Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku. Skorpiony stracą ukochaną osobę

16.07.2021 12:02
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku - Baran

Barany przekonają się, że komuś zależy na nich o wiele bardziej, niż mogłoby się wydawać. Obiekt ich westchnień nareszcie przyzna, że czuje to samo. Szykuje się przełom w relacji z Lwem albo Strzelcem.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku - Byk

Byki w związku czeka istna sielanka, ale single zdecydowanie będą miały na co narzekać. Nadchodzący tydzień przyniesie sporo nieporozumień. Ktoś sprawi Bykom ogromną przykrość.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta zaczną myśleć o poważnej relacji, nawet jeśli do tej pory się zarzekały, że wcale jej nie poszukują. Pod koniec tygodnia niespodziewanie otrzymają zaproszenie na randkę.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku - Rak

Raki poczują się zdradzone. Bliska osoba wykorzysta ich słabość i będzie miała z tego satysfakcję. Minie sporo czasu, zanim zrozumie swój błąd. Teraz nie ma sensu jej tłumaczyć, jak dziecinnie się zachowuje.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku - Lew

Lwy będą musiały wykazać się inicjatywą i udowodnić drugiej osobie, że im na niej zależy. W ostatnich dniach to one były adorowane, więc przyszedł czas, by się za to odwdzięczyć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku - Panna

Panny będą przemęczone pracą i zaczną marzyć o romansie. Na to jednak przyjdzie szansa dopiero w sierpniu. Warto zadbać o wygląd, bo już niedługo mogą poznać kogoś, kto im się spodoba.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku - Waga

Wagi poczują się niedocenione, a zachowanie bliskich bardzo je zrani. Nie warto tracić energii na dyskutowanie z nimi. Na świecie jest wielu innych ludzi, z którymi mogą spędzać czas.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku - Skorpion

Skorpiony mogą w tym tygodniu nie zapanować nad słowami. Powiedzą bliskiej osobie coś tak przykrego, że stracą ją na zawsze. Po tej rozmowie już nigdy im nie zaufa, a w ich obecności zawsze będzie czuła ogromny żal.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku - Strzelec

Strzelce przestaną wychodzić z inicjatywą, a ukochana osoba natychmiast to zauważy. Może się jednak okazać, że wcale nie będzie miała ochoty się starać o podtrzymanie kontaktu. Czy na pewno warto zrywać tę znajomość?

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce nie będą miały własnych problemów, ale ktoś może je zapytać o radę w sprawie związku. Lepiej nie doradzać nikomu rozstania. Jeśli do niego nie dojdzie, sytuacja stanie się nieprzyjemna...

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku - Wodnik

Wodniki czeka szczęśliwe, przełomowe zdarzenie w życiu uczuciowym. W tym tygodniu usłyszą od kogoś wyznanie, które na zawsze je odmieni. Będą wspominać to ze wzruszeniem przez wiele następnych lat.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku - Ryby

Ryby poproszą o spotkanie kogoś, kto od dawna im się podobał. Z radością odkryją, że warto było to zrobić. Przyjemnie spędzą czas i rozpoczną świetną znajomość. Na początku nie powinny jednak myśleć o dalszej przyszłości. Odrobina tajemniczości nie zaszkodzi.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?