Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 czerwca 2021 roku. Koziorożce dostaną wiadomość od eks

11.06.2021 13:28
Horoskop
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 czerwca 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące wydarzenia, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 czerwca 2021 roku - Baran

Barany poznają kogoś ciekawego, przez co niemal zapomną o swoim aktualnym obiekcie westchnień. Niewinny flirt może przerodzić się w coś poważniejszego. Warto uważać, by nikt nie ucierpiał.

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 czerwca 2021 roku - Byk

Byki będą miały spore powodzenie, ale nie przyniesie im to zbytniej satysfakcji. Zatęsknią za głębszym porozumieniem z drugą osobą. To może sprawić, że wpadną na ciekawy pomysł...

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 czerwca 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta w tym tygodniu powinny się skupić na sobie, bo mają właśnie niepowtarzalną okazję, by zmienić swoje życie. Nie powinny z nikim o tym rozmawiać, więc lepiej przez kilka dni trzymać partnera z dala od swoich spraw.

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 czerwca 2021 roku - Rak

Raki spotka spore rozczarowanie. Odkryją, że osoba, która od dawna im się podoba, wcale nie jest zainteresowana romansem. Lepiej nie próbować jej przy sobie zatrzymywać. Jej myśli są zupełnie gdzie indziej.

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 czerwca 2021 roku - Lew

Lwy przestaną się starać o czyjeś uznanie i doskonale na tym wyjdą. Jeśli zamiast tego skoncentrują się na własnym rozwoju, randki zorganizują się same. Czas przypomnieć sobie o swoich marzeniach. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 czerwca 2021 roku - Panna

Panny z radością zauważą, że w ich życiu pojawił się nowy wielbiciel. To może być osoba, którą znają od dawna. Jeśli dotychczas była w związku, warto sprawdzić, czy sytuacja się nie zmieniła.

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 czerwca 2021 roku - Waga

Wagi stracą nadzieję na to, że przekonają kogoś do związku. Jeśli zaczną mu się narzucać, jedynie pogłębią problem. Nagła niedostępność może przyciągnąć jego uwagę.

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 czerwca 2021 roku - Skorpion

Skorpiony zostaną docenione, jeśli okażą partnerowi wyrozumiałość. W ten sposób uda im się doprowadzić do tego, że obdarzy ich o wiele większym zaufaniem niż dotychczas. Więź się zacieśni, a wieczory staną się namiętne...

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 czerwca 2021 roku - Strzelec

Strzelce poczują się jak nowo narodzone. Chwila odpoczynku na początku tygodnia sprawi, że natychmiast odzyskają wigor i dobry nastrój. To przyciągnie grono adoratorów.

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 czerwca 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce dostaną wiadomość od swojej byłej miłości. Jeśli na nią odpowiedzą, nie skończy się to dla nich zbyt dobrze. Toksyczny układ sprawi, że pod koniec miesiąca będą miały złamane serce.

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 czerwca 2021 roku - Wodnik

Wodniki nie powinny teraz próbować zwracać na siebie niczyjej uwagi, bo nie przyniesie to upragnionego skutku. Lepiej zaczekać do lipca. Wtedy pojawi się szansa, by poderwać upragnioną osobę.

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 czerwca 2021 roku - Ryby

Ryby poczują, że zaczyna im brakować cierpliwości do osoby, z którą się spotykają. Ile razy można obiecywać zmiany, a potem się z tego wycofywać? Przyszedł czas, żeby kategorycznie odmówić wysłuchiwania obietnic i umówić się na randkę z kimś innym.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?