Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 listopada do 6 grudnia 2021 roku. Strzelce wzbudzą czyjeś zainteresowanie

26.11.2021 14:06
Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 listopada do 6 grudnia 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 listopada do 6 grudnia 2021 roku - Baran

Barany nie powinny narzucać się osobie, która odeszła od nich dawno temu. W ten sposób narażą się na ból i upokorzenie. Lepiej poszukać kogoś, kto bardziej do nich pasuje i przestać oglądać się za siebie. 

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 listopada do 6 grudnia 2021 roku - Byk

Byki przez cały grudzień będą miały szansę na stworzenie szczęśliwego związku. Muszą jedynie znaleźć w sobie nadzieję i wiarę, że nie zepsują tej relacji. Układ gwiazd im sprzyja, więc wszystko zależy od tego, jak postanowią postąpić. 

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 listopada do 6 grudnia 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta przestaną myśleć o rozrywkach i zamarzą o prawdziwej bliskości. Choć wiedzą, że od dawna jest w ich otoczeniu osoba, która chciałaby z nimi być, postanowią się wstrzymać z zaproszeniem jej na spotkanie. Czy ta nagła nieśmiałość nie wynika przypadkiem z tego, że one także coś poczuły?

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 listopada do 6 grudnia 2021 roku - Rak

Raki w nadchodzących dniach zaczną żałować niedawno wypowiedzianych słów. Jeśli kogoś zraniły albo obraziły, teraz zaczną je dręczyć wyrzuty sumienia. Powinny jednak odczekać jakiś czas z przeprosinami. Druga strona ich teraz nie przyjmie.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 listopada do 6 grudnia 2021 roku - Lew

Lwy nie powinny się zrażać swoimi wcześniejszymi niepowodzeniami na polu uczuciowym. Wystarczy, że będą często się uśmiechać, a od razu zawrócą w głowie osobie, do której skrycie wzdychają. Zamiast wątpić w siebie, lepiej nastroić się optymistycznie.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 listopada do 6 grudnia 2021 roku - Panna

Panny będą miały w tym tygodniu wiele powodów do uśmiechu. Osoba, z którą chciałyby się związać, nareszcie je zauważy. Chociaż pierwsze rozmowy mogą wydawać się dosyć nieśmiałe, warto uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalszy rozwój tej znajomości.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 listopada do 6 grudnia 2021 roku - Waga

Wagi mogą poczuć się niepewnie w relacji z osobą, która jest dla nich ważna. Zaczną się zastanawiać, czy przypadkiem nie są przez nią odrzucane. W rzeczywistości to jedynie wyraz ich wewnętrznych obaw. Jeśli się tak czują, to znak, że czas popracować nad poczuciem własnej wartości.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 listopada do 6 grudnia 2021 roku - Skorpion

Skorpiony najlepiej zrobią, jeśli okażą partnerowi zaufanie, zamiast kontrolować go na każdym kroku. Jeśli tylko dadzą mu szansę pokazać, co potrafi, bardzo pozytywnie się zaskoczą. Wywierając na niego nacisk, mogą doprowadzić do tego, że wszystkie ważne sprawy wymkną mu się z rąk. 

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 listopada do 6 grudnia 2021 roku - Strzelec

Strzelce żyjące bez pary nie muszą się martwić o swoją przyszłość. W tym tygodniu wywołają silne zauroczenie u osoby, która również im się podoba. Istnieje możliwość, że pod koniec miesiąca przestaną już być singlami. 

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 listopada do 6 grudnia 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce powinny w tym tygodniu pójść na kompromis. Choć może im się wydawać, że wcale tak nie jest, partner nieustannie ma na względzie ich dobro i potrzeby. Już w weekend będą miały okazję się o tym przekonać.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 listopada do 6 grudnia 2021 roku - Wodnik

Wodniki, które ostatnio przeżyły spadek nastroju, teraz odzyskają uśmiech na twarzy. Wystarczy, że spędzą weekendowy dzień pod kocem w miłym towarzystwie, a zapomną o smutkach. Odzyskany optymizm pomoże zadbać o komunikację w związku.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 listopada do 6 grudnia 2021 roku - Ryby

Ryby czeka miła niespodzianka ze strony bliskiej osoby. Otrzymają ją jeszcze przed 6 grudnia. Warto więc już teraz zastanowić się nad prezentem, który mogłyby wręczyć partnerowi bez żadnej okazji.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?