Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-23.11 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

13.11.2020 13:34
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień podpowie, czy w najbliższych dniach czekają nas gorące wieczory, czy zamiast tego powinniśmy zwątpić w wierność naszych partnerów. Sprawdź, co szykują dla ciebie gwiazdy!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Horoskop miłosny na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

W tym tygodniu może się zrobić nerwowo. Barany staną się zazdrosne nie tylko o znajomych swoich ukochanych i partnerów, lecz także o ich pasję czy pracę. Jeśli czujecie się zaniedbywani, powiedzcie o tym wprost, zamiast robić awanturę o to, co inni robią ze swoim czasem wolnym!

Horoskop tygodniowy - Byk

Postawicie własne potrzeby na pierwszym miejscu i zignorujecie pragnienia bliskiej osoby. Wykorzysta to ktoś, kto od dawna chciał się znaleźć na waszym miejscu. Uważajcie, drogie Byki. Możecie później żałować, że się jednak nie postaraliście.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Do waszego serca zakradnie się zwątpienie. Zaczniecie się zastanawiać, czy macie prawo czuć się z siebie zadowoleni, skoro wszystko robicie zupełnie inaczej niż reszta waszych znajomych. Bliźnięta będą mieć wrażenie, że cały czas są oceniane. W rzeczywistości wszyscy wam zazdroszczą, że macie odwagę się wyróżniać.

Horoskop tygodniowy - Rak

Podczas nowiu Księżyca Raki mogą się przekonać, że ich dotychczasowe nadzieje nie mają szansy się spełnić. Nie rozpaczajcie, bo przegapicie szanse, które czekają na was w drugiej połowie miesiąca. A byłoby naprawdę szkoda...

Horoskop tygodniowy - Lew

Nareszcie zrozumiecie, że nie jesteście od tego, żeby spełniać czyjeś kaprysy. Lwy w tym roku wolały prosić, zamiast rozkazywać. Teraz zaczniecie się zachowywać w sposób zgodny ze swoją królewską naturą. Ku waszemu zaskoczeniu, w tej wersji spodobacie się komuś o wiele bardziej niż do tej pory!

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Może was korcić, żeby kogoś "podsumować". Macie całą długą listę zarzutów... Ale czy nie wymagacie za dużo? W całym zodiaku jedynie Panny ciągle myślą o swoim rozwoju. Inni chcą, żeby wszystko zostało po staremu. Postarajcie się to zrozumieć.

Horoskop tygodniowy - Waga

Ze strachu przed miłością zapragniecie się wycofać. Między wami a ukochaną osobą może nagle zapaść cisza. Jeśli zacznie wam się śnić, nie rezygnujcie z tej relacji. To znak, że powinniście spróbować. Zaryzykujcie, drogie Wagi!

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Po kilku tygodniach zamartwiania się i obmyślania w głowie czarnych scenariuszy nareszcie powiecie głośno: "Może nie będzie tak źle". Wasi bliscy odetchną z ulgą, bo mieli serdecznie dosyć tej stresującej atmosfery. Teraz Skorpiony udowodnią, że potrafią myśleć optymistycznie.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Życie miłosne Strzelca w dobie pandemii staje się coraz trudniejsze. Brakuje wam wyjść do ludzi, spotkań w restauracjach i imprez. Czujecie się znudzeni i osamotnieni. Spróbujcie zrobić coś szalonego i trochę się rozerwać. Bądźcie kreatywni!

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Dowiecie się czegoś nowego i poczujecie się zaintrygowani. Koziorożce w parach zaczną poznawać partnera na nowo, a single będą zgłębiać nieznaną do tej pory stronę swojej osobowości. Możliwe, że na grudzień zaplanujecie jakąś małą rewolucję.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Możecie zacząć panikować, bo nie będziecie w stanie dokończyć żadnej istotnej dla was sprawy. Zamiast wprowadzać to napięcie do swojej relacji, może lepiej poszukać w niej schronienia? Doceń partnera, drogi Wodniku. Single znajdą ukojenie w ciepłej rozmowie.

Horoskop tygodniowy - Ryby

To nie jest dobry moment na to, by cokolwiek przyspieszać. Ryby koniecznie muszą się teraz uzbroić w cierpliwość. Sprawy układają się powoli, ale dokładnie tak, jak tego chcieliście. Zajmijcie się sobą, sprawcie sobie przyjemność.

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?