Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 6-12 grudnia 2021 roku. Skorpiony pogodzą się z eks

03.12.2021 13:08
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 6-12 grudnia 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 6-12 grudnia 2021 roku - Baran

Barany wpadną w agresję i obrażą kogoś, w kim są zakochane. Nie zapanują nad sobą, przez co przyszłość relacji stanie pod znakiem zapytania. Druga strona będzie chciała od nich uciec i lepiej jej teraz nie zatrzymywać. Przeprosiny powinny być przemyślane. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 6-12 grudnia 2021 roku - Byk

Byki będą musiały się teraz pożegnać z osobą, która czuje się przez nie zraniona. W tym miesiącu zupełnie nic się nie da z tym zrobić. Szansa na odzyskanie kontaktu pojawi się dopiero w marcu.

Horoskop tygodniowy miłosny na 6-12 grudnia 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta pod koniec tygodnia mogą wpaść w zwątpienie. Nagle dojdą do wniosku, że tęsknią za osobą, na której niedawno zupełnie im nie zależało. Jeśli spróbują ją odzyskać, może się okazać, że nie ma już ochoty się z nimi spotkać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 6-12 grudnia 2021 roku - Rak

Raki zaczną przeczuwać, że partner od dawna je oszukuje i ukrywa przed nimi ważne informacje na temat wspólnego życia. Może się okazać, że to prawda. Jednak zanim padną oskarżenia, warto zgromadzić dowody. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 6-12 grudnia 2021 roku - Lew

Lwy popełnią błąd, jeśli pochopnie ocenią nowo poznaną osobę. O wiele lepiej dać znajomości czas, by mogła się rozwinąć. Nie ma sensu z niczym się spieszyć. Ze spokojnym sercem o wiele łatwiej będzie podjąć odpowiednią decyzję w sprawie przyszłości.

Horoskop tygodniowy miłosny na 6-12 grudnia 2021 roku - Panna

Panny nie powinny teraz dzielić się z nikim swoimi przemyśleniami. Kiedy zauważą coś istotnego, mogą wykorzystać tę sytuację i z biegiem czasu odkryć jeszcze więcej. Dzięki temu dowiedzą się, kto mówił prawdę, a kto od początku coś ukrywał.

Horoskop tygodniowy miłosny na 6-12 grudnia 2021 roku - Waga

Wagi przeżyją bolesne rozczarowanie. Ktoś, z kim chciały się związać, nie będzie nawet zainteresowany rozmową. Zamiast się załamywać, powinny jednak uzbroić się w cierpliwość. Za jakiś czas ich wymarzony partner sam zacznie o nie zabiegać. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 6-12 grudnia 2021 roku - Skorpion

Skorpiony przez cały miesiąc będą miały szansę na nawiązanie kontaktu z byłym partnerem. Mogą się z nim pogodzić i przebaczyć mu lub uzyskać przebaczenie. Niezależnie od tego, jak bolesne były zdarzenia z przeszłości, teraz uda się o nich zapomnieć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 6-12 grudnia 2021 roku - Strzelec

Strzelce powinny postawić na otwartą komunikację. Jeśli nauczą się mówić jasno, czego pragną i na czym im zależy, bliska osoba będzie wiedziała, jak nie sprawić im zawodu. W przeciwnym wypadku może bardzo się pomylić.

Horoskop tygodniowy miłosny na 6-12 grudnia 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce staną się obiektem czyjejś zazdrości. Nie powinny się tym przejmować, bo nie są niczemu winne. Jeśli ktoś chce im teraz zaszkodzić, z całą pewnością mu się to nie uda. Zamiast zwracać na niego uwagę, lepiej skupić się na własnym szczęściu. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 6-12 grudnia 2021 roku - Wodnik

Wodniki mogą w najbliższych dniach odrzucić czyjeś zaloty. W przyszłym roku będą bardzo tego żałować, bo wybór wcale nie okaże się słuszny. Ta osoba zasługuje na to, żeby dać jej szansę.

Horoskop tygodniowy miłosny na 6-12 grudnia 2021 roku - Ryby

Ryby powinny uważać na natarczywych adoratorów. Jeśli dadzą teraz komuś choćby cień nadziei, mogą doprowadzić do tego, że ta osoba dostanie na ich punkcie prawdziwej obsesji. Warto od początku stawiać sprawę jasno. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?