Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku. Wodniki mogą stracić bliską osobę

22.04.2022 13:24
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku - Baran

Barany powinny rozejrzeć się za nowym obiektem westchnień. Osoba, która im się podoba, zupełnie się nie nadaje do poważnego związku. Już niedługo poczują się silnie rozczarowane relacją z nią.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku - Byk

Byki mogą mieć tendencję do pogrążania się we wspomnieniach. Zaczną żyć przeszłością i postanowią unikać myśli o tym, co dopiero się wydarzy. Przeraża je to, że to one same muszą o tym zdecydować. Jeśli nie wezmą odpowiedzialności za swoje sprawy, ktoś dokona wyboru w ich imieniu.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta będą próbowały flirtować z wieloma osobami naraz, jednak nie przyniesie to pożądanego rezultatu. Ich serce cały czas bije dla kogoś, o kim z całej siły starają się zapomnieć. Pod koniec tygodnia tęsknota nie będzie dawać im spokoju. Czas wreszcie wysłać wiadomość z wyznaniem.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku - Rak

Raki powinny zadać sobie pytanie, ile razy zamierzają dać szansę osobie, która od wielu tygodni oszukuje je w ten sam sposób. Gdyby ta znajomość miała się rozwinąć, już dawno by się to stało. Druga strona od początku roku używa wymówek, które brzmią niemal identycznie. Teraz dodatkowo się okaże, że wcale nie są one szczere.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku - Lew

Lwy pod wpływem zbliżającego się zaćmienia Słońca zaczną cierpieć na bezsenność. W nocy będą dopadały je wizje, które skutecznie zepsują im nastrój. Mogą w tym tygodniu podejrzewać bliskich o kłamstwa i manipulacje, ale w wielu przypadkach będą się mylić. Lepiej nie wygłaszać teraz żadnych oskarżeń.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku - Panna

Panny poczują ból związany z odrzuceniem, nawet jeśli osoba, na której im zależało, odeszła dawno temu. Teraz pojawi się okazja, by raz na zawsze przepracować tę życiową lekcję i się od niej uwolnić. Wystarczy wybaczyć byłemu partnerowi w myślach. Wtedy bolesne wspomnienia przestaną dręczyć Panny po nocach.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku - Waga

Wagi zaczną przeczuwać, że ich życie zmierza ku lepszemu. Nabiorą co do tego pewności, jeśli zadbają teraz o dietę i ćwiczenia fizyczne, a także zrobią wiosenny przegląd szafy. W pewnym momencie spojrzą w lustro i poczują, że coraz bardziej się sobie podobają.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku - Skorpion

Skorpiony pogodzą się z osobą, za którą od dawna tęskniły. Jedna miła rozmowa całkowicie zmieni atmosferę w relacji i pomoże zaplanować wspólną przyszłość. Warto zaproponować weekendową wycieczkę za miasto.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku - Strzelec

Strzelce powinny sobie uświadomić, że nigdy nie wyjaśnią nieporozumień z bliską osobą, jeśli nie powiedzą jej, co sprawiło im przykrość. Nie warto robić dobrej miny do złej gry. Brak szczerości wobec partnera obróci się przeciwko nim.

Horoskop tygodniowy miłosny od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce wykażą się inicjatywą i zaimponują tym partnerowi. Ich pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę. Wspólne działania zbliżą je do ukochanej osoby, a także zaimponują przyjaciołom. Warto podjąć ryzyko i zacząć gonić marzenia.

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 kwietnia 2022 roku - Wodnik

Wodniki będą żałować swojego zachowania wobec kogoś, kto w żaden sposób nie zasłużył na złe traktowanie. Jeśli nie znajdą sposobu na to, by im to wynagrodzić, stracą tę osobę na zawsze. Czuje się teraz wykorzystana i odtrącona.

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 kwietnia 2022 roku - Ryby

Ryby wykażą się nadzwyczajnym spokojem i łagodnością. Ludzie, którzy żyją teraz pod wpływem silnego stresu, w ich obecności odzyskają dobry nastrój. Jedna osoba może docenić to tak bardzo, że zapragnie umówić się na romantyczne spotkanie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?