Zamknij

Horoskop tygodniowy od 1 do 7 marca 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

01.03.2021 00:01
Horoskop tygodniowy od 1 do 7 marca 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Jak zacznie się dla Ciebie pierwszy tydzień marca? Co przyniesie nowy miesiąc? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 1 do 7 marca 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 1 do 7 marca 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 1 do 7 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki mogą być spokojne. Wasze sprawy sercowe nie będą w tym tygodniu wymagać żadnej interwencji. Cieszcie się tym.

Praca i finanse:  Marzec w pracy zacznie się bardzo intensywnie – możesz liczyć na nowe wyzwania i inspirujące projekty. To będzie Twój czas.

Zdrowie:  Coraz bardziej wiosenna aura doda Ci energii i sprawi, że poczujesz przypływ sił witalnych.

Przeczytaj także: Horoskop na marzec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 1 do 7 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby będą spokojnie i zrelaksowane. Będziecie mieć poczucie, że Wasze sprawy sercowe zmierzają w dobrym kierunku.

Praca i finanse:  Będziesz mieć w tym tygodniu mnóstwo zapału do działania i na pewno nie grozi Ci lenistwo. Robota będzie Ci się aż palić w rękach.

Zdrowie: Będziesz z radością obserwować budzenie się przyrody po zimie i poczujesz, że Ty też rozkwitasz wewnętrznie.

Horoskop tygodniowy Baran od 1 do 7 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Barany odzyskają wewnętrzny spokój i radość ducha i będą tym wszystkim chętnie dzielić się z innymi. Zapowiada się dobry tydzień.

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo dobry i owocny tydzień w pracy. Będziesz mieć sporo zadań, ale wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Zdrowie: Unikaj stresu i zadbaj o to, by mieć odpowiednio dużo czasu na odpoczynek. Twój organizm tego potrzebuje.

Horoskop tygodniowy Byk od 1 do 7 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Byki mogą mieć pewność, że wszystkie ich relacje będą układać się harmonijnie i dobrze. Planetarna aura Wam sprzyja.

Praca i finanse: Unikaj plotek i plotkarzy, bo niechcący możesz wplątać się w intrygę, która zaszkodzi twoim dobrym relacjom ze współpracownikami.

Zdrowie: Wsłuchaj się w potrzeby twojego ciała. Ono wie najlepiej, czego teraz pragnie i co sprawi, że poczujesz się lepiej.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 1 do 7 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą promienieć szczęściem i wewnętrzną radością, co sprawi, że ludzie będą do Was lgnąć i robić wszystko, by spędzić  Wami choć kilka chwil. Nie będziecie narzekać na nudę.

Praca i finanse: Poczujesz wiatr w żaglach i nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Nikt nie będzie w stanie Cię zatrzymać, a planetarna aura będzie Ci sprzyjać.

Zdrowie: Twój uśmiech sprawi, że nie tylko Ty będziesz cieszyć się wspaniałym samopoczuciem, ale też inni. Będziesz wprost emanować pozytywną energią.

Horoskop tygodniowy Rak od 1 do 7 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Raki nie powinny szukać miłości na siłę – to nic nie da. Uczucie przyjdzie wtedy, kiedy najmniej się tego będziecie spodziewać. Bądźcie cierpliwi.

Praca i finanse: Jeśli chcesz przeprowadzić z szefem poważną rozmowę na temat finansów, to zrób to w drugiej części tygodnia. Wtedy Merkury będzie sprzyjał sprawom związanym z pieniędzmi.

Zdrowie:  Warto zrobić wiosenny przegląd swojego stanu zdrowia. Zapisz się na badania okresowe i upewnij się, że nic Ci nie dolega.

Horoskop tygodniowy Lew od 1 do 7 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy będą z zazdrością obserwować na zakochane pary, które patrzą na siebie z pożądaniem. Niestety Wy nie możecie na to liczyć.

Praca i finanse: Nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy i nie interesuj się tym, co robią inni. Zajmij się lepiej tym, za co ty sam odpowiadasz.

Zdrowie: Tydzień nie zacznie się dla Ciebie najlepiej. Przeziębienie, które Cię dopadnie, sprawi, że nie będziesz mieć ochoty na nic poza spaniem.

Horoskop tygodniowy Panna od 1 do 7 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Panny poczują wiosnę nie tylko w powietrzu, lecz także… w sercu. Możecie spodziewać się nagłych porywów serca i wielkich emocji.

Praca i finanse: Możesz dostać w tym tygodniu ciekawą ofertę pracy. Nawet jeśli nie chcesz teraz żadnych zmian w swoim życiu zawodowym, nie zamykaj sobie tej furtki na przyszłość.

Zdrowie: Korzystaj jak najwięcej z coraz cieplejszych dni i łap pierwsze promienie słońca. Potrzebujesz witaminy D.

Horoskop tygodniowy Waga od 1 do 7 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi będą w tym tygodniu rozczarowane, bo coś, na co bardzo długo czekaliście i z czym wiązaliście wielkie nadzieje, okaże się kompletnym niewypałem.

Praca i finanse: Uważaj na to, co mówisz, i pamiętaj o trudnej sztuce dyplomacji, by nie zepsuć dobrych relacji z kimś, kto może mieć wpływ na Twoją zawodową przyszłość.

Zdrowie: Możesz być w tym tygodniu ospały i senny. Nie przejmuj się jednak – to skutek wiosennego przesilenia, które nadciąga.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 1 do 7 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony powinny przygotować się na sercowe rozczarowania. Niestety nie wszystko będzie tak, jak sobie wymarzyliście.

Praca i finanse: Jeśli chcesz osiągnąć więcej, musisz wyciągnąć rękę i odważyć się po to sięgnąć. Samo nic do Ciebie nie przyjdzie.

Zdrowie: Zadbaj o swoje zdrowie i więcej się ruszaj. Dzięki temu nie tylko zgubisz dodatkowe kilogramy i będziesz wyglądać lepiej, ale także obniżysz swój cholesterol.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 1 do 7 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce zauroczą się w tym tygodniu w pewnym tajemniczym Bliźniaku. Uważajcie, bo to nie jest łatwa zdobycz.

Praca i finanse: W pracy dbaj o to, by nie przekraczać pewnych granic i nie utrzymywać zbyt zażyłych relacji z pracownikami, zwłaszcza podwładnymi. To nie wpłynie dobrze na efektywność.

Zdrowie: W kwestii zdrowia twój horoskop na ten tydzień będzie bardzo pozytywny. Nie musisz się o nic martwić – gwiazdy Ci sprzyjają.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 1 do 7 marca 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec  będą tęsknić za tym, co straciły. Skro tak bardzo Wam na tym zależy, czemu nie robicie nic, aby to odzyskać? Znacie przecież sposób.

Praca i finanse: Będziesz miał wrażenie, że Twoja praca od pewnego czasu zrobiła się bardzo nudna i nie masz z tego już żadnej frajdy. Może czas najwyższy coś z tym zrobić?

Zdrowie: Wzdęcia i problemy trawienne mogą byś spowodowane alergią pokarmową. Koniecznie sprawdź, czy nie masz nietolerancji któregoś z produktów, który spożywasz od wielu lat.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris