Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 roku. Barany czeka gorący romans

23.07.2021 12:45
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 roku - Baran

Barany zaczną otwarcie wyznawać komuś swoje uczucia. Nawet jeśli druga strona początkowo będzie tym onieśmielona, z każdym dniem będzie to na nią działać coraz mocniej. Na spotkaniu w ostatnich dniach lipca nareszcie powie: "tak".

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 roku - Byk

Byki nie powinny bawić się niczyimi uczuciami. Nie będą miały z tego satysfakcji, a zamiast tego dopadną je wyrzuty sumienia. Jeśli im na kimś nie zależy, powinny po prostu się wycofać. 

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 lipca do 1 sierpnia roku - Bliźnięta

Bliźnięta będą wodzić kogoś za nos, jeśli nie przyznają szczerze, że nie mają w planach poważnego związku. Osoba, z którą się spotykają, zupełnie nie zdaje sobie z tego sprawy. W myślach zaplanowała już kilka wspólnych lat.

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 lipca do 1 sierpnia roku - Rak

Raki nie znajdą sposobu, by nakłonić ukochaną osobę do zmiany zdania. Jeśli sobie coś postanowiła, nie będzie chciała negocjować. Lepiej jej odpuścić i zaproponować coś innego.

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 roku - Lew

Lwy doświadczą bliskości, o jakiej dotąd nie marzyły. Ich nowa relacja okaże się zupełnie inna niż wszystkie. Na to spotkanie warto było czekać latami.

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 roku - Panna

Panny postanowią odpocząć od ludzi i nie będą próbowały nawiązywać z nimi kontaktu. Wyjdą z założenia, że jeśli ktoś będzie chciał je znaleźć, zrobi to sam. W weekend otrzymają zaskakującą wiadomość od wielbiciela.

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 roku - Waga

Wagi osiągną mistrzostwo w kokietowaniu partnera. Ich zachowanie doprowadzi go do białej gorączki. Wprowadzą w relacji napięcie, które zacznie ekscytować obie strony do tego stopnia, że nie będą mogły się od siebie oderwać. 

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 roku - Skorpion

Skorpiony nareszcie spotkają kogoś, kto będzie umiał je zrozumieć. Pierwszy raz od dawna przeprowadzą udaną rozmowę. Relacja, która zacznie się od przyjaźni, z biegiem czasu może zamienić się w coś poważnego.

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 roku - Strzelec

Strzelce wzbudzą spore zainteresowanie płci przeciwnej. Ludzie zaczną do nich lgnąć, a one nie będą wiedziały, jak na to zareagować. Wystarczy być sobą. Nic więcej nie trzeba!

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce staną się obiektem czyjejś obsesji. Osoba, której nigdy by o to nie podejrzewały, zacznie myśleć o nich bez przerwy. Lepiej na nią uważać, bo bardzo się zakocha.

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 roku - Wodnik

Wodniki mogą odkryć czyjąś mroczną tajemnicę. Nawet jeśli nie będą miał na to ochoty, powinny powiedzieć wprost, o czym się dowiedziały. W ciągu kilku dni wiele może się zmienić...

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 roku - Ryby

Ryby poczują się niepewnie w relacji z partnerem. W nadchodzących dniach upewnią się jednak co do tego, że mogą mu ufać i są dla niego ważne. Czekają je szczęśliwe chwile.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?