Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-14 grudnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

04.12.2020 15:21
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Pozornie czeka nas spokojny tydzień, bo na niebie nie będzie się działo nic szczególnego. Jednak niewiele czasu dzieli nas od bardzo intensywnych zjawisk, które będą miały miejsce w tym miesiącu. Za 7 dni czeka nas Nów Księżyca w ognistym znaku Strzelca w połączeniu z całkowitym zaćmieniem Słońca, a kilka dni później będzie miała miejsce pierwsza od 400 lat koniunkcja Jowisza i Saturna. Ten tydzień to cisza przed burzą. Wiele znaków zodiaku to odczuje!

Zobacz także: 14 grudnia na niebie pojawi się niesamowite i tajemnicze zjawisko. Dlaczego warto go wypatrywać?

Horoskop tygodniowy miłosny dla wszystkich znaków zodiaku

Czego powinniśmy się spodziewać w tym tygodniu? Przekonaj się, co czeka cię w najbliższym czasie!

Horoskop tygodniowy - Baran

Czas podjąć działania, które przybliżą cię do celu. Długo czekałeś/aś na odpowiedni moment i oto jest! Właśnie teraz masz szansę spełnić swoje największe pragnienia dotyczące miłości. Szczególnie pod koniec tygodnia będziesz mieć najlepsze pomysły. W życiu Baranów zaczyna się czas intensywnych zmian, który potrwa do 21 grudnia. Weź sprawy w swoje ręce! 

Horoskop tygodniowy - Byk

W tym tygodniu spojrzysz na swoje relacje z zupełnie innej perspektywy niż zwykle. Zaczniesz dostrzegać, co czuje bliska ci osoba i nauczysz się z nią o tym rozmawiać. Kiedy zobaczy, jak bardzo ci na niej zależy, znów otworzy się na intymność między wami i da ci dowód swojego zaufania. Nie będziesz żałować, że na chwilę zrezygnowałeś/aś dla niej z legendarnego uporu Byka.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Ludzie wokół zaczynają cię irytować - tym bardziej, że masz wrażenie, jakbyś znał/a ich myśli. Układ planet sprawia, że nikomu teraz nie ufasz, drogi Bliźniaku. Zajmij partnera ciekawą rozmową i nie odsłaniaj swoich emocji. Jeśli to zrobisz, wyjdą z tego nieporozumienia, których długo nie będzie można wyjaśnić.

Horoskop tygodniowy - Rak

Nie próbuj za wszelką cenę postawić na swoim. W ten sposób wygrasz bitwę, ale przegrasz wojnę. Twoje uczucia szybko się teraz zmieniają, więc za kilka dni możesz bardzo żałować tego, co dzisiaj powiesz. Osoba, która cię kocha, czuję się niedoceniona i ma wrażenie, że walczysz z nią tylko dla zasady. Co ty chcesz udowodnić, drogi Raku?

Horoskop tygodniowy - Lew

Lwy, które są bez pary, w tym tygodniu będą w bardzo złym nastroju. Chęć podsumowania minionego roku sprawi, że nagle dojdziesz do wniosku, że wszyscy cię zostawili lub wykorzystali. Głębokie uczucie rozczarowania będzie utrudniało pracę, wykonywanie codziennych czynności i zasypianie. Nie wiesz jeszcze, że to wszystko ma głębszy sens. Podczas Nowiu Księżyca zrozumiesz, co musi się teraz stać. I znowu się uśmiechniesz!

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Lwa? Rozpal jego płomień!

Horoskop tygodniowy - Panna

Twój partner lub osoba, z którą coś cię łączy, zacznie się w tym tygodniu zachowywać w tak irracjonalny sposób, że nawet ci się nie będzie chciało z nim/nią kłócić. Wiesz, że ta gra jest niewarta świeczki i że wygrasz ją, jeśli... wcale nie będziesz reagować. Panno, nie daj się w to wciągnąć! Zamiast tego zajmij się czymś przyjemnym.

Horoskop tygodniowy - Waga

Spotykałeś/aś się w tym roku z jakąś osobą, co do której żywiłeś/aś pewne nadzieje, jednak nic z tego nie wyszło? Są szanse, że w tym tygodniu oboje znowu zaczniecie o sobie myśleć. Jednak pamiętaj, droga Wago, żeby tym razem szczerze mówić o swoich uczuciach i niczego nie ukrywać. Pokaż, że teraz już potrafisz otworzyć swoje serce. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Czasami najlepsze, co możemy zrobić dla miłości, to odejść. Jeśli to naprawdę jest miłość, wytrzyma każdą próbę i niedługo znowu się połączycie. To ważne, żeby postawić sobie teraz granice i odważnie powiedzieć, że coś nie działa tak, jak powinno. Każdy związek wymaga świadomej pracy. Pokaż, że jesteś na nią gotowy, Skorpionie.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Wsparcie przyjaciół sprawi, że odzyskasz energię i nabierzesz nadziei na przyszłość. Przez kolejne tygodnie trwania sezonu Strzelca będziesz już o wiele weselszy/a. Czas przestać rozpamiętywać nieudane związki i zacząć marzyć! Niedługo, 14 grudnia, będzie miał miejsce Nów w twoim znaku. Do tego czasu stwórz sobie wyobrażenie osoby, która najbardziej do ciebie pasuje.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Pojawisz się w tym tygodniu w czyichś wspomnieniach i ni stąd, ni zowąd sam/a wrócisz myślami do przeszłości. Przypomnisz sobie o czymś, co kiedyś było dla ciebie najważniejsze w sprawach uczuciowych. Dlaczego już nie jest, Koziorożcu? Zastanów się, jak wyglądałoby dzisiaj twoje życie uczuciowe, gdybyś wrócił/a do czegoś, co dawniej cię uszczęśliwiało.

Zobacz także: Jak podrywa Wodnik? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Nie wydawaj teraz za dużo pieniędzy, bo do końca miesiąca możesz być bez grosza. Postaraj się powstrzymać, bo grudzień będzie pełen niespodzianek i mogą cię czekać nieprzewidziane wydatki. Na przykład... zupełnie nagle, na chwilę przed świętami Bożego Narodzenia, możesz przestać być singlem. Wodniki w związkach mogłyby trochę częściej myśleć o potrzebach partnera!

Horoskop tygodniowy - Ryby

Według prawa przyciągania wszystko, co do nas należy, zmierza w naszą stronę. Ktokolwiek jest ci pisany, nieświadomie układa swoje życie tak, by kiedyś stanąć na twojej drodze. Ta zasada dotyczy także przyjaźni - czy masz już podobne doświadczenia? Jeśli tak, uwierz, Rybko, że twoja druga połówka tęskni do ciebie tak samo jak ty do niej.

Zobacz także: Zodiakalne Ryby w sypialni. Jakimi są kochankami?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?