Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 października 2021 roku. Wodniki zyskają nowego wielbiciela

15.10.2021 13:42
Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 października 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 października 2021 roku - Baran

Barany staną się trochę milsze wobec osoby, na której im zależy. Ostatnio zdarzało im się rzucać kąśliwe uwagi, czym wiele razy sprawiły jej przykrość. Aby odzyskać jej zaufanie, powinny okazać więcej szacunku.

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 października 2021 roku - Byk

Byki zadbają w tym tygodniu o przyjaźń z partnerem. Po raz kolejny udowodnią mu, że są lojalne i potrafią go zrozumieć. Spotka się to z wdzięcznością, którą ukochana osoba okaże poprzez miłą niespodziankę.

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 października 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta muszą zaryzykować, jeśli chcą zdobyć upragnioną osobę. Im więcej będą miały teraz odwagi, tym większe szanse na to, że jeszcze przed końcem roku zbudują z nią szczęśliwy związek. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 października 2021 roku - Rak

Raki powinny w tym tygodniu pokazać, że potrafią mieć do siebie dystans. Partner czuje się zaniepokojony ich zachowaniem. Uważa, że ostatnio były ciut przewrażliwione i przesadnie dramatyzowały. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 października 2021 roku - Lew

Lwy będą miały wiele okazji do flirtu, ale żadna z nich nie będzie im się wydawała szczególnie pociągająca. Zauważą, że najbardziej brakuje im prawdziwej rozmowy przy kawie. Czas trochę odpocząć od telefonu i komputera.

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 października 2021 roku - Panna

Panny staną się obiektem czyjejś adoracji. Same jednak nie będą miały teraz zbytniej ochoty na amory i potraktują wielbiciela z dystansem. Ta niedostępność bardzo mu się spodoba - uzna, że powinien starać się jeszcze bardziej. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 października 2021 roku - Waga

Wagi poczują się samotne i niechciane. Ich nastrój będzie zależny od zachowania drugiej osoby, która od dłuższego czasu jest zainteresowana kimś innym. Wystarczy zakończyć tę relację, by odzyskać wspaniały humor.

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 października 2021 roku - Skorpion

Skorpiony spotkają bratnią duszę i spędzą z nią niemal cały tydzień. Wszystko będzie się doskonale układać, dopóki jedna ze stron nie poczuje się zazdrosna. Czy naprawdę warto kłócić się z powodu niesprawdzonych podejrzeń?

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 października 2021 roku - Strzelec

Strzelce nabiorą wątpliwości co do najbliższej osoby. Jeśli nie są pewne, czy mogą na niej polegać, w tym tygodniu powinny poprosić ją o pomoc. Jej reakcja zdradzi, jaki ma stosunek do tej znajomości.

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 października 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce mogą się zauroczyć. Nowy obiekt westchnień zaimponuje im dystansem do siebie i ogromnym poczuciem humoru. Nadchodzące wieczory będą pełne dobrej zabawy, a tematów do rozmowy nie zabraknie.

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 października 2021 roku - Wodnik

Wodniki z zaskoczeniem odkryją, że wpadły w oko nowo poznanej osobie. Istnieje szansa, że ta znajomość niedługo przerodzi się w coś więcej. Lepiej jednak unikać rozmów o przeszłości - ten ktoś ma za sobą bolesne przeżycia.

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 października 2021 roku - Ryby

Ryby mogą poczuć się zmartwione tym, że bliska osoba nagle przestała się do nich odzywać. To nic osobistego - ma problemy, z którymi musi się uporać. Zamiast ją o to wypytywać, lepiej być po prostu miłym.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?