Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 września 2021 roku. Panny będą miały powodzenie u płci przeciwnej

17.09.2021 13:27
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 września 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 września 2021 roku - Baran

Barany zapragną odzyskać utraconą miłość. Jeśli chcą to zrobić, nie powinny dramatyzować. Jedynym sposobem na to, by odnowić kontakt z tą osobą, jest pokazanie jej swojego poczucia humoru.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 września 2021 roku - Byk

Byki czekają w tym tygodniu kłótnie, po których przyjemnie będzie się godzić. Drobne sprzeczki z partnerem podgrzeją atmosferę w związku. Warto jednak uważać, by nie powiedzieć zbyt wiele.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 września 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta zakochają się w kimś na zabój. Uda im się zdobyć tę osobę, jeśli wyznają jej swoje uczucie. Odwaga jej zaimponuje i zachęci ją do tego, by otworzyć serce.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 września 2021 roku - Rak

Raki w najbliższych dniach powinny się skupić na sobie. Jeśli nie zadbają o zdrowie i wypoczynek, już niedługo zabraknie im siły na randki. Lepiej uważać na przeziębienia.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 września 2021 roku - Lew

Lwy najlepiej zrobią, jeśli oddadzą teraz inicjatywę płci przeciwnej. W tej sytuacji będą miały największe szanse na to, by wypatrzeć odpowiednią dla siebie osobę. Im większy zachowają spokój, tym więcej się dowiedzą. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 września 2021 roku - Panna

Panny będą miały tak duże powodzenie, że trudno im będzie się zorientować w swojej nowej sytuacji. To zdecydowanie nie jest czas na tworzenie poważnych związków. Warto jednak spędzić z kimś kilka miłych wieczorów.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 września 2021 roku - Waga

Wagi będą miały spory dylemat. Zanim wybiorą jednego z dwóch wielbicieli, powinny poradzić się przyjaciela. Same mogą podjąć złą decyzję. Ich obraz sytuacji jest fałszywy.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 września 2021 roku - Skorpion

Skorpiony powinny przeprosić bliską osobę, jeśli wyrządziły jej jakąś krzywdę. Unikanie odpowiedzialności za własne błędy sprawia, że są postrzegane jako duże dzieci.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 września 2021 roku - Strzelec

Strzelce mogą w tym tygodniu odkryć, że ich były partner ułożył sobie życie z inną osobą. Zamiast się tym zamartwiać, powinny zacząć dążyć do tego, by też sobie kogoś znaleźć. Gwiazdy bardzo im teraz sprzyjają. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 września 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce, które są bez pary, nie powinny na każdym kroku podkreślać, jak wspaniale się czują jako single. Zauroczona nimi osoba z tego powodu nie ma odwagi nawiązać z nimi kontaktu. Czas wreszcie ją do siebie dopuścić.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 września 2021 roku - Wodnik

Wodniki zyskają szansę na to, by odnowić znajomość z kimś, kto odszedł od nich na początku roku. Obie strony szybko nabiorą pewności, że rozstanie było błędem. Warto dać sobie kolejną szansę. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 września 2021 roku - Ryby

Ryby z radością odkryją, że osoba, na której najbardziej im zależy, żywi do nich równie silne uczucie. Pod koniec tygodnia może się odbyć rozmowa, która mocno zacieśni tę więź.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?