Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-13 czerwca 2021 roku. Byki usłyszą miłosne wyznanie

02.06.2021 15:23
Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-13 czerwca 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące wydarzenia, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-13 czerwca 2021 roku - Baran

Barany powinny wysłuchać wyjaśnień, zanim kogoś osądzą. Szczególnie, jeśli dopiero co poznały tę osobę. Lepiej zapytać, co ktoś ma na myśli, zamiast zakładać cokolwiek z góry.

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-13 czerwca 2021 roku - Byk

Byki są dla kogoś ważne i niedługo się o tym dowiedzą. Jeśli tylko obdarzą tę osobę zaufaniem, ona też im zdradzi, co naprawdę czuje. To może być przełomowy moment w relacji.

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-13 czerwca 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta będą chciały zrobić na kimś wrażenie, więc mogą opowiedzieć lekko podkoloryzowaną historię. Druga osoba niestety szybko pozna prawdę. Efekt będzie wtedy odwrotny do zamierzonego...

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-13 czerwca 2021 roku - Rak

Raki poczują się zagubione i nie będą wiedziały, co dalej myśleć o swojej przyszłości. Zamiast zgadywać, jakie są uczucia bliskiej osoby, wystarczy ją o to zapytać. Szczera rozmowa wyjaśni wszystko.

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-13 czerwca 2021 roku - Lew

Lwy powinny zacząć zapamiętywać sny, bo może się w nich pojawić prorocza wizja. Warto wiedzieć, czego ona dotyczy. Może czas sobie powróżyć? Karty tarota doradzą, jak osiągnąć cel.

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-13 czerwca 2021 roku - Panna

Panny przestaną się martwić. Nagle uświadomią sobie, że połowa problemów, którymi się stresowały, istniała tylko w ich głowie. Nareszcie będą miały dobry nastrój. Promienny uśmiech przyciągnie spojrzenia płci przeciwnej.

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-13 czerwca 2021 roku - Waga

Wagi odkryją, że drugiej osobie zależy na nich o wiele bardziej niż się tego spodziewały. Miłosne wyznanie będzie dla nich ogromnym zaskoczeniem. Nawet jeśli poczują się tym onieśmielone, nie powinny uciekać przed konfrontacją.

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-13 czerwca 2021 roku - Skorpion

Skorpiony odzyskają czyjeś zaufanie, gdy przestaną nieustannie krytykować wady swoich najbliższych. Powinny wstrzymać się z przykrymi komentarzami, a wszystko będzie dobrze.

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-13 czerwca 2021 roku - Strzelec

Strzelce będą rozpamiętywać dawne porażki. Za sprawą Merkurego zaczną skupiać się na tym, co do tej pory im w życiu nie wyszło. Powinny wyciągnąć wnioski i ułożyć plany na przyszłość, zamiast pogrążać się w smutku.

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-13 czerwca 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce muszą odpocząć, bo w przeciwnym wypadku trudno będzie im się porozumieć z osobą, na której najbardziej im zależy. Powinny nazwać sprawy po imieniu, bo w przeciwnym wypadku zostaną zinterpretowane inaczej niż tego chciały.

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-13 czerwca 2021 roku - Wodnik

Wodniki będą sprawiedliwie ocenione. Jeśli bliska osoba mogła na nie liczyć w ciągu ostatnich kilku tygodni, teraz spotka je za to wdzięczność. Ci, którzy wyrządzili komuś krzywdę, nie unikną kary.

Horoskop tygodniowy miłosny na 7-13 czerwca 2021 roku - Ryby

Ryby powinny przeznaczyć nadchodzące dni na przemyślenia. Zanim wyjawią komuś swoje uczucia, powinny się upewnić co do tego, czego tak naprawdę chcą. Kiedy ich życzenia się spełnią, mogą nagle zacząć żałować swoich pragnień.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?