Zamknij

Ten tydzień będzie pełen zaskoczeń. Astrologowie: "Bulwersujące doniesienia mogą nami wstrząsnąć"

04.07.2022 09:40
Kobieta
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy na 4-10 lipca 2022 roku zapowiada, że w najbliższych dniach możemy dowiedzieć się czegoś szokującego. Jak podaje astroserwis.com, powinniśmy mieć się na baczności.

Początek lipca będzie niełatwym okresem dla wszystkich znaków zodiaku. Będziemy mieć spore trudności z tym, by poradzić sobie z emocjami. W sezonie astrologicznego Raka o wiele łatwiej niż zazwyczaj wpaść w trudny do okiełznania stan. W najbliższym czasie z równowagi wyprowadzą nas niespodziewane wiadomości, przez które możemy zacząć się intensywnie zamartwiać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop tygodniowy na 4-10 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Jak wynika z horoskopu na nadchodzący tydzień, istnieje prawdopodobieństwo, że dowiemy się teraz czegoś, czego zupełnie się nie spodziewaliśmy.

Pewne wydarzenia, informacje, bulwersujące doniesienia czy odkrycia mogą nami wstrząsnąć i nas zaszokować - czytamy na astroserwis.com.

Astrologowie radzą, by nie tracić po tym głowy. Powinniśmy jednak poszukać sposobu na to, by wykorzystać to doświadczenie. Jeśli zachowamy spokój, uda nam się skorygować swoje nastawienie do sprawy. Dzięki temu zyskamy szansę coś w niej zmienić.

Informacje, jakie otrzymamy, będą nas szokować przede wszystkim dlatego, że wywołają skojarzenie z pewnymi nieprzepracowanymi doświadczeniami z przeszłości. To jednak szansa na uleczenie starych ran. Jeśli chcemy zamknąć za sobą trudny rozdział i otworzyć się na coś nowego, teraz będziemy mieli ku temu okazję.

Astrologiczna przepowiednia na nadchodzący tydzień

Istotnym tematem w najbliższym czasie będą dla nas oczekiwania wobec innych - szczególnie te, które nie zostały spełnione. Nie będziemy teraz w stanie uciec od prawdy.

Przede wszystkim osoby, które w przeszłości podjęły zbyt wysokie ryzyko i chciały za dużo, muszą teraz liczyć się z nieprzyjemnym, a nawet bolesnym lądowaniem w realiach - podaje astroserwis.com.

Będzie to jednak bardzo dobry moment na wyjaśnienie wszelkich nieporozumień i przeprowadzenie ważnych rozmów. Wszystkie znaki zodiaku zapragną teraz wyrazić to, co naprawdę czują. Zaczniemy doświadczać intensywnych emocji, co może wpłynąć na nasze relacje.

Niektóre więzi okażą teraz o wiele bardziej namiętne niż zwykle. Stanie się to jednak możliwe dopiero wtedy, gdy obie strony zapanują nad swoim lękiem i zapragną wyznać sobie uczucia.

Zamierzacie zaryzykować?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?