodniu żadnymi dolegliwościami. Twoje samopoczucie będzie bez zarzutu. Nie forsuj się tylko zbytnio i dbaj o odpowiednią ilość snu.

Horoskop tygodniowy Byk od 11 do 17 października 2021

Miłość i życie prywatne: Byki w związkach powiedzą wreszcie partnerowi o swoich potrzebach, co znacznie poprawki wasze relacje. Single zaś nie powinny stronić od ludzi i imprez – macie szansę poznać kogoś interesującego.

Praca i finanse: Niektóre sprawy mogą się przeciągać lub opóźniać. Nie irytuj się jednak. Spokojnie zaczekaj na rozwój wydarzeń. Cierpliwość jest twoim sprzymierzeńcem.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu pełen dobrej energii i pozytywnego myślenia. Wszystko będzie ci się wydawało proste i możliwe do osiągniecia. Gwiazdy ci sprzyjają.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 11 do 17 października 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą w tym tygodniu flirtować i łamać serca. Nikt nie będzie w stanie oprzeć się Waszemu urokowi, a Wenus ześle Wam zmysłowość i czar. Będziecie hipnotyzować ludzi swoją sobą.

Praca i finanse: W tym tygodniu pozwól sobie na więcej swobody i odpoczynku. Zrób to, co najpilniejsze, ale nie siedź po godzinach i dbaj o swoje dobre samopoczucie i zdrowie.

Zdrowie: Poczujesz, jak zbawienny dla twojego samopoczucia jest sen. Nie pozbawiaj się więc go i staraj się wysypiać, nawet wtedy, gdy masz dużo zajęć. Nie ma nic ważniejszego, niż twoje zdrowie.

Horoskop tygodniowy Rak od 11 do 17 października 2021

Miłość i życie prywatne: Raki otrzymają zaproszenia na towarzyskie wydarzenie, które odbędzie się pod koniec tygodnia. Koniecznie z niego skorzystajcie. Single mają okazję poznać tam interesująca osobę.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych bądź stanowczy. Tylko w ten sposób uda ci się dotrzeć do Twojego celu. Postaraj się nie odpuszczać, bo będziesz potem żałować.

Zdrowie: Uważaj na swoje zdrowie i nie zmuszaj swojego organizmu do czegoś, co jest ponad jego siły. Dbaj o siebie.

Horoskop tygodniowy Lew od 11 do 17 października 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą zazdrościć innym szczęścia w miłości, bo choć same stwarzają pozory bardzo szczęśliwych, tak naprawdę jest zupełnie inaczej. Możecie jednak przecież to zmienić.

Praca i finanse: Sprawy rodzinne pochłoną cię tak bardzo, że na nowe wyzwania zawodowe nie starczy już czasu. Będziesz więc nadal tkwił w tym samym miejscu i z zazdrością patrzył na tych, którzy idą do przodu.

Zdrowie: Nie będziesz mieć problemów ze zdrowiem fizycznym, ale twój nastrój będzie pozostawiał wiele do życzenia. Będziesz miał poczucie, że jesteś nieszczęśliwy i nic nie możesz z tym zrobić. Pamiętaj jednak, że to nie jest prawda.

Horoskop tygodniowy Panna od 11 do 17 października 2021

Miłość i życie prywatne: Panny powinny zaufać bliskim i zastosować się do nich rad. Możecie być pewni, że oni chcą dla was jak najlepiej i że nigdy nie doradziliby wam czegoś, co mogłoby wam zaszkodzić.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych wszystko będzie się układać po twojej myśli. Nie będziesz musiał się o nic martwić. Możesz spokojnie zostawić sprawy swojemu biegowi i patrzeć, jak zmierzają w dobrym kierunku.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie bez zarzutu. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy ześlą ci radość i wewnętrzny spokój. Ciesz się tym i korzystać z tego.

Horoskop tygodniowy Waga od 11 do 17 października 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi nie powinny wahać się przed tym, by zakończyć znajomości, które zabierają im za dużo czasu i energii. Musicie dbać przede wszystkim o siebie i swoje dobre samopoczucie.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe mogą się w tym tygodniu trochę pokomplikować. Nie przejmuj się tym jednak. Tuz przed weekendem wszystko rozwiąże się niemal samo i to na twoją korzyść.

Zdrowie:  Uważaj na swoje zdrowie i nie szafuj nim zbytnio. Nie będziesz w tym tygodniu w doskonałej formie, więc zwróć większą uwagę na swoje samopoczucie.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 11 do 17 października 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony rzucą się w tym tygodniu w wir imprez i przyjęć. Będziecie poznawać nowych ludzi i świetnie czuć się w towarzystwie innych osób, zwłaszcza płci przeciwnej.

Praca i finanse: Zbytni upór w tym tygodniu się nie opłaci. Postaraj się być bardziej skłonny do negocjacji. W taki sposób więcej zyskasz.

Zdrowie: Drobne dolegliwości ze strony układu pokarmowego mogą być spowodowane nieodpowiednią dietą. Postaraj się jeść bardziej lekkostrawne potrawy, a powinieneś poczuć się lepiej.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 11 do 17 października 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce upomną się wreszcie u kogoś o spełnienie zaległych obietnic. Nie liczcie jednak na to, że się tego doczekacie. Zrozumiecie wreszcie, że ta osoba rzuca słowa na wiatr.

Praca i finanse: Możliwe nagłe zmiany planów, które finalnie okażą się korzystniejsze niż sądziłeś. Nie walcz więc z biegiem wydarzeń, tylko dynamicznie na niego reaguj i postaraj się jak najlepiej dostosować.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Będziesz cieszyć się przychylnością planetarnej aury i będziesz mógł po prostu korzystać z każdego dnia bez obaw o swoje zdrowie.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 11 do 17 października 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec w tym tygodniu boleśnie odczują brak pewnej osoby, która zawsze potrafiła Was rozśmieszyć i której sam widok was uspokajał. Niestety będziecie musieli sobie radzić sami, bo jej już nigdy nie zobaczycie.

Praca i finanse:  Będziesz mieć w tym tygodniu sporo zadań do wykonania, a nikt nie będzie skory, by ci w tym pomóc. Będziesz musiał liczyć tylko na siebie. Przygotuj się na nadgodziny.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w melancholijnym nastroju skłonnym do wspomnień. To, co cię otacza, przestanie cię interesować. Wrócisz myślami do przeszłości i będziesz na nowo przezywał emocje, których wtedy doświadczyłeś.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris