Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-12 kwietnia 2021 roku. Sprawdź, co cię czeka

02.04.2021 12:23
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-12 kwietnia 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym.

Kto może być spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Horoskop partnerski. Te znaki zodiaku tworzą najbardziej dobrane pary

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące wydarzenia, przeczytaj swój horoskop miłosny na nadchodzący tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-12 kwietnia 2021 - Baran

Barany dowiedzą się w tym tygodniu czegoś nowego o swoim partnerze. Będą zaskoczone jego zachowaniem albo podjętą przez niego decyzją. Nie powinny reagować przedwcześnie. Poczują się niesprawiedliwie ocenione.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-12 kwietnia 2021 - Byk

Byki poznają kogoś, kto będzie chciał zawrócić im w głowie. Warto dać tej osobie szansę, bo z biegiem czasu może się okazać, że będzie z tego szczęśliwy związek. Dla niektórych Byków ta znajomość to szansa na założenie rodziny.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-12 kwietnia 2021 - Bliźnięta

Bliźnięta poznają kogoś, z kim będą mogły się dobrze zabawić. Z czasem jednak odkryją, że mają ochotę na coś więcej. Powinny jak na razie zachować tę informację dla siebie. Dopiero w maju pojawi się okazja do rozmowy na temat uczuć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-12 kwietnia 2021 - Rak

Raki nabiorą pewności siebie i pokażą partnerowi, że znają swoją wartość. Zaczną dbać o siebie i odnowią kontakt z dawno niewidzianymi ludźmi. Ukochana osoba poczuje się trochę zazdrosna.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-12 kwietnia 2021 - Lew

Lwy będą działać z odwagą i zdecydowaniem. W ich życiu rozpocznie się wspaniały czas. Kiedy stworzą związek z ukochaną osobą, nie będą chciały się nią z nikim dzielić. Nadchodzące tygodnie zapowiadają się bardzo romantycznie.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-12 kwietnia 2021 - Panna

Panny, spojrzą na świat optymistycznie. Najbliższa im osoba sprawi, że poczują się kochane i docenione. Mogą otrzymać niespodziewany prezent albo przeczytać wiadomość, która całkowicie zmieni ich podejście do tej relacji.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-12 kwietnia 2021 - Waga

Wagi przestaną się zamartwiać i nabiorą więcej luzu. Wszystkie ich problemy rozwiążą się same. W odzyskaniu psychicznej równowagi pomogą spacery na łonie natury. Po spędzeniu paru godzin na świeżym powietrzu o wiele łatwiej będzie rozmawiać z ukochaną osobą bez zdenerwowania.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-12 kwietnia 2021 - Skorpion

Skorpiony postanowią zaryzykować i otworzyć się na miłość. Kiedy uświadomią sobie, że jest ona odwzajemniona, mogą zdecydować się na związek, nawet jeśli planowały spędzić ten rok w samotności. To będzie dobra decyzja i nigdy nie będą jej żałować.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-12 kwietnia 2021 - Strzelec

Strzelce mogą w tym tygodniu zrobić coś, czego się po sobie nie spodziewały. Nagle zdecydują, że chcą podjąć ryzyko. Warto zaszaleć, bo układ planet im sprzyja. Słońce w znaku ognistego Barana zachęca do tego, by działać z entuzjazmem. Uda się osiągnąć cel.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-12 kwietnia 2021 - Koziorożec

Koziorożce będą miały powody do uśmiechu. Wiosna zapowiada się cudownie. Nie pojawią się teraz żadne problemy, którymi będą musiały się zajmować. W ich relacji uczuciowej wszystko ułoży się tak wspaniale, że aż trudno będzie im w to uwierzyć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-12 kwietnia 2021 - Wodnik

Wodniki zaczną teraz nowy etap w swoim życiu miłosnym. Nareszcie uda im się zapomnieć o dawnych niepowodzeniach. Dla singli oznacza to miłe randki, a dla osób będących w związku - rozkwit uczuć i snucie wspólnych planów na przyszłość.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-12 kwietnia 2021 - Ryby

Ryby będą myślały o bliskiej osobie z niepokojem. Ich związek przestanie się rozwijać, co wywoła nerwową atmosferę. Jedna ze stron może wywierać presję i nerwowo dopytywać o to, dokąd zmierza ta relacja. Może z tego wyniknąć awantura, która oczyści atmosferę.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?