Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 sierpnia 2022 roku. Lwy czeka wiele niespodzianek

12.08.2022 12:20
Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 sierpnia 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 sierpnia 2022 roku - Baran

Barany czeka przykre zaskoczenie. Chociaż dadzą z siebie wszystko, by wzbudzić w kimś zainteresowanie, po pewnym czasie odkryją, że ta osoba od dawna marzy o innej relacji. Co więcej, jej pragnienia mogą spełnić się w najbliższych dniach.

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 sierpnia 2022 roku - Byk

Byki będą miały teraz ogromne szczęście w miłości. Jeśli zabraknie im odwagi, by wyrazić swoje uczucia, w najbliższych dniach dopomoże im los. Uda im się spotkać swoją sympatię przez przypadek albo ktoś pomoże im w nawiązaniu kontaktu z nią. Wtedy okaże się, że ich miłość jest odwzajemniona.

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 sierpnia 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta zostaną przyłapane na snuciu miłosnych intryg. Ktoś zauważy, że ich intencje nie są do końca czyste. Zamiast iść w zaparte, lepiej od razu przyznać się do błędu. W przeciwnym wypadku ktoś może im nie wybaczyć. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 sierpnia 2022 roku - Rak

Raki otrzymają zaskakującą wiadomość, która wiele im wyjaśni. Może się okazać, że dotąd zupełnie nie rozumiały własnej sytuacji. Teraz jednak ktoś powie im prawdę na temat swoich uczuć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 sierpnia 2022 roku - Lew

Lwy znajdą się w centrum zainteresowania. Za sprawą Wenus zwrócą na siebie uwagę wszystkich, niezależnie od tego, czy tego chcą, czy nie. Będą mieć duże powodzenie, a w ich życiu uczuciowym niespodzianki zaczną pojawiać się niemal codziennie. Nie powinny jednak na nie odpowiadać. Warto zaczekać z decyzjami do następnego tygodnia.

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 sierpnia 2022 roku - Panna

Panny nie powinny zbytnio rozmyślać nad tym, co wydarzyło się w przeszłości. Nadchodzące dni ułożą się wspaniale, nawet jeśli teraz nic tego nie zapowiada. Wystarczy zachować optymizm, by zaczęły dziać się cuda.

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 sierpnia 2022 roku - Waga

Wagi osiągną najwięcej, jeśli wykażą się cierpliwością i zachowają spokój. Ktoś zaczyna żywić do nich silne uczucie, ale nie potrafi jeszcze o nim mówić. Lepiej nie wykonywać teraz żadnych gwałtownych ruchów, świadczących o braku pewności siebie. Potencjalny partner wyjdzie z inicjatywą za kilka dni. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 sierpnia 2022 roku - Skorpion

Skorpiony nie powinny się zbytnio przywiązywać do miłosnych sygnałów, jakie ostatnio otrzymały. Drugiej osobie zależało na zdobyciu ich zainteresowania, ale nie ma żadnych poważnych planów. Snucie wizji na temat wspólnej przyszłości nie jest więc dobrym pomysłem. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 sierpnia 2022 roku - Strzelec

Strzelce mogą poczuć się zazdrosne, gdy zobaczą, że osoba w bliskim otoczeniu staje się coraz bardziej popularna i skupia na sobie powszechną uwagę. Jeśli jednak zaczną z nią rywalizować, narażą się na śmieszność. Przydarzy im się wpadka, która zostanie zapamiętana na długo.

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 sierpnia 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce zrozumieją, że w związku warto wykonywać ciężką pracę nad poszukiwaniem właściwej formy komunikacji. Odkąd znikną trudności, rozmowy staną się głębokie i ekscytujące. Może się okazać, że partner stał się dzięki temu jeszcze bardziej atrakcyjny niż dotąd.

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 sierpnia 2022 roku - Wodnik

Wodniki osiągną teraz każdy cel, pod warunkiem, że postawią na autentyczność. Kluczem do serca ukochanej osoby jest rozbrajająca szczerość. Wystarczy powiedzieć jej prawdę, zamiast grać. To sprawi, że przestanie się bronić przed swoimi uczuciami. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 sierpnia 2022 roku - Ryby

Ryby mogą wrócić pamięcią do wspomnień sprzed kilku lat. Nawet jeśli będą one dotyczyły konkretnej osoby, nie oznacza to wcale zachęty do odnowienia z nią kontaktu. Doświadczenia z przeszłości powrócą, bo będą w sobie zawierały drogowskaz na kolejne dni. Warto wsłuchać się w swoją intuicję. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?