Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 października 2021 roku. Skorpiony mogą przegrać rywalizację o czyjeś względy

22.10.2021 13:14
Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 października 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 października 2021 roku - Baran

Barany powinny okazać wsparcie osobie, na której najbardziej im zależy. Dzięki temu zyskają jej przychylność i uda im się zdobyć jej zaufanie. Jeśli pomogą jej w pracy, w weekend z pewnością znajdzie dla nich czas.

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 października 2021 roku - Byk

Byki mogą przez nieuwagę powiedzieć o kilka słów za dużo. Partner będzie zaskoczony ich wyznaniem, ale spróbuje być wyrozumiały. Lepiej szczerze z nim porozmawiać, zamiast uciekać w popłochu. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 października 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta odkryją, że mają szansę na rozbicie czyjegoś związku. Czy jednak przyniesie im to coś więcej poza krótkotrwałym uczuciem satysfakcji? Może jednak nie warto tak ryzykować. Jedna ze stron w tym układzie będzie bardzo cierpiała.

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 października 2021 roku - Rak

Raki nie powinny stawiać partnera na piedestale. W tym tygodniu będą bardzo rozczarowane jego zachowaniem. Uświadomią sobie też, że wcale nie jest tak wspaniały, jak im się wydawało. Warto mieć oczy szeroko otwarte.

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 października 2021 roku - Lew

Lwy będą chciały odrobinę odpocząć, ale ten tydzień im na to nie pozwoli. Otrzymają sporo wiadomości z propozycjami i nie będą wiedziały, jak się od nich wykręcić. Pod koniec tygodnia nie pożałują, że odpuściły sobie leżenie na kanapie i często wychodziły z domu.

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 października 2021 roku - Panna

Panny powinny popracować nad poczuciem własnej wartości. Jak to zrobić? Układ gwiazd wskazuje, że najbardziej pomoże im w tym sport. Każda forma ruchu doda im pewności siebie.

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 października 2021 roku - Waga

Wagi będą w tym tygodniu pod wpływem Marsa i to wywoła u nich spore rozdrażnienie. Zamiast dążyć do zgody, zaczną teraz prowokować partnera i spróbują wywołać sprzeczkę. Niestety mogą w niej przegrać, przez co będą żałować swojego zachowania.

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 października 2021 roku - Skorpion

Skorpiony będą miały okazję pogodzić się z osobą, z którą od dawna nie mogły znaleźć porozumienia. Jeśli tylko wezmą pod uwagę jej punkt widzenia, zyskają szansę, by naprawić relację. Mimo to szybko odkryją, że nie mają szans na stworzenie związku - ta osoba wybierze kogoś innego.

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 października 2021 roku - Strzelec

Strzelce poczują się lekceważone i stwierdzą, że partner nie okazuje im żadnego szacunku. Nie będą miały racji - w rzeczywistości będzie on pochłonięty poważnymi problemami, o których nie zechce nikomu mówić. Oskarżanie go to poważny błąd.

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 października 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce zapewnią sobie i partnerowi niezapomniane wspomnienia, jeśli spontanicznie wykupią weekendową wycieczkę i zrobią mu niespodziankę. Wyjazd będzie udany, a to poprawi obojgu nastrój na długo. Wspólna podróż pomoże złapać oddech i naładować baterie przed zimą.

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 października 2021 roku - Wodnik

Wodniki powinny uważać na słowa. Zupełnie niechcący mogą powiedzieć bliskiej osobie coś, co sprawi jej ogromny ból. W tym tygodniu lepiej skupić się na słuchaniu tego, co mają do powiedzenia inni. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 października 2021 roku - Ryby

Ryby zaczną w tym tygodniu wątpić w swoje wcześniejsze wybory. Zamiast jednak rozpamiętywać popełnione błędy, powinny wyznaczyć sobie cele na przyszłość. W ich życiu wiele może się zmienić jeszcze przed końcem roku. Warto zebrać się na odwagę.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?