Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 września do 3 października 2021 roku. Skorpiony zdobędą wymarzonego partnera

24.09.2021 12:43
Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 września do 3 października 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 września do 3 października 2021 roku - Baran

Barany przekonają się o tym, że można stracić czyjąś miłość. Partner poczuje się zaniedbany i odejdzie. Oskarżanie go o to będzie najgorszym możliwym pomysłem. To przecież nie jego wina, że było mu przykro.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 września do 3 października 2021 roku - Byk

Byki zadbają o bliskie relacje i dzięki temu spędzą wiele przyjemnych wieczorów. Szczególnie nocne rozmowy z ukochaną osobą zapadną im w pamięć. Może najwyższy czas wyznać jej swoje uczucia?

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 września do 3 października 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta wprawią kogoś w irytację. Druga osoba zrobi wszystko, by narzucić im swój punkt widzenia. Gdy zupełnie na to nie zareagują, zostaną oskarżone o egoizm. Nie powinny się tym przejmować.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 września do 3 października 2021 roku - Rak

Raki przestaną się łudzić i liczyć na to, że uda im się wrócić do eks. Zrozumieją, że były partner tylko nimi manipuluje. W rzeczywistości wcale nie planuje wspólnej przyszłości. Po prostu chce miło spędzić czas.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 września do 3 października 2021 roku - Lew

Lwy poczują się przygnębione brakiem słonecznych dni. Nie będą miały ochoty udzielać się towarzysko. Powinny utrzymać kontakt tylko z tymi osobami, którym zależy na ich uśmiechu. 

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 września do 3 października 2021 roku - Panna

Panny będą świetnie zorganizowane i dzięki temu pomimo nawału pracy znajdą mnóstwo czasu dla siebie. Może małe domowe spa? Efekty bardzo spodobają się płci przeciwnej.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 września do 3 października 2021 roku - Waga

Wagi dopadnie głęboki smutek. Poczują się oszukane i wykorzystane przez najbliższe osoby. W ciągu kilku najbliższych dni pojawi się okazja do stworzenia relacji z kimś nowym. To bardzo poprawi im humor.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 września do 3 października 2021 roku - Skorpion

Skorpiony będą w tym tygodniu myślały tylko o sobie. Nie zauważą więc, że swoim zachowaniem ranią partnera. Jego milczenie wcale nie oznacza zgody na postawione warunki. Nie odzywa się, bo jest wściekły.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 września do 3 października 2021 roku - Strzelec

Strzelce mogą w tym tygodniu odkryć, że zaczynają czuć coś więcej do osoby, z którą się przyjaźnią. Jeśli jej o tym teraz powiedzą, zostaną odrzucone. Lepiej jeszcze trochę zaczekać.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 września do 3 października 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce otrzymają tajemniczą wiadomość z miłosnym wyznaniem. Na początku nie będą miały pojęcia, od kogo jest i co oznacza. Pod koniec tygodnia wszystko się jednak wyjaśni.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 września do 3 października 2021 roku - Wodnik

Wodniki nie powinny zapominać, co komuś obiecały. Ktoś od dawna czeka na ich wiadomość. Jeśli go teraz zlekceważą, mogą już nigdy więcej się z nim nie zobaczyć. Lepiej przeprosić za milczenie i zatroszczyć się o tę znajomość.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 września do 3 października 2021 roku - Ryby

Ryby dostaną zaproszenie na romantyczne spotkanie. Nawet jeśli się go zupełnie nie spodziewały, powinny zaryzykować. To może być początek wspaniałej znajomości.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?