Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny od 22 lutego do 1 marca 2021 roku. Sprawdź, co cię czeka

19.02.2021 15:41
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny od 22 lutego do 1 marca 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku boją się bliskości. Mogą zniknąć bez wyjaśnienia

Horoskop tygodniowy miłosny od 22 lutego do 1 marca 2021 - Baran

Barany będą miały problemy, jeśli w tym tygodniu nie powstrzymają się przed zrobieniem komuś awantury. Ich oskarżenia okażą się bezpodstawne, a partner już nigdy im nie zaufa. Warto spróbować się uspokoić i po prostu uważnie obserwować sytuację.

Horoskop tygodniowy miłosny od 22 lutego do 1 marca 2021  - Byk

Byki będą budować swoją relację powoli, ale z wyczuciem. Zaczną myśleć o wspólnym mieszkaniu, ślubie albo spłodzeniu potomka. Wieczory będą wypełnione czułościami i wspólnym planowaniem przyszłości.

Horoskop tygodniowy miłosny od 22 lutego do 1 marca 2021 - Bliźnięta

Bliźnięta zabiorą kogoś na niezapomnianą randkę. Znajdą sposób na to, by w dobie pandemii świetnie spędzić czas z dala od domu. Wystarczy wsiąść w samochód i pojechać kilkanaście kilometrów dalej, by przeżyć wspaniałą przygodę.

Horoskop tygodniowy miłosny od 22 lutego do 1 marca 2021  - Rak

Zodiakalne Raki nauczą się mówić o emocjach z perspektywy zdrowego rozsądku. Choć będzie to dla nich trudne, szybko się przekonają, że warto było zrezygnować z marzeń. Realność jest przyziemna i nie zawsze pozwala poczuć motylki w brzuchu, ale prawdziwe relacje są najtrwalsze.

Horoskop tygodniowy miłosny od 22 lutego do 1 marca 2021- Lew

Lwy pozwolą się adorować i rozpieszczać. Nie powinny wychodzić z inicjatywą, bo poczują się wtedy niepewnie. Partner chce się wykazać, więc warto mu na to pozwolić i po wszystkim okazać mu wdzięczność.

Horoskop tygodniowy miłosny od 22 lutego do 1 marca 2021- Panna

Panny będą bardzo rozczarowane rozmową, którą przeprowadzi z nimi ukochana osoba. Uświadomią sobie wtedy, że od dawna tkwiły w błędzie. Nie warto jednak grozić rozstaniem. Wystarczy spokojnie przedstawić swój punkt widzenia.

Horoskop tygodniowy miłosny od 22 lutego do 1 marca 2021 - Waga

Zodiakalne Wagi zatęsknią za byłą miłością. Popełnią duży błąd, jeśli postanowią odnowić z nią kontakt. Skończy się to jedynie łzami. Rozdrapywanie ran lepiej zostawić za sobą. Zbliża się wiosna i niedługo pojawi się szansa, by poznać nowego partnera.

Horoskop tygodniowy miłosny od 22 lutego do 1 marca 2021 - Skorpion

Skorpiony będą zazdrosne. Wyobraźnia zacznie im podpowiadać scenariusze, przez które ciężko będzie zasnąć w nocy. Mimo to oskarżanie partnera o zdradę nie będzie w żaden sposób usprawiedliwione. Obrazi się, jeśli usłyszy jakieś pretensje, i będzie miał słuszność.

Horoskop tygodniowy miłosny od 22 lutego do 1 marca 2021- Strzelec

Zodiakalne Strzelce w tym tygodniu postanowią skupić się na pracy. Jeśli przez kilka dni nie będą myśleć o romansach, uda im się po jakimś czasie spojrzeć na swoje sprawy z zupełnie nowego punktu widzenia. Przerwa w kontaktach z bliską osobą też bardzo im posłuży.

Horoskop tygodniowy miłosny od 22 lutego do 1 marca 2021- Koziorożec

Koziorożce wpadną na doskonały pomysł, który natychmiast zapragną wcielić w życie. Partner początkowo może mieć do niego sceptyczny stosunek. Nie warto tracić entuzjazmu, bo szybko da się przekonać. Odrobina szaleństwa poprawi humor wam obojgu.

Horoskop tygodniowy miłosny od 22 lutego do 1 marca 2021- Wodnik

Zodiakalne Wodniki będą szczęśliwie zakochane, jednak na początku tygodnia mogą jeszcze odczuwać niepewność co do swojej relacji. Nie ma sensu się tym zamartwiać, bo ten nastrój szybko minie. Ukochana osoba okaże się mądra i wyrozumiała.

Horoskop tygodniowy miłosny od 22 lutego do 1 marca 2021- Ryby

Zodiakalne Ryby postanowią zaskoczyć kogoś, z kim się spotykają. Zrobią coś, czego nikt się po nich nie spodziewał. Zaimponują drugiej stronie swoją odwagą i otwartością. Pokażą, że można się z nimi świetnie bawić.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?