Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 30.11-7.12 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

27.11.2020 14:45
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Pełnia Księżyca wraz z półcieniowym zaćmieniem, połączona z opozycją Urana i Wenus, oznacza czas bardzo intensywnych zawirowań w naszym życiu miłosnym. Ponieważ Wenus znajduje się w znaku Skorpiona, możemy się spodziewać, że w tym tygodniu będziemy musieli się skupić na tym, co dla nas najbardziej toksyczne. Wyjdą na jaw skrywane tajemnice, rozpadnie się wiele związków, a w niektórych relacjach będzie miała miejsce prawdziwa rewolucja.

Osoby, które do tej pory podporządkowywały się silniejszemu partnerowi, teraz podniosą bunt. Druga strona powinna pójść na kompromis - w przeciwnym razie będzie musiała się liczyć ze stratą kogoś bliskiego. Nadchodzący tydzień zapowiada się dość nerwowo... Warto jednak wiedzieć, że wszystko, co się teraz wydarzy, stanie dla się naszego dobra. Zdarzenia, które będą miały miejsce w tym tygodniu, przyniosą same pozytywne skutki. Zobacz, jakie zmiany czekają poszczególne znaki zodiaku!

Zobacz także: Już 30 listopada na niebie pojawi się niezwykłe zjawisko. Na czym polega pełnia Bobrzego Księżyca?

Horoskop tygodniowy miłosny dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Pełnia Księżyca sprawi, że złagodniejesz i zapragniesz zrobić coś dobrego. Zadbasz o siebie i popracujesz nad tym, co do tej pory zaniedbywałeś/aś. Wpłynie to bardzo pozytywnie na twoją komunikację z najbliższą ci osobą. Zaczniecie się nawzajem rozpieszczać i troszczyć się o atmosferę waszych spotkań. Baranie, oby tak dalej!

Horoskop tygodniowy - Byk

Brakuje ci zaufania do tego, co właśnie przeżywasz. W twoim życiu rozpoczyna się wspaniały proces, a wywołane przez Urana zmiany właśnie wyznaczają jego kierunek na kilka następnych lat. Nie bój się otwarcie przyznać, że ci na czymś zależy, drogi Byku. Najwięcej zyskasz, jeśli zaczniesz szczerze wyrażać swoje uczucia.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Podczas pełni w twoim znaku wpadnie ci do głowy jakiś nowy pomysł i pochłonie cię bez reszty. Zupełnie zapomnisz, nad czym się zastanawiałeś/aś jeszcze kilka dni temu, chociaż wtedy wydawało ci się to niezmiernie ważne... Zapragniesz przeżyć coś innego niż do tej pory. Jeśli jesteś w związku, zaproponujesz partnerowi udział w tej zabawie. Samotne Bliźnięta postanowią teraz poszukać przygody życia.

Horoskop tygodniowy - Rak

Wenus w Skorpionie sprawi, że Raki poczują się zawstydzone... własnymi myślami. Czy to możliwe, aby te wszystkie odważne wizje pojawiały się w tak niewinnej główce...? W tym tygodniu nieco zapomnisz o swoim romantycznym usposobieniu. Zaczniesz fantazjować o tym, co by się stało, gdybyś nie był/a już tak delikatny/a dla partnera lub ukochanej osoby.

Horoskop tygodniowy - Lew

Romans ze sobą - to teraz najważniejsze hasło Lwa! Chociaż otacza cię grono wielbicieli i przyjaciół, cały czas pozostajesz w pełni skoncentrowany/a na sobie. Większość Lwów ma w sobie potrzebę podsumowania minionego roku i obmyślenia nowych reguł postępowania. Tak, już teraz, a nie w grudniu! To wpływ Urana, który umożliwia wam teraz przejście gruntownej metamorfozy.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Lwa? Rozpal jego płomień!

Horoskop tygodniowy - Panna

Wiele osób spod znaku Panny może w najbliższym tygodniu dowiedzieć się czegoś istotnego na temat swoich korzeni. Postaraj się pociągnąć za język rodziców czy dziadków... W rodzinnej historii, którą usłyszysz, znajdziesz wyjaśnienie dla swojej obecnej sytuacji i istotną wskazówkę na przyszłość.

Horoskop tygodniowy - Waga

Wagi pozostające bez pary starają się robić dobrą minę do złej gry, jednak samotność zaczyna wam już trochę doskwierać. Część z was wróciła nawet do starych, toksycznych układów, chociaż kilka miesięcy temu obiecywaliście sobie: "Nigdy więcej!". Zakochane Wagi czekają teraz bardzo udane wieczory...

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Uważaj na słowa. Jeśli możesz, nie rozmawiaj teraz z najbliższą osobą o ważnych sprawach. To nie jest dobry czas na podryw ani rozmowy o związku. Zanim się spostrzeżesz, wyjdzie z tego awantura! Postaraj się przeczekać ten tydzień i zachować spokój. Skorpiony będą miały w tym tygodniu spore trudności w komunikacji. Łatwo będzie o nieporozumienia.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

To dobry czas na to, by powiedzieć partnerowi albo osobie, z którą się spotykasz, że potrzebujesz kilku dni tylko dla siebie. Strzelcu, odpocznij trochę i daj sobie czas, żeby nabrać energii. Jesteś przytłoczony/a i jeśli postarasz się teraz zadowalać innych na siłę, nie wyjdzie z tego nic dobrego. Odetchnij, zadbaj o siebie. Nikt ci nie ucieknie!

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Przez większość czasu starasz się myśleć o pracy, jednak w tym tygodniu wreszcie stanie się coś, co poruszy twoje serce. Piosenka w radiu? A może różowe niebo...? Coś przypomni ci o tym, by znaleźć czas na miłość. Koziorożce odnajdą w sobie wreszcie trochę romantyzmu. Wasz partner bardzo się z tego ucieszy.

Zobacz także: Jak podrywa Wodnik? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Samotne Wodniki mogą w tym tygodniu zaskoczyć osobę, którą się interesują. Przyjdzie ci do głowy, żeby spróbować kogoś uwieść w bardzo nietypowy sposób. To będzie strzał w dziesiątkę! Wodniki, które są w związku, przez cały tydzień będą chciały się wygłupiać razem ze swoją drugą połówką. Grunt to poczucie humoru!

Horoskop tygodniowy - Ryby

Jeśli czegoś pragniesz, po prostu poproś. Nie bój się wypowiadać na głos, czego naprawdę pragniesz. Jak masz znaleźć miłość, jeśli udajesz, że wcale jej nie szukasz? W jaki sposób chcesz poprawić atmosferę w związku, jeśli nie chcesz przyznać głośno, że kochasz drugą osobę? Rybko, więcej odwagi! Świat naprawdę chce ci pomóc.

Zobacz także: Zodiakalne Ryby w sypialni. Jakimi są kochankami?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?