Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 stycznia 2022 roku. Lwy czeka bolesne odrzucenie

31.12.2021 11:01
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 stycznia 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 stycznia 2022 roku - Baran

Barany na początku roku poznają kogoś, z kim będą mogły nawiązać romans. Chociaż nie będzie to nic poważnego, ta znajomość sprawi im wiele radości. Dzięki niej zapomną o bolesnych doświadczeniach z ubiegłego roku i spojrzą w przyszłość z optymizmem.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 stycznia 2022 roku - Byk

Byki zatroszczą się o rozwój relacji, na której im zależy. Intuicyjnie będą wiedziały, co powinny zrobić, by zadbać o tę znajomość i wyrazić swoje przywiązanie. To odpowiedni czas na zaplanowanie wspólnej przyszłości. Czas postawić wszystko na jedną kartę.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 stycznia 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta mogą dopaść wyrzuty sumienia. Jeśli przed końcem ubiegłego roku coś komuś obiecały i nie dotrzymały słowa, teraz będą musiały sobie uświadomić, że ich zachowanie sprawiło komuś przykrość. Druga strona może chcieć wycofać się z tej relacji.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 stycznia 2022 roku - Rak

Raki zaczną rozumieć, czego naprawdę pragną. Ich wizja udanej przyszłości może się nie zgadzać z wyobrażeniami partnera. Lepiej sprawdzić to już na początku roku, zamiast czekać, aż przekonają się o tym w bardziej bolesnych okolicznościach.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 stycznia 2022 roku - Lew

Lwy, które liczyły na stworzenie szczęśliwego związku, będą musiały pogodzić się z tym, że jednak nic z tego nie będzie. Bliska osoba postanowi zrezygnować z relacji z nimi. Choć będzie to bardzo bolesne, może się okazać przełomowym wydarzeniem w życiu Lwów. Zapoczątkuje zmiany, dzięki którym zyskają kiedyś szansę na prawdziwą miłość.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 stycznia 2022 roku - Panna

Panny stracą nadzieję na to, że ktoś będzie chciał dać im szansę w miłości. Postanowią zerwać kontakt z tą osobą i odejść, by nie robić sobie niepotrzebnych nadziei. Pod koniec tygodnia odkryją z zaskoczeniem, że druga strona nie wyraża na to zgody. Wtedy to ona przejmie inicjatywę, zaproponuje spotkanie i postara się o to, by nie stracić tej znajomości. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 stycznia 2022 roku - Waga

Wagi, które są bez pary, powinny teraz zadbać o siebie. Wystarczy, że zaczną regularnie ćwiczyć i wprowadzą niewielkie zmiany do swojej diety. Dzięki temu poczują się o wiele atrakcyjniejsze i nabiorą odwagi, by flirtować z innymi. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 stycznia 2022 roku - Skorpion

Skorpiony mogą zbudować teraz udaną relację, ale pod warunkiem, że nie będą myślały zbyt krytycznie o swoim potencjalnym partnerze. Muszą panować nad tym, co mówią, bo w przeciwnym wypadku ich słowa będą ranić. Warto pamiętać, że nikt nie jest bez wad.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 stycznia 2022 roku - Strzelec

Strzelce powinny odważnie powiedzieć komuś, że im na nim zależy. Jeśli postawią na szczerość i nie będą udawać, druga osoba to doceni. Pierwsze rozmowy na temat związku mogą być dość trudne dla obu stron, ale warto pozostać sobą. To pozwoli zbudować autentyczną więź.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 stycznia 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce w tym tygodniu odkryją, że ktoś, kto im się podoba, również jest zainteresowany stworzeniem wspólnej przyszłości. Jedyne, co muszą zrobić, to nieco go ośmielić. Kiedy zobaczy, że jego uczucie jest odwzajemnione, nabierze odwagi, by nawiązać bliższą znajomość.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 stycznia 2022 roku - Wodnik

Wodniki czeka smutny tydzień. Zatęsknią za osobą, którą niedawno odrzuciły, ale nie będą wiedziały, jak mają naprawić swój błąd. Jeśli chcą spróbować odzyskać zaufanie drugiej strony, powinny porozmawiać z nią o tym na żywo. Lepiej nie robić tego przez telefon, bo doprowadzi to do nieporozumień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 stycznia 2022 roku - Ryby

Ryby czeka przyjemna niespodzianka. Osoba, po której zupełnie by się tego nie spodziewały, w tym tygodniu wyzna im swoje uczucie. Chociaż nie zrobi tego wprost, Ryby z łatwością zrozumieją, co tak naprawdę chciała przekazać. Wystarczy zaproponować tej osobie wyjście na kawę, by rozpoczął się płomienny romans.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?