Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 stycznia 2022 roku. Bliźnięta powinny zebrać się na odwagę

14.01.2022 13:34
Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 stycznia 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 stycznia 2022 - Baran

Barany nie powinny oglądać się za siebie. Zamiast rozpamiętywać swoje porażki, powinny poszukać kogoś, kto naprawdę do nich pasuje. Jeszcze nie znają tej osoby. Pojawi się w ich życiu dopiero po pełni Księżyca.

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 stycznia 2022 - Byk

Byki może dopaść nieśmiałość. Zaczną się zastanawiać, co powinny dalej zrobić, by nie stracić szansy na miłość. Powinny jednak pamiętać, że jeśli będą zbyt skryte, druga strona poczuje się odrzucona.

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 stycznia 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta poczują, że to dobry czas na miłosne deklaracje. Jeśli znajdą w sobie odwagę i wyznają komuś uczucie, zdążą stworzyć bliską relację jeszcze przed nadejściem wiosny. Będzie to szczęśliwy i harmonijny związek.

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 stycznia 2022 - Rak

Raki popełnią ogromny błąd, obiecując komuś, że będą na niego czekać. W ten sposób nic nie zyskają, a zamiast tego stracą jego szacunek. Nie warto chodzić z głową w chmurach i marzyć o przyszłości. Rzeczywistość wcale nie jest tak różowa.

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 stycznia 2022 - Lew

Lwy najlepiej zrobią, jeśli zostawią inicjatywę drugiej stronie, a same nareszcie porządnie odpoczną. Kiedy ostatni raz zrobiły coś tylko dla siebie? W tym tygodniu powinny się rozpieszczać do granic możliwości.

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 stycznia 2022 - Panna

Panny otrzymają miłosne wyznanie, które może odmienić ich życie. Jeśli zaakceptują czyjąś propozycję, mogą niedługo stworzyć z tą osobą poważny związek. Warto się zastanowić, czy są na to gotowe. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 stycznia 2022 - Waga

Wagi powinny zachować wiarę w siebie, niezależnie od okoliczności. Nawet jeśli nie zdają sobie z tego sprawy, są teraz przez kogoś uważnie obserwowane. Lepiej nie okazywać słabości i nie mówić głośno o swoich kompleksach.

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 stycznia 2022 - Skorpion

Skorpiony osiągną najwięcej, jeśli przypomną sobie o swoim poczuciu humoru. To najprostszy sposób, by zdobyć upragnioną osobę. Uda się ją namówić na żartobliwy flirt, który niepostrzeżenie stanie się intensywny i pełen żaru.

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 stycznia 2022 - Strzelec

Strzelce w tym tygodniu czeka rozmowa z eks. Do ich życia powróci dawna miłość i pojawi się okazja do odnowienia znajomości. Jeśli uda się zapomnieć o lęku, randka okaże się niezapomniana.

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23  stycznia 2022 - Koziorożec

Koziorożce mogą czuć się zmęczone i sfrustrowane. Nie powinny jednak poddawać się temu nastrojowi. Wystarczy trochę ruchu na świeżym powietrzu, by odzyskać uśmiech. O wiele łatwiej będzie się wtedy porozumieć z partnerem.

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 stycznia 2022 - Wodnik

Wodniki marnują czas, smucąc się z powodu swoich ostatnich niepowodzeń. Gdyby przestały o nich myśleć i porozmawiałyby z ukochaną osobą, mogłyby odkryć, że problem wcale nie jest tak poważny jak im się wydaje. Przyda im się więcej optymizmu.

Horoskop tygodniowy miłosny na 17-23 stycznia 2022 - Ryby

Ryby powinny przestać zamykać się w domu i dać wreszcie szansę nowej miłości. Rozpamiętywanie tego, co było, zupełnie nic im nie da. Jeśli natomiast wyjdą na miasto, uda im się poznać kogoś naprawdę wyjątkowego. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?