Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 czerwca 2021 roku. Strzelce dostaną miłą propozycję

18.06.2021 12:20
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 czerwca 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące wydarzenia, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 czerwca 2021 roku - Baran

Barany nie będą wiedziały, co robić. Trudno będzie im odpowiedzieć sobie na pytanie, czego naprawdę chcą. Jeśli ktoś zacznie wywierać na nich presję, żeby się na coś zdecydowały, popełnią błąd, zmuszając się do podjęcia decyzji.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 czerwca 2021 roku - Byk

Byki czeka wspaniały tydzień pełen niezapomnianych randek. Letni romans sprawi, że zupełnie zapomną o pracy. Dla tej osoby warto trochę zaniedbać obowiązki.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 czerwca 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta wprowadzą do swojego życia gruntowne zmiany. Przestaną się zgadzać na traktowanie, na które nie zasługują. Ktoś nie będzie umiał tego zrozumieć i oskarży je o egoizm.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 czerwca 2021 roku - Rak

Raki postanowią walczyć o czyjeś uczucie. Z przykrością odkryją, że drugiej osobie jest to zupełnie obojętne i nie zamierza na to reagować, bo wybrała kogoś innego. Czas o niej zapomnieć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 czerwca 2021 roku - Lew

Lwy będą usiłowały się skupić na pracy i nie myśleć o romansach. Wielbiciele dadzą im jednak do zrozumienia, że nie mają zamiaru bezczynnie czekać. Na niewinnym spotkaniu może się nagle zrobić gorąco...

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 czerwca 2021 roku - Panna

Panny powinny przestać się zastanawiać, jak zdobyć partnera. Jeśli zamiast tego odpuszczą, role się odwrócą i to on zacznie o nie zabiegać. Wtedy przestaną mieć wątpliwości co do tego, ile są warte.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 czerwca 2021 roku - Waga

Wagi mają fałszywy obraz swojej znajomości z drugą osobą i w najbliższych dniach boleśnie się o tym przekonają. Rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, niż sobie to wyobrażały.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 czerwca 2021 roku - Skorpion

Skorpiony najwięcej zyskają, jeśli nauczą się wyrażać swoje uczucia. Partner nie jest w stanie się domyślić, co się z nimi dzieje. Czas otwarcie mu o tym powiedzieć. W przeciwnym wypadku trudno mu będzie zrozumieć sytuację.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 czerwca 2021 roku - Strzelec

Strzelce nabiorą pewności siebie, a ich dobry humor zacznie działać magnetyzująco na płeć przeciwną. Ktoś zaproponuje im cudowną randkę. Powinny się na nią wybrać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 czerwca 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce w najbliższych dniach skupią się tylko i wyłącznie na swoim związku. To dobry moment, by spędzić czas we dwoje, z dala od innych ludzi. Może czas na wspólne wakacje?

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 czerwca 2021 roku - Wodnik

Wodniki mogą poczuć się trochę samotne. Choć będą miały wokół siebie ludzi, przypomną sobie teraz o jednej osobie, którą straciły w przeszłości. Nagle poczują, że muszą zawalczyć o ten związek.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 czerwca 2021 roku - Ryby

Ryby najlepiej zrobią, jeśli skupią się teraz na sobie. Wtedy uda im się zauważyć, że poświęcają się dla kogoś, kto nie robi dla nich zupełnie nic. Warto trochę odpocząć od tej relacji.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?