Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 kwietnia 2021 roku. Ryby czeka miła niespodzianka

16.04.2021 15:23
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 kwietnia 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące wydarzenia, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 kwietnia 2021 roku - Baran

Barany poproszą o spotkanie kogoś, kto od dawna im się podobał. Z radością odkryją, że było warto to zrobić. Druga osoba może być jednak ciut nieśmiała. Lepiej nie przyspieszać tej znajomości i spokojnie zaczekać na dalszy rozwój wydarzeń.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 kwietnia 2021 roku - Byk

Byki zgubi ich upór. Jeśli nie będą umiały w tym tygodniu przyznać, że się w czymś pomyliły, pozostanie im jedynie milczenie. Przedłużająca się cisza negatywnie wpłynie na atmosferę między nimi a bliską osobą. Czy nie lepiej choć na chwilę schować dumę do kieszeni?

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 kwietnia 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta będą żałować, że odrzuciły ciekawą osobę. Wszyscy wokół zaczną wydawać się nudni. Nagle się okaże, że rozstanie wcale nie było takim dobrym pomysłem... Warto postarać się jeszcze raz, bo jeszcze jest szansa odzyskać to uczucie.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 kwietnia 2021 roku - Rak

Raki nie będą umiały zapomnieć o kimś, kogo dopiero co poznały. Warto poprosić przyjaciół o wytłumaczenie im, czym może się skończyć takie przedwczesne zaangażowanie się w związek. Zamiast wierzyć we wszystko, co mówi ukochana osoba, lepiej zachować odrobinę dystansu. Na początku znajomości każdy chce wypaść jak najlepiej, prawda?

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 kwietnia 2021 roku - Lew

Lwy pokażą, że doskonale sobie radzą bez partnera. Jeśli niedawno ktoś je odrzucił, udowodnią teraz, że nie zamierzają po nim płakać. Będą miały sporo wielbicieli, więc nawet jeśli zacznie je dręczyć tęsknota, szybko się pocieszą.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 kwietnia 2021 roku - Panna

Panny przestaną wychodzić z inicjatywą, a bliska osoba natychmiast to zauważy. Partner może zacząć podejrzewać, że ma powody do zazdrości. Nie zdradzi się z tym i zamiast tego postara się odzyskać względy zodiakalnej Panny.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 kwietnia 2021 roku - Waga

Wagi usłyszą przeprosiny, na które długo czekały. Nie powinny unosić się dumą. Warto wysłuchać, co ma do powiedzenia druga osoba. Wagi mogą się przy okazji dowiedzieć czegoś, czego do tej pory zupełnie nie podejrzewały. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 kwietnia 2021 roku - Skorpion

Skorpiony dopiero teraz poczują, że pogodziły się z rozstaniem i przestały tęsknić za poprzednim związkiem. To, co zrobią z odzyskaną wolnością, będzie zależało wyłącznie od nich. W pobliżu jest ktoś, kto chciałby skorzystać z okazji...

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 kwietnia 2021 roku - Strzelec

Strzelce mogą z dnia na dzień stracić nadzieję na nawiązanie bliskiej relacji. Druga osoba pokaże swoje prawdziwe oblicze i nagle może się okazać, że jest kimś zupełnie innym, niż twierdziła na początku. Nie warto dawać jej kolejnej szansy. Lepiej poszukać nowej znajomości.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 kwietnia 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce bez pary nie dadzą wodzić się za nos. Pokażą w ten sposób, że mają do siebie szacunek. Ktoś może ich nakłaniać do tego, by zaczęły o niego rywalizować. Powinny kategorycznie odmówić i skupić się w tym tygodniu na realizowaniu swoich pasji. Wymarzony partner zacznie się wtedy obawiać, że może je stracić.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 kwietnia 2021 roku - Wodnik

Wodniki będą chciały poprosić kogoś o drugą szansę, jednak może zabraknąć im odwagi. Krytyczny głos wewnętrzny zacznie im to odradzać, przekonując, że z pewnością zostaną odrzucone. W rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Ukochana osoba od dawna czeka na propozycję spotkania.

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 kwietnia 2021 roku - Ryby

Ryby otrzymają miłą wiadomość, której zupełnie się nie spodziewały. Bardzo poprawi im to humor. Jeśli w ostatnim czasie wątpiły w swoją atrakcyjność, teraz zupełnie przestaną się o to martwić. Nareszcie zrozumieją, że mogą się komuś podobać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?