Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 maja 2022 roku. Panny muszą pogodzić się z odrzuceniem

20.05.2022 10:52
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 maja 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 maja 2022 roku - Baran

Barany mogą mieć teraz tendencję do narzucania się osobie, która nie jest nimi zainteresowana. Przez wywieranie nacisku nie zachęcą jej jednak do nawiązania bliższej relacji. Zamiast tego narażą się na plotki w towarzystwie. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 maja 2022 roku - Byk

Byki powinny sobie uświadomić, że brak działania z ich strony jest przez kogoś odbierany jak komunikat. Jeśli od dawna nie zaproponowały tej osobie spotkania, może poczuć się odrzucona. Przed końcem miesiąca warto podjąć decyzję, co w tej sprawie zrobić.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 maja 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta niewiele osiągną, jeśli postanowią okazać dumę i nie będą chciały mówić o uczuciach. Wcale nie powinny zakładać, że okaże się to dla kogoś intrygujące. Osoba, która im się podoba, ceni sobie konkrety. Dopóki nie pozna prawdy, będzie zniecierpliwiona.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 maja 2022 roku - Rak

Raki będą miały szansę zbudować związek z osobą, na którą od dawna czekały. Teraz jednak zaczną się zastanawiać, czy rzeczywiście do niej pasują. Pod wpływem jej zachowania nabiorą poważnych wątpliwości co do wartości tej relacji. Nie powinny jeszcze o niczym decydować.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 maja 2022 roku - Lew

Lwy nie powinny wyznawać nikomu swoich uczuć, bo narażą się na odrzucenie. W ciągu kilku nadchodzących tygodni muszą się powstrzymać przed wychodzeniem z inicjatywą. Należy zaczekać i odkryć, komu naprawdę na nich zależy.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 maja 2022 roku - Panna

Panny postanowią zaakceptować to, że nie mają szans na stworzenie związku z wymarzonym partnerem. Zakończą tę relację i skupią się na własnym życiu. Już po kilku dniach od tej decyzji poznają kogoś, z kim poczują się jak w niebie. Połączy je z kimś wyjątkowa więź.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 maja 2022 roku - Waga

Wagi odkryją z zaskoczeniem, że podobają się płci przeciwnej w o wiele większym stopniu, niż im się wydawało. W tym tygodniu zyskają nowych wielbicieli, a przed weekendem przypomni im o sobie ktoś z przeszłości. To dobry czas na flirt i miłe spotkania. Przed nadejściem lipca nie warto jeszcze myśleć o związku. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 maja 2022 roku - Skorpion

Skorpiony powinny podarować ukochanej osobie trochę przestrzeni. Nie będą potrafiły dać jej odpowiedniego wsparcia, choć przeżywa ciężkie chwile. Ich brak zrozumienia i empatii będzie dla niej przykry. Lepiej wspierać ją w milczeniu i przeczekać ten trudny czas. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 maja 2022 roku - Strzelec

Strzelce zaczną wspominać spotkanie sprzed kilku tygodni. Chociaż były po nim przekonane, że już więcej nie zobaczą pewnej osoby, teraz uświadomią sobie, że bardzo za nią tęsknią. Jeśli postanowią do niej napisać, odkryją, że od dawna czekała na wiadomość.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 maja 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce będą musiały odrzucić czyjeś zaloty. Uparty wielbiciel postanowi udawać, że nie zrozumiał ich wcześniejszej odmowy. Chociaż jego zachowanie może być odrobinę irytujące, warto dać mu szansę i umówić się z nim na spotkanie. Podczas rozmowy na żywo okaże się świetnym rozmówcą.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 maja 2022 roku - Wodnik

Wodniki nie powinny mieć do siebie pretensji, że sprawy potoczyły się inaczej, niż tego chciały. Jeśli zrobiły wszystko, co w ich mocy, by nikogo nie zranić, nie muszą dłużej rozpamiętywać tej historii. Czas o niej zapomnieć i skupić się na przyjemnościach.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 maja 2022 roku - Ryby

Ryby poczują, że zbliża się lato. Pojawi się kilka ciekawych propozycji na weekend, więc warto wyciągnąć z szafy ulubiony strój i wyjść z domu z uśmiechem na twarzy. Pod koniec maja i w czerwcu Ryby powinny postawić na zawieranie nowych znajomości - to zmieni ich podejście do sprawy uczuciowych.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?