Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 stycznia 2022 roku. Byki dostaną od kogoś drugą szansę

21.01.2022 13:36
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 stycznia 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 stycznia 2022 roku - Baran

Barany powinny spędzić kilka dni w zupełnej ciszy i wsłuchać się w swoje myśli. Tylko w ten sposób będą miały szansę się dowiedzieć, czego naprawdę chcą. Jeśli od dłuższego czasu mają wrażenie, że błądzą bez celu, najlepiej zrobi im chwila samotności. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 stycznia 2022 roku - Byk

Byki będą miały możliwość spotkać się z osobą, która kiedyś bardzo im się podobała. Chociaż znajomość wcześniej nie miała okazji się rozwinąć, teraz układ gwiazd będzie temu sprzyjał. Szczególnie pod koniec tygodnia warto starać się o to, na czym Bykom zależy najbardziej. Ich pragnienia mogą się spełnić.

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 stycznia 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta poczują się przytłoczone tym, jak wiele osób chce z nimi flirtować. W tym tygodniu otrzymają mnóstwo wiadomości, ale nie będą miały zbytniej ochoty, by na nie odpowiedzieć. Z tego powodu mogą nagle odnowić kontakt z kimś, z kim nie rozmawiały od wielu tygodni. Miłe wspomnienia sprawią, że znowu nabiorą ochoty na romans.

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 stycznia 2022 roku - Rak

Raki nie będą w stanie wytrzymać ciszy pomiędzy sobą a partnerem i postanowią powiedzieć mu o wszystkim, co do niego czują. On jednak nie będzie tym zachwycony i jeszcze bardziej zacznie unikać kontaktu. Trudności w komunikacji mogą doprowadzić do rozstania.

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 stycznia 2022 roku - Lew

Lwy uświadomią sobie, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko i pokona każdą przeszkodę. Jeśli ktoś jest im pisany, nie będzie chciał związać się z nikim innym. Warto spokojnie zaczekać, aż to druga strona postanowi nawiązać kontakt.

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 stycznia 2022 roku - Panna

Panny nie powinny tracić cierpliwości. Ich sprawy układają się bardzo dobrze, ale po prostu jeszcze tego nie widać. Wszystko stanie się jasne na początku następnego miesiąca. W tym czasie warto zrobić sobie domowe spa i zadbać o wygląd. Niedługo mogą dostać zaproszenie na randkę.

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 stycznia 2022 roku - Waga

Wagi nauczą się, że ich wartość nie zależy wcale od tego, czy wymarzony partner dzwoni i dotrzymuje obietnic. Zaczną odzyskiwać swoją niezależność i nic nie będzie w stanie zepsuć im humoru. To sprawi, że obiekt ich westchnień będzie się nimi nieustannie zachwycać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 stycznia 2022 roku - Skorpion

Skorpiony będą miały okazję zrozumieć, jak wspaniale układa się relacja z drugą osobą, gdy nie ma w niej stresu. Przestaną snuć czarne wizje i straszyć nimi partnera, a zamiast tego skupią się na tym, co jest źródłem radości dla obojga. To zapoczątkuje proces pozytywnych zmian.

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 stycznia 2022 roku - Strzelec

Strzelce w tym tygodniu powrócą myślami do wspomnień. Zamiast rozpamiętywać to, co wydarzyło się kiedyś, powinny skoncentrować się na przyszłości. Warto złożyć drugiej stronie miłosną propozycję. Wszystko wskazuje na to, że nie odmówi.

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 stycznia 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce postanowią zaszyć się w domu. Niezależnie od tego, czy są w związku, czy pozostają singlami, z całą pewnością nie będą same. Czekają je teraz długie rozmowy z partnerem albo... wielbicielem, który postanowi nawiązać bliższy kontakt. To będzie naprawdę miły tydzień. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 stycznia 2022 roku - Wodnik

Wodniki powinny przestać myśleć i zacząć działać. Jeśli będą się zastanawiać w nieskończoność, stracą okazję na stworzenie bliskiej relacji. W tym tygodniu warto podjąć ryzyko i zaprosić bliską osobę na randkę. Wypadnie o wiele lepiej, niż można by się tego spodziewać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 24-30 stycznia 2022 roku - Ryby

Ryby w tym tygodniu nie będą miały ochoty myśleć o miłości. Skupią się na sobie i zadbają o swoje dobre samopoczucie. Kilka dni odpoczynku pomoże im nabrać energii. Gdy odzyskają chęć do życia, zupełnie inaczej spojrzą na płeć przeciwną.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?