Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-15 marca 2021 roku. Sprawdź, co cię czeka

05.03.2021 15:41
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-15 marca 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Horoskop miłosny na marzec 2021 roku. Sprawdź, co cię czeka

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące wydarzenia, przeczytaj swój horoskop miłosny na nadchodzący tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-15 marca 2021 - Baran

W życiu Baranów szykuje się przełom. Najbliższe dwa tygodnie zapowiadają zmiany - może to oznaczać zarówno rozstanie, jak i rozpoczęcie nowego związku. Pod koniec marca pojawi się uczucie pewności, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-15 marca 2021 - Byk

Byki nabiorą nieśmiałości w wyrażaniu uczuć. Jeśli ukochana osoba nie będzie umiała tego zrozumieć, warto rozważyć, czy związek ma przyszłość. W relacjach, które mają solidny fundament, doprowadzi to natomiast do pięknej i szczerej rozmowy.

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-15 marca 2021 - Bliźnięta

Bliźnięta poczują się zagubione i nie będą umiały odpowiedzieć sobie na pytanie, czego naprawdę chcą. Warto zwrócić się o pomoc do przyjaciół, którzy pomogą znaleźć odpowiednie wskazówki. Lepiej nie podejmować decyzji samodzielnie.

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-15 marca 2021 - Rak

Zodiakalne Raki popełnią poważny błąd, jeśli postanowią teraz zakończyć ważną znajomość pod wpływem emocji. Zamiast zakładać z góry, co myśli druga osoba, powinny ją o to zapytać. Mogą się mylić w ocenie sytuacji.

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-15 marca 2021 - Lew

Zakochane Lwy zaczną odczuwać obawy związane z zachowaniem partnera. Będzie to związane z bolesnymi wspomnieniami z przeszłości. Warto wyznać to bliskiej osobie. Wykaże się zrozumieniem i troską.

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-15 marca 2021 - Panna

Panny nie będą wiedziały, w jaki sposób mają się zachować, dopóki nie uporządkują swojego życia. Jeśli do ich codzienności wkradł się chaos, muszą w pierwszej kolejności nad nim zapanować. Kiedy już im się to uda, o wiele łatwiej będzie określić, jaki cel chcą sobie postawić.

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-15 marca 2021 - Waga

Wagi mogą w tym tygodniu odkryć, że w sprawach miłosnych zdrowy rozsądek ma czasem niewiele do powiedzenia. Trzeba będzie podjąć ryzyko i dać się ponieść emocjom. Zdarzenia, które będą miały teraz miejsce, staną się pięknymi wspomnieniami. Wagi będą do nich wracać jeszcze przez wiele lat.

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-15 marca 2021 - Skorpion

Skorpiony będą miały wszystkiego dosyć. Z dnia na dzień mogą czuć się coraz bardziej osamotnione. Zanim jednak zaczną narzekać na to, że nikt do nich nie pisze i nie dzwoni, powinny się zastanowić, kiedy ostatni raz zrobiły dla kogoś coś miłego.

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-15 marca 2021 - Strzelec

Zodiakalne Strzelce zrezygnują ze znajomości, która od początku roku sprawia im jedynie ból. Dojdą do wniosku, że są warte o wiele więcej. Będzie to bardzo słuszna decyzja, bo dzięki temu uda im się wreszcie zauważyć pewną miłą osobę w swoim otoczeniu.

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-15 marca 2021 - Koziorożec

Koziorożce w nadchodzącym tygodniu będą bardzo lubiane i wywołają uśmiech na wielu twarzach. Jeśli szukają miłości, mają teraz spore szanse na to, by ją spotkać. Nie muszą zupełnie nic zmieniać w swoim wyglądzie czy zachowaniu. Wystarczy, że będą sobą.

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-15 marca 2021 - Wodnik

W życiu zodiakalnych Wodników pojawi się zwątpienie związane z bliską relacją uczuciową. Trzeba będzie podjąć decyzję o tym, czy nadal w nią inwestować. Lepiej nie podejmować jej pochopnie i dać sobie trochę czasu. Dobrym pomysłem będzie przeprowadzenie szczerej rozmowy z partnerem.

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-15 marca 2021 - Ryby

Ryby będą zauroczone z wzajemnością, jednak dopadnie je niepewność. Nagle zaczną się zastanawiać, czy rzeczywiście zasługują na to uczucie. Zamiast doszukiwać się w sobie wad, powinny skupić się na swoich zaletach. Druga osoba doskonale wie, dlaczego chce spędzać wieczory właśnie z zodiakalną Rybą.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?