Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 września 2022 roku. Wagi powinny zachować czujność

02.09.2022 12:04

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 września 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 września 2022 roku - Baran

Barany będą adorowane przez kogoś, kto nie ma wobec nich szczerych intencji. Jeśli zaufają tej osobie, mogą tego gorzko pożałować. Powstaną po tym plotki, które je zawstydzą i narażą na ośmieszenie. Lepiej nie umawiać się teraz na randki.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 września 2022 roku - Byk

Byki zaczną myśleć o nawiązaniu nowej znajomości. Ktoś bardzo im się teraz spodoba, więc zapragną lepiej go poznać. Przeszkodzi im w tym jednak nieśmiałość. Powinny znaleźć sposób na to, by go przełamać. Relacja z osobą, która je przyciąga, będzie wspaniała.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 września 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie powinny tęsknić za kimś, kogo poznały w ciągu lata. Ta osoba szybko powróci do swojego codziennego życia i zapomni o wakacyjnych romansach. Nie będzie miała teraz ochoty na podtrzymywanie kontaktu. Lepiej o niej zapomnieć. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 września 2022 roku - Rak

Raki poczują, że przyszedł czas na rozpoczęcie nowego etapu. Będą gotowe, by pożegnać się z przeszłością i zacząć jeszcze raz. Ważne jest jednak to, by zachowały przy tym optymizm. W przeciwnym wypadku ściągną na siebie nieszczęście.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 września 2022 roku - Lew

Lwy doświadczą czegoś, czego się nie spodziewały. W ich życiu miłosnym pojawi się teraz wiele miłych niespodzianek. Lwy nie powinny się nad nimi zastanawiać, tylko cieszyć się życiem. Czas na poważne refleksje przyjdzie w październiku. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 września 2022 roku - Panna

Panny złapią świetny kontakt ze znakami zodiaku należącymi do żywiołu Ognia. W nadchodzącym tygodniu warto umówić się z Baranem, Strzelcem lub Lwem. To będzie niezapomniane i pełne wrażeń spotkanie. Może być początkiem pięknej znajomości. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 września 2022 roku - Waga

Wagi poznają kogoś, z kim mają szansę stworzyć związek. Ta osoba ma jednak za sobą wiele przykrych doświadczeń. Może ukrywać swoje obawy udając, że wcale jej nie zależy na bliskiej relacji. Jeśli Wagi na to pozwolą, mogą usłyszeć wiele bolesnych słów. Lepiej od razu postawić granice i domagać się szacunku od drugiej strony. To sprawi, że zacznie zachowywać się inaczej i nie zmarnuje szansy na miłość.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 września 2022 roku - Skorpion

Skorpiony będą myślały o czymś, co czeka je w niedalekiej przyszłości. Astrologowie jednak ostrzegają, by nie mieć przesadnie wysokich oczekiwań. To może doprowadzić do tego, że Skorpiony się rozczarują. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 września 2022 roku - Strzelec

Strzelce nie mają szans na odzyskanie byłego partnera, niezależnie od tego, jak bardzo by się o to nie starały. Druga strona chce myśleć tylko o tym, co przed nią - ucieka więc od wspomnień, szczególnie tych bolesnych. Nie będzie teraz chciała przyjąć przeprosin.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 września 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce mogą rozpalić kogoś do czerwoności. Ich miłosny czar zacznie teraz silnie działać na płeć przeciwną. Staną się uwodzicielskie i drapieżne, więc będą mogły zdobyć każdego, kogo tylko zechcą. Nie powinny więc spędzać tego weekendu w domu. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 września 2022 roku - Wodnik

Wodniki zostaną teraz przyłapane na intrydze, którą snuły na początku roku. Choć wydawało im się, że mają całą sprawę za sobą, teraz do nich powróci. Trzeba będzie wziąć odpowiedzialność za swoje zachowanie. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 września 2022 roku - Ryby

Ryby będą rozpieszczane i adorowane. Mogą jednak okazywać nieufność swojemu wielbicielowi, czym bardzo go teraz zranią. Powinny się zastanowić, czy nie przypisują mu cudzych wad. Warto dać mu szansę i lepiej do poznać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?