Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 maja 2021 roku. Wagi czeka spore zaskoczenie

30.04.2021 15:25
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 maja 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące wydarzenia, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 maja 2021 roku - Baran

Barany będą zmęczone i sfrustrowane. Nadmiar obowiązków sprawi, że trudno im będzie się porozumieć z ukochaną osobą. Warto zrezygnować z pośpiechu i zamiast tego spędzić trochę czasu sam na sam.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 maja 2021 roku - Byk

Byki niewiele osiągną, jeśli nie nauczą się mówić o swoich uczuciach. Partner nie potrafi czytać im w myślach. Tylko bezpośrednia komunikacja może uratować związek, w którym od dawna pojawiają się problemy.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 maja 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta poczują się zagubione. Coś, z czego zrezygnowały w przeszłości, wyda im się teraz niezwykle cenne. Mogą żałować swojej decyzji o zakończeniu relacji i wpaść na pomysł, że chcą ją odzyskać. Koniec tygodnia to najlepszy czas na rozmowę.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 maja 2021 roku - Rak

Raki zrozumieją, że komuś bardzo na nich zależy. Zauważą starania bliskiej osoby i zaczną się zastanawiać, czy powinny wprowadzić tę znajomość na wyższy poziom. Lepiej na razie się powstrzymać. Dopiero w połowie maja będą miały pewność w sprawie tego, co należy zrobić.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 maja 2021 roku - Lew

Lwy znajdą się w centrum uwagi i zupełnie nie będą wiedziały, jak na to zareagować. Po kilku tygodniach ciszy ich skrzynka odbiorcza nagle zapełni się wiadomościami. Ludzie znowu zaczną dostrzegać ich zalety. Warto przyjąć miłą propozycję.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 maja 2021 roku - Panna

Panny w ostatnich tygodniach zaniedbały przyjaciół. Powinny koniecznie coś z tym zrobić, bo w przeciwnym wypadku ktoś się obrazi. Partner od dawna chciał poprosić o trochę czasu dla siebie... Może to dobry moment, by Panny przypomniały sobie o tym, że też mają własne życie?

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 maja 2021 roku - Waga

Wagi przestaną czuć się pewnie i zaczną mieć wrażenie, że są nieatrakcyjne. To negatywne nastawienie będzie wynikało z przemęczenia. Kilka dni dobrego snu i naturalne piękno powróci. Wagi powinny pamiętać o uśmiechu. To właśnie dzięki niemu nagle poznają kogoś, kto je zauroczy.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 maja 2021 roku - Skorpion

Skorpiony zupełnie nie zdają sobie z tego sprawy, ale ich zachowanie od dawna sprawia przykrość bliskiej osobie. W myślach oskarża je o egoizm i coraz rzadziej ma ochotę z nimi rozmawiać. Czas zrobić rachunek sumienia.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 maja 2021 roku - Strzelec

Strzelce nie będą miały ochoty na randki. Ktoś jednak uparcie będzie o to dopytywał... Może jednak warto wyjść z domu? Spacer i kawa to jeszcze nie zaręczyny.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 maja 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce postawią sobie w tym tygodniu ambitne cele na maj. Żeby je zrealizować, powinny poprosić partnera o radę. Single mogą zwrócić się o pomoc do kogoś, kto im się podoba - może się to bardzo przyjemnie skończyć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 maja 2021 roku - Wodnik

Wodniki zamarzą o bliskości drugiej osoby. Coraz częściej zaczną myśleć o związku, choć do niedawna nie umiały wyobrazić sobie siebie w romantycznej sytuacji. Teraz nareszcie poczują wiosnę... I od razu będą doskonale wiedziały, komu chcą zaproponować romans.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 maja 2021 roku - Ryby

Ryby czekają błogie chwile. Przestaną mieć wątpliwości co do swojej sytuacji uczuciowej i zdecydują, że wolą zdać się na instynkt. Wybiorą partnera, z którym jest im najbezpieczniej. Nigdy nie będą tego żałować.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?