Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 sierpnia 2021 roku. Lwy mogą zbudować związek na całe życie

30.07.2021 13:56
Horoskop
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 sierpnia 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 sierpnia 2021 roku - Baran

Barany będą bardzo szczęśliwe. Rozpoczęty niedawno romans zacznie nabierać rumieńców. W obecności drugiej osoby poczują, że są gotowe znów się zakochać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 sierpnia 2021 roku - Byk

Byki podejmą w tym tygodniu ważną decyzję. Powinny się nad nią głęboko zastanowić, bo jej konsekwencje będą odczuwać do końca roku. Nie zaszkodzi zapytać partnera, co o tym myśli. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 sierpnia roku - Bliźnięta

Bliźnięta zrozumieją, jaki błąd popełniały we wszystkich swoich dotychczasowych relacjach uczuciowych. Tym razem postąpią inaczej. Reakcja bliskiej osoby miło je zaskoczy.

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 sierpnia roku - Rak

Raki będą musiały porzucić marzenia o relacji z osobą, o której myślą od lat. Pojawi się natomiast szansa, by nawiązać nową znajomość. Warto z niej skorzystać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 sierpnia 2021 roku - Lew

Lwy w stałych związkach zaczną myśleć o wspólnej przyszłości. Single odkryją, że ktoś ma co do nich poważne plany. Wiele Lwów może niedługo związać się z kimś na całe życie. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 sierpnia 2021 roku - Panna

Panny mogą odrobinę kaprysić. Zaczną wybrzydzać i odrzucą wszystkie propozycje randek, a w piątek będzie im smutno, że nie mają z kim wyjść. Może to one powinny kogoś zaprosić na spotkanie?

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 sierpnia 2021 roku - Waga

Wagi nabiorą ochoty do flirtów. Dotyczy to niestety szczególnie tych Wag, które są z kimś związane... Gwiazdy odradzają romanse na boku. Sprawa natychmiast się wyda.

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 sierpnia 2021 roku - Skorpion

Skorpiony czeka nieprzyjemna rozmowa z kimś, kto już od dłuższego czasu nie ma ochoty dopasowywać się do ich żądań. Ta kłótnia okaże się szansą do wypracowania kompromisu.

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 sierpnia 2021 roku - Strzelec

Strzelce mogą zostać odrzucone przez kogoś, o kim od dawna marzyły. Jednak właśnie w tym momencie będą miały szansę spostrzec, że ta osoba ma niewiele wspólnego z tym, jak ją sobie wyobrażały. Szybko o niej zapomną.

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 sierpnia 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce dostaną wszystko, czego pragną - pod warunkiem, że o to poproszą. Lepiej nie czekać, aż ukochana osoba się wszystkiego domyśli. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 sierpnia 2021 roku - Wodnik

Wodniki mogą niedługo stanąć na ślubnym kobiercu. Poczują się szczęśliwe, że spotkały osobę, z którą chcą iść przez życie. Przez kilka najbliższych tygodni nie będą mogły przestać się uśmiechać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 sierpnia 2021 roku - Ryby

Ryby usłyszą miłe podziękowania od osoby, która im się podoba. Powinny się jednak zastanowić, czy to im wystarcza. Czas, by druga osoba pokazała im, jak bardzo jej zależy.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?