Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 stycznia do 1 lutego 2021 roku. Które znaki zodiaku mają szansę się zakochać?

22.01.2021 15:34
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 stycznia do 1 lutego 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Horoskop miłosny na luty 2021 roku. Sprawdź, co cię czeka

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 stycznia do 1 lutego 2021 - Baran

Zodiakalne Barany mogą spojrzeć krytycznym okiem na swój obiekt westchnień. Warto się zastanowić, czy to był odpowiedni wybór, zanim postanowią zrobić następny krok w tej relacji. Może ten ktoś jednak wcale im się nie podoba?

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 stycznia do 1 lutego 2021  - Byk

Byki będą miały szansę na rozpoczęcie pięknej przyjaźni, która z czasem może przerodzić się w coś więcej. Jednak ważne jest, aby nie wywierać na drugiej osobie zbytniej presji. Początkowo może czuć się onieśmielona zalotami Byka.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 stycznia do 1 lutego 2021 - Bliźnięta

W życiu Bliźniąt nie będzie teraz miejsca na romanse. Zapragną się rozwijać, dbać o siebie i snuć plany na niedaleką przyszłość. Adoratorzy będą im tylko przeszkadzać. Bliźnięta nie znajdą dla nich czasu.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 stycznia do 1 lutego 2021  - Rak

Zodiakalne Raki zaczną bardzo tęsknić za kimś, kogo straciły w ubiegłym roku. Jeśli stało się tak z ich winy, mogą jeszcze spróbować wyjaśnić tę sytuację. Należy jednak zebrać się na odwagę i przeprosić za popełnione błędy. Nie każdy to potrafi.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 stycznia do 1 lutego 2021 - Lew

Lwy, które od dłuższego czasu były przez kogoś adorowane, mogą wreszcie zdecydować się na randkę. Z zaskoczeniem odkryją, że nie było się czego bać. Spotkanie będzie bardzo udane, a Lwom przez chwilę szybciej zabije serce. Stwierdzą, że warto było się przełamać.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 stycznia do 1 lutego 2021 - Panna

Panny skupią się na własnym rozwoju i nie będą się zastanawiać nad miłosnymi sprawami. Nawet nie zauważą, że ktoś przygląda im się niemal każdego dnia. Pod koniec tygodnia zaskoczy je miła propozycja.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 stycznia do 1 lutego 2021 - Waga

Zakochane Wagi poczują się doprowadzone do ostateczności. Pomyślą, że mogą zatrzymać przy sobie partnera jedynie szczerym miłosnym wyznaniem. Niestety część z nich padnie w ten sposób ofiarą manipulacji. Powiedzą "kocham", a usłyszą "pa!".

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 stycznia do 1 lutego 2021 - Skorpion

W życiu Skorpionów pojawi się szansa na prawdziwe, szczere uczucie. Może to być związek oparty na przyjaźni i wzajemnym szacunku. Warto poświęcić czas na poznanie tej osoby. Skorpiony będą miały też okazję nauczyć się nie tylko mówić, ale i słuchać.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 stycznia do 1 lutego 2021  - Strzelec

Zodiakalne Strzelce zaczną myśleć o rodzinie. Coś wywoła w nich tęsknotę za ojcostwem lub macierzyństwem, marzenia o pięknym weselu, zaręczynach, zapewnieniach o miłości mającej trwać do końca życia. Po kilku dniach stwierdzą, że jednak wcale o tym nie marzą. Lepiej nie dzielić się tymi myślami z partnerem, bo powstaną z tego spore nieporozumienia.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 stycznia do 1 lutego 2021 - Koziorożec

Niektórym Koziorożcom może ostatnio brakować zabawy albo przygód. Warto namówić partnera na weekendowy wypad, choćby miał trwać tylko kilka godzin. Także Koziorożcom bez pary przydałaby się randka z dala od miasta, na łonie natury. Zapewni im doskonały humor na cały następny tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 stycznia do 1 lutego 2021 - Wodnik

Zodiakalne Wodniki wpadną na jakiś szalony pomysł i skoncentrują się na nim do tego stopnia, że przestaną zauważać świat, który ich otacza. Jeśli są singlami, nie będzie to stanowiło problemu. Jednak Wodniki w związku będą musiały się tłumaczyć ze swojej postawy.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 stycznia do 1 lutego 2021 - Ryby

Ryby spojrzą na swoje sprawy zupełnie inaczej niż do tej pory. Ich nowe postanowienia pozwolą im poczuć się tak, jakby dopiero teraz zaczynały 2021 rok. Nabiorą nadziei i zaczną się częściej uśmiechać. Komuś bardzo spodoba się ten optymizm...

Zobacz także: Co zauważyłeś na obrazku jako pierwsze? Twój wybór zdradzi, co czeka cię w styczniu

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?