Zamknij

Horoskop tygodniowy od 1 do 7 listopada 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

01.11.2021 00:01

Poznaj horoskop tygodniowy od 1 do 7 listopada 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Horoskop tygodniowy od 1 do 7 listopada 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 1 do 7 listopada 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 1 do 7 listopada 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą w tym tygodniu skłonne do wspomnień i snucia wizji przeszłości opartych na tym, co by było gdyby… Gwiazdy radzą, abyście jak najszybciej przestali to robić, bo tracicie tylko czas, który moglibyście wykorzystać lepiej.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych bądź ostrożny i postaraj się nie podpaść komuś, kto może mieć duży wpływ na twoją karierę zawodową. Zachowuj się grzecznie i uprzejmie, a skorzystasz na tym.

Zdrowie:  Będziesz cieszył się w tym tygodniu szczególną łaskawością Jowisza, który ma silny wpływ w twoim znaku. To ona zadba o twoje dobre samopoczucie. Będziesz czuł się wyśmienicie.

Horoskop tygodniowy Ryby od 1 do 7 listopada 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby w tym tygodniu będą podejmować ważne decyzje na temat swojej przyszłości. Jeśli nie jesteście ich pewni, zapytajcie o radę kogoś, kto jest starszy i bardziej doświadczony od was. Ta osoba zawsze chętnie was wesprze.

Praca i finanse: Nie powinieneś wchodzić z nikim w konflikty czy otwarte spory. To może negatywnie wpłynąć na twój wizerunek i zmienić to, jak postrzegają cię inni, zwłaszcza szef. Miej się na baczności.

Zdrowie: Nie bagatelizuj sygnałów, które wysyła ci twój organizm. Jeśli na nie nie zareagujesz, prędzej czy później one wrócą, ale ze znacznie większą siłą. Lepiej nie ryzykować.

Horoskop tygodniowy Baran od 1 do 7 listopada 2021

Miłość i życie prywatne: Barany czeka tydzień pełen miłości i rodzinnego ciepła. Wasze relacje z bliskimi znacznie się poprawią, a w domu zapanuje spokój i radość. Zapowiada się naprawdę dobry czas.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych wszystko będzie układać się po twojej myśli. Niczego nie przyspieszaj i nie mieszaj w tym, co idzie całkiem nieźle. Spokojnie obserwuj rozwój wydarzeń.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie bez zarzutu. Nie będziesz musiał się o nic martwić, a dobre samopoczucie będzie towarzyszyć ci przez cały czas. Planetarna aura ci sprzyja.  

Horoskop tygodniowy Byk od 1 do 7 listopada 2021

Miłość i życie prywatne: Byki staną przez nie lada wyzwaniem, które będzie dla was jednocześnie egzaminem z dojrzałości. Postarajcie się zdać go jak najlepiej, bo od tego wiele teraz zależy. Postąpcie tak jak oczekują tego od was inni.

Praca i finanse: Nie podejmuj pochopnych decyzji, bo możesz ich żałować. Gwiazdy radzą, byś pomysły, których nie jesteś pewien, skonsultował z zaufaną osobą. Ona wybije ci głupie rzeczy z głowy.

Zdrowie: Będziesz cieszył się niezwykłą przychylnością planet, a twoje zdrowie będzie bez zarzutu. Gwiazdy będą ci sprzyjać. Nie musisz się martwić, że zaniepokoją cię jakieś dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 1 do 7 listopada 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą przygotowywać się do świętowania ważnej dla nich rocznicy. To będzie naprawdę wyjątkowa chwila. Będziecie podekscytowani, a energia będzie was rozpierać.

Praca i finanse: Dostaną propozycję pójścia na ciekawe szkolenie lub kurs. Koniecznie skorzystajcie z okazji. Możecie dzięki temu się wiele nauczyć, a nowe kompetencje na pewno wam się przydadzą.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie bez zarzutu. Poczujesz wewnętrzną radość i spokój, a żadne nieprzyjemne dolegliwości nie będą się ciebie imały. Zapowiada się dobry tydzień.

Horoskop tygodniowy Rak od 1 do 7 listopada 2021

Miłość i życie prywatne: Raki będą chciały wszystkimi rządzić i podporządkować sobie całe swoje otoczenie. Traficie jednak na kogoś, kto nie tylko sobie na to nie pozwoli, lecz także postanowi dać wam nauczkę.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych wszystko będzie układać się po waszej myśli. Nie będziecie musieli się o nic martwić. Planetarna aura wam sprzyja, a gwiazdy będą was wspierać.

Zdrowie: Dbaj o swoją odporność, bo ona nie jest teraz w najlepszej kondycji, a ty jesteś przez to bardziej podatny na przeziębienia i infekcje. Postaraj się wesprzeć swój układ immunologiczny poprzez dobrą dietę.

Horoskop tygodniowy Lew od 1 do 7 listopada 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą pochłonięte rodzinnymi sprawami. W waszym życiu zapanuje sielanka, a wy nie będziecie musieli się o nic martwić, bo ukochana osoba zrobi wszystko, aby przychylić wam nieba.

Praca i finanse: W pracy mogą pojawić się poważniejsze problemy. Nie uciekaj przed nimi i nie zamiataj ich pod dywan, bo tak czy owak wrócą, ale ze zdwojoną siłą. Wtedy będziesz miał jeszcze większy kłopot.

Zdrowie: W tym tygodniu twoje zdrowie da ci się we znaki. Ponownie odezwą się stare dolegliwości i tym razem nie możesz liczyć na to, że miną bez interwencji lekarza. Zapisz się jak najszybciej na wizytę.

Horoskop tygodniowy Panna od 1 do 7 listopada 2021

Miłość i życie prywatne: Panny będą miały powodzenie w miłości. Ktoś zaprosi was na randkę. Nie odmawiajcie, bo gwiazdy mówią, że na niej może wydarzyć się coś, czego długo nie zapomnicie.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych nie będziesz musiał się o nic martwić. W twoim znaku teraz silny wpływ ma Merkury, który zadba o to, by wszystko toczyło się po twojej myśli.

Zdrowie: W kwestii zdrowia wszystko będzie układać się lepiej niż dobrze. Odzyskasz dawny wigor i energię, której ci brakowało. Będziesz czuć się wyśmienicie.

Horoskop tygodniowy Waga od 1 do 7 listopada 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi powinny dać szansę komuś, kto jest nieśmiały, ale komu bardzo na was zależy, ta osoba zyskuje przy bliższym poznaniu. Spróbujcie dowiedzieć się o niej więcej.

Praca i finanse: Uważaj na kogoś, kto może zazdrościć ci sukcesów i próbować zdyskredytować cię w oczach szefa. Nie pozwól na to i graj w otwarte karty. Nie masz się czego wstydzić.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało ci żadnych problemów. Możesz spokojnie cieszyć się każdym dniem i korzystać ze sprzyjającej planetarnej aury.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 1 do 7 listopada 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą intensywnie myśleć nad tym, jak poderwać kogoś, kto już dawno wpadł im w oko. Gwiazdy mówią, że czasem najprostsze sposoby są najlepsze. Nie kombinujcie za bardzo.

Praca i finanse: Postaw dziś na szczerość, zwłaszcza w rozmowach z szefem. Jeśli dyplomatycznie wyrazisz swoje zdanie, szef przyjmie je, nawet jeśli nie będzie zbyt pochlebne. Warto z tego skorzystać.

Zdrowie: Poczujesz znaczne obniżenie swojej kondycji fizycznej. To skutek przemęczenia i braku wystarczającej liczny godzin snu. Postaraj się bardziej o siebie zadbać.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 1 do 7 listopada 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce poczują coś więcej do kogoś, kogo do tej pory postrzegały wyłącznie jako przyjaciela. To może wiele zmienić w waszej relacji. Nie wstydźcie się powiedzieć o swoich prawdziwych uczuciach.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych nie postępuj impulsywnie. Zanim coś zrobisz, przemyśl to dokładnie. Czas na spontaniczne decyzje przyjdzie dopiero w drugiej połowie tygodnia.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Możesz swobodnie korzystać z tego czasu, bo gwiazdy ci sprzyjają.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 1 do 7 listopada 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożec będą nadal grać swoją rolę i udawać kogoś nieskazitelnego. Miejcie się jednak na baczności, zbliża się moment, w którym ktoś was zdemaskuje, a wasz idealny wizerunek zostanie bezpowrotnie zniszczony.

Praca i finanse:  W sprawach zawodowych okaże się, że nie do końca radzisz sobie z zadaniami powierzonymi przez szefa, a twoje deklaracje, że doskonale się na tym znasz, nie były do końca prawdziwe. Przygotuj się na trudną rozmowę.

Zdrowie: Nie będziesz w tym tygodniu cieszyć się najlepszym samopoczuciem. Codzienne obowiązki i drobne kłopoty przytłoczą cię tak bardzo, że będziesz pozbawiony sił. Nie będziesz mógł o tym nawet porozmawiać z kimś, kto dobrze by cię zrozumiał.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris