Zamknij

Horoskop tygodniowy od 10 do 16 stycznia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

07.01.2022 09:00

Poznaj horoskop tygodniowy od 10 do 16 stycznia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień. 

Horoskop tygodniowy od 10 do 16 stycznia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 10 do 16 stycznia 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 10 do 16 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki w tym tygodniu mogą liczyć na dobrą passę w miłości. Wenus, która będzie miała silny wpływ w waszym znaku, sprawi, że nie będziecie mogli opędzić się od adoratorów.

Praca i finanse: W pracy tydzień zacznie się dla ciebie nie najlepiej, bo kilka twoich ważnych spraw się pokomplikuje. Resztę tygodnia będziesz musiał poświęcić na ich wyprostowanie.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie teraz bez zarzutu. Planetarna aura będzie ci sprzyjać, a ty będziesz mógł spokojnie realizować wszystkie swoje plany.

Przeczytaj także: Horoskop na styczeń 2022

Horoskop tygodniowy Ryby od 10 do 16 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby w tym tygodniu będą mieć sporo rodzinnych spraw, którym będą musiały poświęcić wiele czasu i uwagi. Przez to możecie zaniedbać nieco inne obszary swojego życia.

Praca i finanse: W pracy postaraj się nieco wyluzować i nie stwarzać sztucznego ciśnienia, zwłaszcza w stosunku do spraw, które naprawdę mogą poczekać. Jeśli tak postąpisz, tydzień minie ci spokojnie i w dobrej atmosferze.

Zdrowie: To dobry czas, by bardziej zadbać o swoją dietę. Postaraj się, by na twoim talerzu lądowało więcej warzyw i owoców i byś jadł bardziej regularnie.

Horoskop tygodniowy Baran od 10 do 16 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Barany czeka tydzień pełen radości i pomyślnych zbiegów okoliczności, dzięki którym wiele waszych prywatnych spraw ułoży się po waszej myśli, nawet bez waszego czynnego udziału. Zapowiada się dobry czas.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych w tym tygodniu będzie sprzyjał ci Jowisz, a to bardzo dobry znak. Dzięki temu będziesz zawsze trzymał rękę na pulsie i reagował na wszystko w odpowiednim momencie i we właściwy sposób.

Zdrowie: Ten tydzień przyniesie ci dobre zdrowie i wspaniałą energię. Dobrze to wykorzystaj. W weekend warto pomyśleć o wybraniu się za miasto i odpoczynku bliżej natury.

Horoskop tygodniowy Byk od 10 do 16 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Byki nie będą mieć żadnych powodów do narzekań na swoje sprawy sercowe. Wszystkie wasze plany powiodą się, a wy nie będziecie musieli o nic się martwić.

Praca i finanse: W pracy uważaj w tym tygodniu na zawistników, którzy mogą zazdrościć ci sukcesu zawodowego i próbować ci zaszkodzić. Lepiej trzymaj się od takich osób z daleka i unikaj ich jak ognia.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Będziesz cieszyć się wspaniałym nastrojem, a twoje forma fizyczna będzie godna podziwu.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 10 do 16 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta mają szansę poznać w tym tygodniu wyjątkową osobę, z którą będą łączyć ją nie tylko wspólne zainteresowania, lecz także plany na przyszłość. To może być wasze druga połówka.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo intensywny tydzień. Będziesz miał sporo zadań do wykonania i wiele spraw do skoordynowania. Wszystko jednak będzie szło ci sprawnie i szybko.

Zdrowie: Pamiętaj, by nawet w intensywne i pełne zajęć dni, dbać o odpowiednią ilość snu. Nie zarywaj nocy, zwłaszcza z powodu pracy. Przez to możesz być mniej wydajny i czuć się przemęczony.

Horoskop tygodniowy Rak od 10 do 16 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Raki będą musiały stawić w tym tygodniu czoła pewnym problemom, które pojawią się w ich związku. Nie chowajcie głowy w piasek, tylko otwarcie porozmawiajcie z partnerem o tym, co was boli.

Praca i finanse: Bądź ostrożny w tym tygodniu, bo ktoś może próbować wrobić cię w realizację projektu, który z góry jest skazany na niepowodzenie. Nie pozwól na to i nie bierz na siebie odpowiedzialności za tę porażkę.

Zdrowie: To dobry czas, by popracować nad swoją kondycją fizyczną. Jeśli nawet pogoda nie zachęca cię do aktywności na świeżym powietrzu, zawsze możesz poćwiczyć w domu. Będzie to równie efektywne.

Horoskop tygodniowy Lew od 10 do 16 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą w tym tygodniu skupione przede wszystkim na swoim partnerze i będą robić wszystko, by mu dogodzić. Zastanówcie się jednak, gdzie w tym wszystkim jesteście wy i czy myślicie równie bardzo o sobie.

Praca i finanse: W pracy będziesz musiał zmierzyć się w tym tygodniu z nowymi wyzwaniami, które mogą okazać się dla ciebie za trudne. Nie wstydź się poprosić o pomoc. Nie każdy wie i potrafi wszystko.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu większych problemów ze swoim zdrowiem. Uważaj tylko na to, by się nie przemęczać i zapewnić sobie codziennie choć kilka chwil dla siebie.

Horoskop tygodniowy Panna od 10 do 16 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Panny będą mogły spokojnie cieszyć się w tym tygodniu rodzinnym życiem i czerpać z niego jak najwięcej dla siebie. Planetarna aura będzie sprzyjać także singlom, które mogą spotkać w tym tygodniu miłość swojego życia.

Praca i finanse: W spawach zawodowych wszystko będzie układać się po twojej myśli. Jeśli chcesz coś załatwić z szefem z rób to w środę – to będzie twój szczęśliwy dzień, a gwiazdy będą wtedy sprzyjać ci najbardziej.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu żadnych problemów ze zdrowiem. Wręcz przeciwnie – będziesz tryskać dobrą energią i humorem, a twoje samopoczucie będzie bez zarzutu.

Horoskop tygodniowy Waga od 10 do 16 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi w miłością mogą spodziewać się teraz niespokojnego czasu. Mars, który ma silny wpływ w waszym znaku, może wiele namieszać w waszym sercu i skłonić was do podjęcia niewłaściwych decyzji. Bądźcie ostrożni.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie teraz układać się po twojej myśli. Gwiazdy będą sprzyjać twoim działaniom, a Jowisz, który ma teraz silny wpływ w twoim znaku, usunie wszelkie przeszkody z twojej drogi.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawać ci w tym tygodniu żadnych powodów do zmartwień. Będziesz cieszył się przychylnością gwiazdy i dobrym samopoczuciem.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 10 do 16 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą mieć w tym tygodniu sporo sercowych dylematów. Ktoś sprawi, że wszystko, co do tej pory wam się wydawało, stanie pod wielkim znakiem zapytania.

Praca i finanse: Nie powinieneś zwierzać się nikomu ze swoich planów zawodowych, bo ktoś może zdradzić twoje pomysłu lub nawet je ukraść. Działaj w sekrecie, a światu ogłoś swoje zamiary dopiero, jak będziesz bliski ich finalizacji.

Zdrowie: Zdrowie będzie ci teraz dopisywać. Nie oznacza to jednak, że możesz przestać o siebie dbać. Nadal prowadź zdrowy tryb życia i uważaj na swoją dietę.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 10 do 16 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą nosić teraz w sercu wiele pytań, na które odpowiedzi są ukryte głęboko w ich nich samych. Najwyższy czas zajrzeć w głąb siebie i odkryć je.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz mieć sporo zadań, dlatego już w poniedziałek postaw na dobrą organizację pracy. Wyznacz sobie listę priorytetów i postaraj się jej trzymać.

Zdrowie: W kwestii zdrowia nie będziesz miał, na co narzekać. Planetarna aura będzie ci sprzyjać, a gwiazdy ześlą ci dobre samopoczucie i wspaniałą energię.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 10 do 16 stycznia 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce skupią się w tym tygodniu na rodzinie i będą robić wszystko, by ich bliscy, a zwłaszcza druga połówka byli zadowoleni. Single zaś będą szukać miłości, ale nie tam, gdzie trzeba…

Praca i finanse:  W pracy czeka cię w tym tygodniu spore rozczarowanie związane ze sprawami finansowymi. Niestety będziesz musiał pogodzić się z pewną stratą. Na szczęście jednak inne źródła dochodów ci to wynagrodzą.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu pełen dobrej energii, a wspaniały nastrój nie będzie cię opuszczał. To wpływ przychylnej planetarnej aury, a także… pewnej czarującej osoby.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris