Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 lipca 2022 roku. Lwy odzyskają dawnego wielbiciela

01.07.2022 15:03
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 lipca 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 lipca 2022 roku - Baran

Barany w tym tygodniu będą musiały skupić się na pracy. Jeśli tego nie zrobią, mogą mieć je spore kłopoty. Sprawy miłosne trzeba na pewien czas odłożyć na bok. Romantyczne randki czekają Barany dopiero w połowie miesiąca. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 lipca 2022 roku - Byk

Byki poczują się zafascynowane osobą, którą znają od lat. Teraz uświadomią sobie, że do tej pory źle ją oceniały. W nadchodzącym czasie zaczną nieustannie o niej myśleć i marzyć o nawiązaniu bliższej relacji. Ich zainteresowanie będzie odwzajemnione. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 lipca 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta mogą zakochać się w kimś do tego stopnia, że będzie to graniczyło z obsesją. Stanie się tak wtedy, gdy będą przeżywały swoją znajomość z tą osobą tylko w wyobraźni. Czas spotkać się z nią na żywo i przekonać się, jaka jest. To pomoże Bliźniakom nabrać dystansu.

Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 lipca 2022 roku - Rak

Raki nie powinny rozmawiać z bliską osobą o pieniądzach. Ten temat zacznie wywoływać same kłótnie, a jedna z nich skończy się wielką awanturą i może doprowadzić do rozstania. Lepiej nie dzielić się z partnerem swoimi poglądami - nie będzie w stanie ich zrozumieć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 lipca 2022 roku - Lew

Lwy na nowo rozpalą czyjąś wyobraźnię. Ktoś, kto od dawna wydawał się nimi niezainteresowany, teraz nie będzie w stanie przestać o nich myśleć. Pod koniec tygodnia zaproponuje spotkanie i nie zaakceptuje odmownej odpowiedzi.

Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 lipca 2022 roku - Panna

Panny powinny uważać na słowa. W tym tygodniu nabiorą ochoty, by krytykować ukochaną osobę niemal za wszystko. Nawet nie zauważą, jak sprawią im tym ogromną przykrość. Kiedy wpadną na pomysł, by przeprosić, może być już za późno.

Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 lipca 2022 roku - Waga

Wagi muszą zachować czujność. W najbliższych dniach mogą mieć tendencję do użalania się nad sobą. Dopadną je bolesne wspomnienia, które sprawią, że trudno im będzie zaufać nowemu partnerowi. Nie powinny jednak obarczać go winą za cudze błędy. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 lipca 2022 roku - Skorpion

Skorpiony zaczną irytować partnera, jeśli będą cały czas narzekały. Szybko straci on cierpliwość dla ich wieczornych opowieści na temat tego, że cały świat działa przeciwko nim. Nie znajdzie w sobie ochoty, by nieustannie je pocieszać. Wie bowiem doskonale, że wyolbrzymiają swoje problemy.

Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 lipca 2022 roku - Strzelec

Strzelce powinny zebrać się na odwagę i wyruszyć w miasto. Jeśli nie znalazły jeszcze drugiej połówki, teraz mają szansę spotkać kogoś ciekawego. Ta osoba od razu zwróci na nie uwagę. Wystarczy, że wybiorą się na imprezę i zaczną tańczyć na parkiecie.

Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 lipca 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce czeka wiele romantycznych wieczorów w towarzystwie bliskiej osoby. Z czystym sumieniem mogą sobie teraz pozwolić na to, by na jakiś czas zapomnieć o pracy i pielęgnować miłosną relację. Będą miały bardzo dobry tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 lipca 2022 roku - Wodnik

Wodniki spotka niespodzianka. Kiedy zaczną tracić już nadzieję na to, że uda im się znaleźć z kimś prawdziwe porozumienie, wydarzy się coś, dzięki czemu zrobią to bez trudu. Nawet jeśli ich znajomość dopiero się rozpoczyna, mogą spędzić całą noc na ciekawej rozmowie. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 lipca 2022 roku - Ryby

Ryby muszą uważać na to, co myślą. Jeśli zaczną snuć czarne wizje, z pewnością się one spełnią. Astrologowie sugerują, by znaleźć w sobie chęć do miłosnych poszukiwań. Pewne spotkanie może się teraz okazać przyjemnym zaskoczeniem.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?