Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 9-16.11 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

06.11.2020 14:18
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień podpowie, czy w najbliższych dniach czekają nas gorące wieczory, czy zamiast tego powinniśmy zwątpić w wierność naszych partnerów. Sprawdź, co szykują dla ciebie gwiazdy!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

W tym tygodniu wyjdzie na jaw czyjaś dobrze skrywana tajemnica. Barany odkryją, że ludzie nie zawsze są tacy, jakimi się wydają. To cię nauczy, żeby nie oceniać ich pochopnie. Wstrzymaj się z komentarzami przez kilka dni, zanim nie dowiesz się wszystkiego.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byki odzyskają kontakt z dawno nie widzianymi przyjaciółmi. Może się okazać, że brakowało wam siebie nawzajem. Teraz jednak zaczniecie ze sobą rozmawiać inaczej... Ale może właśnie tego chcieliście od zawsze? Odważnie wyrażajcie swoje pragnienia!

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Ostatnio łatwo tracicie zapał i razem z wami tracą go również wasi adoratorzy. Jeśli będziecie cały czas narzekać, zniechęcicie do siebie każdego. Zastanówcie się, co wam tak psuje humor. I zróbcie coś z tym! Bliźnięta słyną przecież ze swojego poczucia humoru.

Horoskop tygodniowy - Rak

Z tęsknoty za byłą miłością możecie w tym tygodniu zrobić coś, czego później będziecie żałować. Postarajcie się zapanować nad swoimi emocjami, drogie Raki. Jeśli w weekend zamierzacie pić alkohol, oddajcie swój telefon najlepszej przyjaciółce.

Horoskop tygodniowy - Lew

Nie od dziś wiadomo, że Lwy najbardziej pociąga to, kiedy są adorowane. Uwielbiacie, kiedy ktoś nie może przestać się w was wpatrywać. Kiedy ktoś się upiera, że musi was mieć... W tym tygodniu przeżyjecie właśnie coś takiego. Trudno będzie wam nad sobą zapanować.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna powinna wyciągnąć wnioski z tego, co wydarzyło się w przeszłości i dostosować je do obecnej sytuacji. Jeśli byłeś/aś zbyt niezależny/a, okaż więcej czułości. Jeśli się narzucałeś/aś, teraz zachowuj się swobodnie. To, czy ten tydzień będzie udany, zależy tylko od ciebie. Przygotuj się na miłosny test.

Horoskop tygodniowy - Waga

Jeśli w ciągu ostatnich kilku tygodni zerwaliście bez słowa jakąś znajomość, teraz dopadną was wyrzuty sumienia. Wieczorami czujecie się samotnie, wracają letnie wspomnienia... Chcecie odzyskać tę osobę? Trzeba ją szczerze przeprosić, drogie Wagi. Nie ma innego wyjścia.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Osoba, którą kochacie, wreszcie zacznie doceniać wszystko, co dla niej zrobiliście. Wasze relacje w tym tygodniu znacznie się poprawią. Spędźcie razem trochę czasu w domu, rozmawiając pod kocykiem przy ciepłej herbacie. Pokażcie jeszcze raz, że nikt nie potrafi zaopiekować się drugą osobą jak Skorpion.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Nie musisz zawsze tryskać energią, a poprawianie innym humoru to nie jest twój obowiązek. Entuzjazm Strzelca musi być naturalny. Nie pozwalaj się traktować tak, jakbyś był/a ładowarką, do której ludzie podłączają swoje smartfony. Kiedy potrzebujesz pobyć sam/a i odpocząć, miej odwagę o tym powiedzieć.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W tym tygodniu o wiele bardziej niż zwykle docenisz obecność swojego partnera. Czy zrobi coś specjalnego? Przyniesie jakiś prezent? Nie! To tobie otworzą się oczy. Zrozumiesz, że mając tę osobę przy sobie, jesteś najszczęśliwszy/a na świecie. Samotne Koziorożce odkryją, że mają wielbicieli.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Za dużo myślisz, Wodniku! Sprawa, nad którą tyle się zastanawiasz, jest o wiele mniej skomplikowana, niż ci się wydaje. Jak tak dalej pójdzie, dostaniesz obsesji na punkcie osoby, której nawet dobrze nie poznałeś/aś. Sport i ruch na świeżym powietrzu pomogą ci zapomnieć.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Nie trać nadziei, jeśli od dawna nie udało ci się spotkać kogoś, z kim można stworzyć związek. Miłość to nie wyścigi. Cierpliwie czekaj, sprawdzając w tym czasie, czy odpowiednio dbasz o siebie. Rozpieszczaj się, Rybko! Kiedy ostatnio zrobiłeś/aś dla siebie coś miłego?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?