Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 maja 2022 roku. Bliźnięta zatęsknią za eks

13.05.2022 10:49
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 maja 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 maja 2022 roku - Baran

Barany nie powinny teraz rozmawiać z partnerem o pieniądzach. Trudno będzie znaleźć porozumienie, a druga strona może poczuć się tym zirytowana. Warto odłożyć wszelkie negocjacje dotyczące przyszłości na przyszły miesiąc.

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 maja 2022 roku - Byk

Byki spędzą tydzień bardzo przyjemnie. Będą mieć spore powodzenie u płci przeciwnej, a przyjaciele zaczną doceniać ich liczne zasługi. Usłyszą mnóstwo komplementów i wyznań, dzięki czemu poczują się jak nowo narodzone. Lepiej jednak zbytnio nie zadzierać nosa. Wciąż jest w ich życiu osoba, która czeka na przeprosiny.

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 maja 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta pod koniec miesiąca będą wspominać kogoś, z kim rozstały się na początku roku. Chociaż wydawało im się, że zapomniały o tej osobie, teraz zaczną się martwić, czy przypadkiem nie popełniły błędu, podejmując decyzję o rozstaniu. Jeśli chcą nawiązać kontakt z tą osobą, powinny to zrobić na początku czerwca.

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 maja 2022 roku - Rak

Raki muszą uważać na to, z jakimi osobami randkują. Mogą być pod wrażeniem czyjejś pewności siebie, ale jeśli nie mają odwagi zmierzyć się z bezpośredniością w jego zachowaniu, będą żałować nawiązanego romansu. Warto rozejrzeć się za kimś, kto ma łagodniejsze usposobienie.

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 maja 2022 roku - Lew

Lwy będą musiały skupić się na pracy i zupełnie zapomną o swoich uczuciach. Ktoś jednak po cichu będzie się im przyglądał. Nawet jeśli w tym tygodniu nie zdecyduje się wysłać żadnej wiadomości, z całą pewnością zrobi to w czerwcu. Nagle może się z tego wywiązać płomienny romans.

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 maja 2022 roku - Panna

Panny nie będą miały ochoty na romanse, dopóki nie wywiążą się ze wszystkich swoich obowiązków. W rzeczywistości jednak zaczną unikać okazji do randkowania. Niedawno doświadczone odrzucenie sprawiło, że nie mają wiary w siebie. Powinny spotkać się z przyjaciółmi i szczerze o tym porozmawiać. Od razu poczują się lepiej. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 maja 2022 roku - Waga

Wagi odkryją, że bliska osoba od dawna coś przed nimi ukrywa. Zamiast próbować zmusić ją do zwierzeń, o wiele lepiej będzie jednak spróbować o tym zapomnieć. Rozmowa na ten temat doprowadzi bowiem do kłótni, która może poskutkować zakończeniem związku. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 maja 2022 roku - Skorpion

Skorpiony powinny liczyć się z tym, że jeśli nie będą szanować partnera, stracą jego zaufanie. W ostatnich dniach czuł się zaniedbywany i lekceważony, więc warto mu to wynagrodzić. W przeciwnym wypadku jeszcze długo będzie miał o to żal.

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 maja 2022 roku - Strzelec

Strzelce będą miały szansę nawiązać nową znajomość z kimś, kto bardzo im się podoba. Muszą się jednak zastanowić, czy są gotowe podjąć ryzyko i stworzyć z tą osobą związek. Nie warto składać obietnic bez pokrycia. Druga osoba poczuje się tym bardzo zraniona.

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 maja 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce dojdą do wniosku, że nie muszą wcale postępować tak, jak robią to ich znajomi. Mają prawo do tego, żeby samodzielnie zdecydować, czym jest dla nich szczęście. Przestaną mieć wyrzuty sumienia, że nie spełniają cudzych oczekiwań, i zaczną cieszyć się życiem. Ktoś w ich otoczeniu będzie zachwycony ich postawą.

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 maja 2022 roku - Wodnik

Wodniki powinny uważać na to, jak traktują innych. Jeśli przez większość czasu będą odnosić się do nich z wyższością, stracą ich sympatię i szacunek. Bliska im osoba nabierze przekonania, że od początku znajomości była oszukiwana. Od tej pory nie uwierzy w ani jedno słowo, jakie usłyszy.

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 maja 2022 roku - Ryby

Ryby muszą uzbroić się w cierpliwość i zaczekać, aż druga osoba postanowi nawiązać z nimi kontakt. Popełnią błąd, jeśli postanowią wyjść z inicjatywą. Ich wymarzony partner odczyta to jako działanie pod wpływem niepewności i może stracić zainteresowanie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?